Jump to content
Dogomania

SZCZECIN 2005 :)


Daisunia

Recommended Posts

  • Replies 315
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marta Chmielewska']Lazy, wybacz ale u mnie też masz pojechane, bo pstrykałaś fotki z drugiej strony ringu i tez do nas nie podeszłyście, a byliśmy z
Eweliną, Lazy, ja i mój mąż i mogliśmy iść potem razem na piwo :evil: Dobrze wiedziałyście, że to my :evil: Dlatego jestem na was zła. :nonono2:[/quote]

O przepraszam ale stałysmy koło was i nawet później zorientowałyśmy się że jechałysmy tym samym tranwajem a Paulina miala wyciągnieta chuste, tym bardziej że my nie wiedziałysmy jak wygladasz (bardziej się skapnełysmy po psince :)ale i tak nie byłyśmy pewne czy to ty a ty nas ze zdjęć znasz więc nie powinnaś byc zła :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinabuck']ja z marta jechalam tramwajem wiec ......... :wallbash:[/quote]
A ja wystawiając psa Cie widziałam :lol:

Na koniec się pochwalę
Pandora-kolejne CWC,res CACIB
Luna-srebro
pozdrawiam iwona

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']czy moze mi ktos podac stawke sznaucerow srednich pieprz i sol ?? :modla: :modla: :modla:[/quote]
PSY
POSREDNIA
AL-LADYN RETMAN
BONZO HAKAVIK
OTWARTA
ABIS OD KIELISZKA
LACKY TORQUES
MARS HAKAVIK
OBOL Z JAMNA
SATIR ZNAD ILANKI
UGRO Z JAMNA
CHAMPIONOW
SZWAGIER KOLASKA Z JAMNA
SUKI
MLODZIEZ
BLUE MOON ALARM BESKYD
CHARLOTTA Z KOSIRSKYCH HVOZDU
FINEZJA Z CZARTOWEGO POLA
KATAHDIN SILVER GULL
UNDINE RUS TOP RATE
POSREDNIA
BENITTA HAKAVIK
OTWARTA
UNA-MAJA Z JAMNA
CHAMPIONOW
SZANSA Z JAMNA
TRELE MORELE Z JAMNA
pozdrawiam iwona

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Elitesse"']czy moze mi ktos podac stawke sznaucerow srednich pieprz i sol ??[quote]
psy
posrednia
AL-LADYN RETMAN
BONZO HAKAVIK
otwarta
ABIS OD KIELISZKA
LACKY TORQUES
MARS HAKAVIK
OBOL Z JAMNA
SATIR ZNAD ILANKI
UGRO Z JAMNA
championi
SZWAGIER KOLASKA Z JAMNA
suki
mlodziezy
BLUE MOON ALARM BESKYD
CHARLOTTA Z KOSIRSKYCH HVOZDU
FINZEZJA Z CZARTOWEGO POLA
KATAHDIN SILVER GULL
UNDINE RUS TOP RATE
posrednia
BENITTA HAKAVIK
otwarta
UNA-MAJA Z JAMNA
championow
SZANSA Z JAMNA
TRELE ORELE Z JAMNA

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinabuck']ofca mialam podejsc do ciebie bo cie tez widzialam ale sie pozniej chyba gdzies zmylas ja stalam po drugiej stronie ringu i robilam fotki[/quote]
witam
poszlam wystawiac samoyedke na innym ringu :roll:
masz moze jakies zdjecia malamutow,jesli tak to przyslij mi prosze na [email][email protected][/email]
widzialam Bucka jak sie wpakowal pod stolik sedziowski prawie,sedzina byla bardzo tolerancyjna ze pozwolila mu tam leżec. :wink:
pozdrawiam iwona

Link to comment
Share on other sites

No to powiem tak. Bylo mi strasznie przykro, ze zadna z Was widząc chuste..(nie wierze ze njej nie bylo widac) nie zareagowała. Co do Wazych osób to strzel;ałyśmy. Zrobiłyśmy zdjecia aby sprawdzic czy to Wy. Szaraduszko...za cholere nie byłam pewna ze to Ty. A Ty widzialas mnie na wielu zdjeciach w szczecinksim temacie...
Mniejsza o to...w kazdym razie nasze szczecinskie grono dogomaniaków nie rosnie w siłę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LAZY']No to powiem tak. Bylo mi strasznie przykro, ze zadna z Was widząc chuste..(nie wierze ze njej nie bylo widac) nie zareagowała. Co do Wazych osób to strzel;ałyśmy. Zrobiłyśmy zdjecia aby sprawdzic czy to Wy. Szaraduszko...za cholere nie byłam pewna ze to Ty. A Ty widzialas mnie na wielu zdjeciach w szczecinksim temacie...
Mniejsza o to...w kazdym razie nasze szczecinskie grono dogomaniaków nie rosnie w siłę.[/quote]
LAZY ty byłaś w sobote na ONkach ?!? jak ja cie mogłam nie zauważyć no ?!
na nastepny raz to i ja bede miec już chuste dogomaniacką wiec sie rozpoznamy :) Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...