Jump to content
Dogomania

Dżekuś- solenizant- za Tęczowym Mostem.


Recommended Posts

  • 1 month later...

[B]JESTEM TUTAJ I MYŚLĘ, ŻE TWÓJ DŻEKUŚ MNIE TU SPROWADZIŁ!!![/B]
JA STRACIŁAM 2 UKOCHANE OGARY W CIĄGU 1,5 ROKU i pieska ze schoniska, który był u nas zaledwie pół roku. MIEDZY ŚMIERCIAMI PIESKÓW ZMARŁ NAGLE MÓJ TATA-ZDROWY WYSPORTOWANY!!! LADA DZIEŃ MINĄ 2 LATA!!!
[B]WIEM CO CZUJESZ I TEZ WIEM, JAKIE NA TO JEST LEKARSTWO!!![/B]
GDYBY NIE TO, ŻE POSTARALISMY SIĘ O NOWEGO PSIAKA, BYŁOBY BARDZO CIĘŻKO.
MAMY NOWE PSY, ALE TE KTÓRE NIEDAWNO ODESZŁY SĄ CAŁY CZAS W NASZYCH SERCACH. POMYŚL O NOWYM NABYTKU :loveu: .
[B]PIESKI ZA TM DBAJĄ O SWOICH POBRATYMCÓW, KTÓRZY TU NA ZIEMI MAJĄ CIĘŻKIE ŻYCIE!!!:loveu: [/B]
[SIZE=1]KLIKNIJ BANNER!!![/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Samograj czytalam o odejsciu Twoich psiakow :-( Bardzo mi przykro :-(
13.10 minelo 5 miesiecy odkad Dzekus odszedl za Teczowy Most i dopiero teraz zebralam sie w sobie aby obejrzec Jego zdjecia, jednak bylo to trudniejsze niz przypuszczalam :-(
Zawsze jak jestem na dzialce ide na Jego grobek i sie witamy. Slysze Jego popiskiwanie, takie jakie zawsze wydawal jak sie ze mna wital :-(
Dzekusiu pamietaj, ze byles tym pierwszym, jedynym i najprawdziwszym... Opiekuj sie nami i Twoimi psimi przyjaciolmi ktorzy z nami mieszkaja. :buzi:

Samograj, dziekuje Ci za slowa otuchy, Ty takze trzymaj sie dzielnie. Mam nadzieje, ze kiedys spotkamy sie wszyscy z naszymi bliskimi i bedzie tak jak dawniej :calus:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...