Jump to content
Dogomania

Galeria Tofika małego diabełka


Juustii

Recommended Posts

  • Replies 691
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aj kochani mam ogromny problem z Tofikiem ostatnio :placz: zaczął mi siusiać gdzie popadnie i na dodatek byliśmy z nim u weta i stwierdził zapalenie uszek :-o podaje mu takie krople co są antybiotykiem, ale naraznie nie widze poprawy :( na dodatek uszka mu klapnęły :shake:
Nie wiem czy to może przez te krople, ale mam nadzieję, że jeszcze mu staną te uszka :shake:
Gdyby tego było mało to gdy przychodzę z pracy do domu, widzę jakby przez dom przeszło tornado :angryy: wszędzie strzępy potarganej maty... i co tu robić?!
Normalnie same smutki :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juustii']Aj kochani mam ogromny problem z Tofikiem ostatnio :placz: zaczął mi siusiać gdzie popadnie i na dodatek byliśmy z nim u weta i stwierdził zapalenie uszek :-o podaje mu takie krople co są antybiotykiem, ale naraznie nie widze poprawy :( na dodatek uszka mu klapnęły :shake:
Nie wiem czy to może przez te krople, ale mam nadzieję, że jeszcze mu staną te uszka :shake:
Gdyby tego było mało to gdy przychodzę z pracy do domu, widzę jakby przez dom przeszło tornado :angryy: wszędzie strzępy potarganej maty... i co tu robić?!
Normalnie same smutki :placz:[/QUOTE]
hormonki?
może mu się nudzi jak ciebie nie ma-jedyne wytłumaczenie bałaganu
moze dawaj mu zabawki,kosteczki itp jak wychodzisz....ja mojej Lili zostawiam kosteczki i kabanosiki do gryzienia,bo jej też się nudzi jak mnie nie ma.
Sika-myslę,że zaczyna znaczyć teren
a co do uszek:przejdzie mu,ale jak antybiotyk bierze już 7 dni i nic to wet powinnien zmienić;czyścił mu uszka?ale z tym klapnięciem to nie mam pojęcia-może faktycznie od maści...zastanawiające

Link to comment
Share on other sites

Witamy serdecznie :loveu::loveu::loveu:
Biedny Tofiś :shake:, pewnie smutno mu samemu i tym bałaganem chce zwrócić na siebie uwagę. Moja poprzednia suka (goldenka) tak robiła. Codziennie przewracała doniczkę z taką prawie 2 metrową draceną i do tego gryzła meble (szczególnie stół był smaczny) :angryy:. Na szczęście z czasem jej przeszło :multi:
Na klapnięte uszka masażyk napewno nie zaszkodzi, spróbuj może podawać galaretkę z kurzych łapek lub ogonów cielęcych. Viky to pomogło.
Pozdrawiamy cieplutko i trzymamy kciuki za Tofika :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megi82']hormonki?
może mu się nudzi jak ciebie nie ma-jedyne wytłumaczenie bałaganu
moze dawaj mu zabawki,kosteczki itp jak wychodzisz....ja mojej Lili zostawiam kosteczki i kabanosiki do gryzienia,bo jej też się nudzi jak mnie nie ma.
Sika-myslę,że zaczyna znaczyć teren
a co do uszek:przejdzie mu,ale jak antybiotyk bierze już 7 dni i nic to wet powinnien zmienić;czyścił mu uszka?ale z tym klapnięciem to nie mam pojęcia-może faktycznie od maści...zastanawiające[/QUOTE]


Właśnie Tofik ma dużo zabawek, zostawiam mu ucho świni, jakieś kosteczki, a jemu dalej nudno ;/
narazie ten antybiotyk podajemy od soboty wiec nie dlugo ;/ od tego czasu właśnie mu klapły uszka :( ogółem po podaniu tego żelu całą główkę ma przetłuszczoną :( martwie się, że jak mu klapną to już na amen :placz: a i wet zabronił czyścić uszka, gdyż uważa, ze przez przypadek można ten brud z powrotem wcisnąć i jeszcze głębiej :(
hmm a to zterenu będzie całe życie? ;D

[quote name='jot11']Witam serdecznie :multi:

Masuj mu uszka.
Może zęby wymienia i dlatego uszka opadły.U Bella tak własnie było,ale postawiły się po dwóch dniach :diabloti:[/QUOTE]

uszka masujemy ale to nic nie daje ;/ a żeby mu ząbki wypadły to też nie zauważyłam :lol: w sumie to chyba już ten wiek na wypadnie ząbolków ;D za tydzień będzie miał 5 miesięcy :multi:



A tak poza tym to dziekujemy za zainteresowanie się naszymi problemami :lol: ajj co ja bym zrobiła bez dogo i Was ;*

Link to comment
Share on other sites

Tak samo jak moja Tosia..
Zabawek ma pełno ale jak mama musi wyjść na chwilę do miasta i wraca to Tośka grzecznie sobie leży przed drzwiami wejściowymi i czeka..
Ale w tym czasie na złość zawsze się zesika a przed wyjściem mamy wychodzi zawsze na dwór.. i czy mamy by nie było godzinę czy 10 minut to i tak sika :evil_lol:
Co do zdrówka Tofika trzymamy kciuki żeby jak najszybciej wyzdrowiał :lol:
Pozdrawiamy ! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...