Jump to content
Dogomania

Aniołek z piekła rodem ;)


sator_k_

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sator oczywiście musiał mnie na początku porządnie olać, a ja się na niego musiałam porządnie wydrzeć ;) Ale potem nawet nieźle nam szło. Pod koniec Sator już przechodził slalom po mału co prawda, ale zawsze ;). No i tunel zakręcany udało nam się pokonać. Oprócz tego już kilka ładnych sekwencji zrobiliśmy. Żeby nie było tak kolorowo to dodam, że znaim nam się coś w końcu udało to musieliśmy to kilka razy powtarzać :)
Ogólnie mieliśmy trochę za długą przerwę, ale myślę, że teraz będziemy już regularnie chodzili. Chyba, że pogoda nam plany pokomplikuje.
No i myślę, że następne zajęcia już będą uwiecznione ;)

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Agility%2020%2008%202010/DSC_0172.jpg"]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Agility%2020%2008%202010/DSC_0172.jpg[/URL]

cudowny! :)

moim marzeniem jest owczarek ale jeszcze muszę poczekać z kilka lat ...

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="blue"]no chyba, że tak;)
a jakie Ty masz te szelki?
może akurat mi sie taki trafił tandetny;)

a jaki kolorek?:D
my może zamówimy na święta coś z niebieskim żeby do flexi pasowało
ale jakoś niebardzo wiem jak podobierać tasiemki i polar i wgl zeby było fajnie[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ja mam szeleczki od Marty czarne w żółte łapki:)

A od Tanii to punkowe czachy na czerwonym podszyciu wezmę :D

Bardzo mi się też podba taka rocowa tasiemka w połączeniu z fioletem, ale ta tasiemka jasna jest no i boję się ją na szelki wziąć, bo po jednym spacerze urok straci ;) I jeszcze tasiemka z lasem mi się podoba :D

A z niebieskiego to mi się podoba "superhero" i ta tasiemka jest połączona z czerwonymi akcentami. Na blogu jest pokazana. :)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="blue"]a ok...
aa fajne fajne:evil_lol:
mi własnie te superhero jakoś nie podchodzi na pewno będzie no ta taśma niebieska inie wiem jaki kolor polaru i tasiemka
ale to jeszcze czasu na zastanowienie jest:D
fajna w sumie tasiemka jest właśnie las:evil_lol:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...