Jump to content
Dogomania

Światowa Wystawa Psów - Poznań 2006


Savannah

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek']W W-wie we wrzesniu sa n/wystawy organizowane przez O/Warszawa:
3.9. - klubowa welsh corgi
11.09. - klubowa molosów i szwajcarskich psów pasterskich (bez bokserów, dogów niemieckich i rottweilerów)
I to wszystko.
[/quote]
10 września jest krajowa w Warszawie. Tak przynajmniej wynika ze strony ZK ;) . V grupe mają sędziować Barbara Larska i Ewa Szeliga-Szeremeta.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Too na której miałam być we wrześniu?
Krajowa Wystawa Psów Rasowych
Warszawa, 10 . 09 . 2005
Ośrodek Szkoleniowo-Sportowy Wojskowej Akademii Technicznej, Warszawa, ul. Kartezjusza 1
[b]Asiaczku[/b] Czy nie na tą się umawiałyśmy?
Daj znać co do przyszłego tygodnia jak się umawiamy, aby obgadać wszystko
:wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agabass'][quote name='Asiaczek']Fakt. Zapomniałam o tej wystawie. Może się wyrobię?
[b]Agabass[/b] - zadzwonię w poniedziałek, jak wrócę z Kosic/Słowacja (tzn. 18.7.2005 r.). Może tak być?
Pzdr.[/quote]
może może [b]byk[/b][/quote]

BYK?? :roll:
zdrówko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji'][quote name='agabass'][quote name='Asiaczek']Fakt. Zapomniałam o tej wystawie. Może się wyrobię?
[b]Agabass[/b] - zadzwonię w poniedziałek, jak wrócę z Kosic/Słowacja (tzn. 18.7.2005 r.). Może tak być?
Pzdr.[/quote]
może może [b]byk[/b][/quote]

BYK?? :roll:
zdrówko[/quote]
Tak, tak "Może byk". To gwara młodzieżowa. Ja ją znam, tę gwarę, a więc i Ty też powinieneś.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[b]Basenji[/b], jak sam widzisz, kupa pracy przed Tobą. Wrócisz z kursów angielskich, zapiszesz się na kursy warszawskie. Po angielskim piwie nauka będzie Ci szybciutko wchodziła do głowy. Sam się przekonasz, że to nic trudnego (hi, hi, hi!).
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][quote name='agabass'][b]Asiaczku[/b] powiedz czy wybierasz się na wystawę w Wawie czy zrezygnowałaś, bo my pewnie będziemy trochę sie pokręcimy chodzi mi o wrzesień?[/quote]
Na razie przymierzam się.
Pzdr.[/quote]
przymierzaj przymierzaj

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...