Jump to content
Dogomania

SNOOPY - łaciate przygody agilitowo-sztuczkowe :D


Zuzia&Snoopy

Recommended Posts

[quote name='Zuzia&Snoopy']Dzięki za odwiedziny:D
Frisbee dostaliśmy ale z tego co wiem to kosztuje ok 30 zł tańsze pewnie koło 20...ale to tak na oko, bo serio się nie orientuję. Spróbuj może załapie frisbowego bakcyla:D[/QUOTE]

Zapraszamy do nas czesciej.Ja na allegro widziałam po 11 + przysyłka. Mam nadzieje, ze zalapie. Kupie chyba na urodzinki mu :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Izabela124.'][url]http://img130.imageshack.us/img130/1418/p1013655.jpg[/url] portrety zawsze przyciągają moja uwagę[/QUOTE]

Postaram się o więcej;)

[quote name='Ewa&Duffel']No właśnie, a moj to się tylko w domu bawi :shake: nawet w ogrodzie nie chce:shake: i jedyna uznawana przez niego zabawa to szarpanie się...
Ja teraz też mam strasznie dużo roboty w szkole, jeszcze nawet w piątek mam sprawdzian, i to z historii,masakra...:angryy:

[url]http://img251.imageshack.us/img251/7238/p1013774.jpg[/url]
to jest cudne :loveu:[/QUOTE]

Jak ja bym chciała żeby mój pies latał za piłką na dworze! To moje skryte marzenie :evil_lol:
Snoopy tez strasznie lubi szarpanko...
Współczuję....jak dobrze że historię skończyłam jakiś miesiąc temu! To był chyba najszczęśliwszy dzień w moim życiu:D
Dzięki:)

[quote name='GaBi12']Zapraszamy do nas czesciej.Ja na allegro widziałam po 11 + przysyłka. Mam nadzieje, ze zalapie. Kupie chyba na urodzinki mu :D[/QUOTE]

Ok, zaraz wpadnę;)

Link to comment
Share on other sites

Snoopy przed 15 minutami jakoś strasznie dziwnie się zachowywał...:shake:
Najpierw zaczął krążyć nerwowo wokół moich nóg (akurat stałam przy drzwiach), później pobiegł pod drzwi i zaczął strasznie szybko lizać ścianę a następnie drzwi. Wypuściłam go na dwór. Wybiegł jak szalony i zaczął łapczywie wcinać śnieg. Cały czas był strasznie nerwowy... Podeszłam do niego, bo bałam się że sobie gardło przeziębi od tego śniegu. On zaczął uciekać i znalazł jakieś kawałki zamarzniętej trawy i zaczął ją zajadać. Wzięłam go do domu, gdzie zaczął biegać, jakby czegoś szukał. Teraz jest już ok ale nie wiem czym to było spowodowane. Wodę w misce ma cały czas a siku też mu się nie chciało. Może to coś z żołądkiem? Jak się to powtórzy to idziemy do weta ale mam nadzieję że nie będzie takiej potrzeby.... Muszę go obserwować. Nie wiem co to mogło być...Może macie jakieś pomysły?
Nie wiem czy moja wypowiedź jest jasna, ale nie umiem relacjonować zdarzeń, szczególnie że wciąż jestem poddenerwowana...
Mam nadzieję że jak zwykle przesadzam...Jestem starsznie przewrażliwiona na punkcie zdrowia mojego psa:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzia&Snoopy']Snoopy przed 15 minutami jakoś strasznie dziwnie się zachowywał...:shake:
Najpierw zaczął krążyć nerwowo wokół moich nóg (akurat stałam przy drzwiach), później pobiegł pod drzwi i zaczął strasznie szybko lizać ścianę a następnie drzwi. Wypuściłam go na dwór. Wybiegł jak szalony i zaczął łapczywie wcinać śnieg. Cały czas był strasznie nerwowy... Podeszłam do niego, bo bałam się że sobie gardło przeziębi od tego śniegu. On zaczął uciekać i znalazł jakieś kawałki zamarzniętej trawy i zaczął ją zajadać. Wzięłam go do domu, gdzie zaczął biegać, jakby czegoś szukał. Teraz jest już ok ale nie wiem czym to było spowodowane. Wodę w misce ma cały czas a siku też mu się nie chciało. Może to coś z żołądkiem? Jak się to powtórzy to idziemy do weta ale mam nadzieję że nie będzie takiej potrzeby.... Muszę go obserwować. Nie wiem co to mogło być...Może macie jakieś pomysły?
Nie wiem czy moja wypowiedź jest jasna, ale nie umiem relacjonować zdarzeń, szczególnie że wciąż jestem poddenerwowana...
Mam nadzieję że jak zwykle przesadzam...Jestem starsznie przewrażliwiona na punkcie zdrowia mojego psa:roll:[/QUOTE]

