Jump to content
Dogomania

Korniczek


sylrwia

Recommended Posts

Dziś odszedł Kornik, Korniszon, Korniczek po prostu Kora... :cry:
Była z nami kawał czasu i miała juz koło 18 ... :cry:
Strasznie boli jak trzeba uśpić psa ... okropieństwo ... chyba prościej by było jeśli by odeszła spokojnie w śnie ... chyba było by przynajmnej łatwiej ...:(
Smutno, pusto, ponuro ... :cry:

Link to comment
Share on other sites

sylrwia to piękne, że mogłyście spędzić ze sobą tyle czasu... ja miałam Gomenia tylko 8 lat... to prawda, usypianie jest strasznym przeżyciem...
dla Koruni [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img137.echo.cx/img137/6578/serceplonace8ho.gif[/img][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mi przykro... ale wielu z nas chciało by żeby nasze psiaki żyły chociaż 18 lat a niestety wiele z nich umiera dużo wcześniej... wiec trzeba sie cieszyć że Kora przeżyła tyle lat i teraz zapewne jest szcześliwa w miejscy gdzie nie ma bólu i wszystko jest cudowne. Bo w końcu "wszystkie psy idą do nieba".

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

rozumie twoja tesknote za kora, moj Puszek odszedl od nas w pazdierniku na raka ale ciagle nie moge sie z tym pogodzic.Zyl z nami tylko 8 lat i gdy widze na ulicy rotweilera to ciagle sie odwracam z mysla ze to moja psinka,wzielismy go z mezem jako doroslego psa ze schroniska i kazdym dniem nam sie miloscia odwdzieczal za to ze go wzielismy.Teraz powoli zaczynamy sie rozgladac za jakims nowym towarzyszem, wpadl nam w oko jeden maly rozrabiaka As z DTw okloicy w-wy i jak wszystko dobrze pojdzie to sierpniu bedzie z nami. MYSLE ze to bedzie kolejna milosc naszej rodziny oby na dlugie lata. Mam nadzieje ze z czasem twoj smutek przeminie i bedziesz pamietac tylko wspaniale chwile z twoja Kora .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...