Jump to content
Dogomania

VIII Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków - rozpoczęty :-)


Estera

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Rinuś'][I][B]Uwaga bo ja zaczynam się zastanawiać nad zlotem...musze to obgadać ze swoim Łukaszem :evil_lol: [COLOR=Red]Yuki[/COLOR] bierzesz boya?:cool3:[/B][/I][/QUOTE]


A gdzie tam :diabloti: na cóż on mi tam biorę kundla swojego i mi wystarczy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']hmmm bo mnie mój to chyba samej nie puści, wiesz "martwi się " :P muszę z nim przeprowadzić poważną rozmowę:)[/quote]

obiecaj, że będziesz mu zdawać relacje co, gdzie i z kim robisz co poł godziny to pewnie sie zgodzi:eviltong: a po pierwszym dniu stwierdzi, że nie ma się o co martwić;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiunia']życzy Ci dobrej zabawy i odprowadzi na pociąg:evil_lol:;)[/quote]

Mam to samo :evil_lol:

[quote name='sunshine']Nie będzie Wam przeszkadzał husky z ADHD?;p[/quote]

Wytrzymali z Kelly tydzień :evil_lol: to wytrzymają ze wszystkim :evil_lol:


Właśnie JA na 90% + 1x coś - domek - 1 i 1/2 psa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']obiecaj, że będziesz mu zdawać relacje co, gdzie i z kim robisz co poł godziny to pewnie sie zgodzi:eviltong: a po pierwszym dniu stwierdzi, że nie ma się o co martwić;)[/quote]

a Ty zrobisz tak ze swoim ? :) Bo w sumie to dobry pomysł ale męczący :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']a Ty zrobisz tak ze swoim ? :) Bo w sumie to dobry pomysł ale męczący :P[/quote]

nie, ja bez tego bym mogła jechać, bo Krystian wie, że jak ja na coś się uprę to nie ma nic do gadania :evil_lol: i nawet specjalnie zły o to nie jest:eviltong: to pewnie przez to, że ja też go nie ograniczam;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']Wrzućcie mnie narazie do pustego domku, co? bo okaże się że nie będę miała się gdzie wepchnąć później z moim szczuroagresorem :evil_lol:

edit:
jeżeli chcą : P to mogę iść i do domku z Okamią i sunshain, bo wygląda na to że tak same suki ;)[/quote]
Bardzo chętnie tyle że psiul koleżanki to pies(jutro będzie miała tu konto i galerię nawiasem):-( i to taki właśnie różny do innych psów(samców)... ale może damy sobie rade jakoś;)?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunshine']Bardzo chętnie tyle że psiul koleżanki to pies(jutro będzie miała tu konto i galerię nawiasem):-( i to taki właśnie różny do innych psów(samców)... ale może damy sobie rade jakoś;)?[/QUOTE]

i już wiem czemu nie chciałam do was :diabloti: jeżeli nic innego nie będzie to pójde do was(o ile nikt nie zajmie :diabloti:) a ja narazie jednak do wolnego domku- szczurzy kastratów tylko toleruje ;) nie chcę żeby znowu był przywiązany/zamknięty w pokoju 24/7 ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...