Hmm.... Nie wiem co to może być. Może jakies kłopoty z zołądkiem, albo coś. Jeśli się powtórzy jedź koniecznie do weta! Mamy nadzieje, ze nie bedzie potrzeby.
Pozdrawiamy :*

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odwiedziny! i tyle miłych komentarzy:)
Snoopy ma się dobrze, na szczęście tak "atak" się już nie powtórzył ufff....
Dzisiaj przyszły nasze zakupy z Futrzakowa! Ogólnie sklep jest świetny i godny polecenia. Zdjęcia Snoopciaka w krowach porobię jutro:D
Już jutro ostatni dzień i ferie! Jak ja się cieszę:D
Dwa ostatnie dni były szczególnie koszmarne pod względem nauki...Cud że przeżyłam!
Zaraz wstawię jakieś zdjęcia;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.'][URL]http://img715.imageshack.us/img715/4361/p1013759.jpg[/URL] Dzięki tym radarom kiedyś odleci ha ha[/QUOTE]

Haha mam nadzieję że nie :evil_lol:

[quote name='Kashdog'][URL]http://img715.imageshack.us/img715/4361/p1013759.jpg[/URL]
Wiem, że już mówiłam, ale powiem jeszcze raz: uwielbiam te jego uszy :loveu::evil_lol:
Nawet mi nie mów, ze Ci się ferie zaczynają :shake: Mi się właśnie kończą :placz::placz:[/QUOTE]

Dzięki w imieniu Snoopiaka:multi:
Ok już nic nie mówię:diabloti:
[size=1]Ale tak bardzo nie mogę się już doczekać[/size]
Nareszcie będę miała czas żeby nakręcić film sztuczkowy:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzia&Snoopy']
Już jutro ostatni dzień i ferie! Jak ja się cieszę:D
Dwa ostatnie dni były szczególnie koszmarne pod względem nauki...Cud że przeżyłam!
[/QUOTE]
Wy będziecie teraz leniuchować a ja zaczynam cudowny dwutygodniowy sprawdzianowy maraton, oczywiście od historii. :loveu: :angryy: No, ale mam nadzieję, że przeżyję. :lol:

[url]http://img715.imageshack.us/img715/4361/p1013759.jpg[/url]
Świetnie złapany moment :cool3: I uszka, aaach :loveu:

Nie mogę się doczekać Snoopciaka w krowach... :loveu: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Infortune.']Wy będziecie teraz leniuchować a ja zaczynam cudowny dwutygodniowy sprawdzianowy maraton, oczywiście od historii. :loveu: :angryy: No, ale mam nadzieję, że przeżyję. :lol:

[url]http://img715.imageshack.us/img715/4361/p1013759.jpg[/url]
Świetnie złapany moment :cool3: I uszka, aaach :loveu:

Nie mogę się doczekać Snoopciaka w krowach... :loveu: :evil_lol:[/QUOTE]

O historia! Jak fajnie :evil_lol: Dasz radę;)
Taaak, tyłek w górze :evil_lol: ale dzięki
Według mnie lepiej wygląda w żółwiach ale sama ocenisz;):D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...