Jump to content
Dogomania

Konkurs "I love mój york" Łódź 27.09.2009


lilia1983

Recommended Posts

"I love mój york

Oczaruj jury swoim yorkiem
19-08-2009
Zapraszamy wszystkich miłośników rasy Yorkshire Terrier do wzięcia udziału w konkursie III edycji imprezy "I love Mój York". Jury wybierze najpiękniejszego, najmądrzejszego i najmodniejszego yorka.


Impreza odbędzie się w niedzielę 27.09.2009, w godz. 14-17.30 w C.H. Galeria Łódzka w Łodzi.

Każdy z właścicieli biorących udział w konkursie będzie musiał zaprezentować swojego pupila w 3 kategoriach:
- najmodniejszy (prezentacja ubioru oraz inwencji twórczej właścicieli)
- najmądrzejszy (zaprezentowanie sztuczek, zachowanie na scenie, poziom wytresowania)
- najpiękniejszy (prezencja, wygląd zewnętrzny, fryzury i stylizacja)

Jury wybierze spośród uczestników II i I Vice Miss i Vice Mistera oraz parę zwycięzców czyli Miss i Mistera Yorkshire Terrier. Oprócz konkursu przewidziane są dodatkowe atrakcje takie jak : porady stylistów i psich fryzjerów, rady specjalistów i weterynarzy, targi profesjonalnych karm, psich ubranek, akcesoriów i kosmetyków niezbędnych dla zdrowia i urody pupili, prezentacja najnowszej oferty książkowej dla hodowców i miłośników psów czy dogoterapia. Konkurs uświetni występ znanego iluzjonisty - Marka Correlliego.

Aby zgłosić swojego pupila do konkursu na Miss i Mistera Yorkshire Terrier, należy wypełnić formularz.

Zgłoszenia przyjmowane są [B]do 21.09.2009[/B]. O udziale w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt do organizatora:
SBS Public Relations
[email][email protected][/email]
042 209 35 20"

/ [url=http://www.psy.pl/i-love-moj-york/art3,oczaruj-jury-swoim-yorkiem.html]Psy.pl - strony miesięcznika "Mój pies" / I love mój york / Oczaruj jury swoim yorkiem[/url] /

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...