Jump to content
Dogomania

Aniołek z piekła rodem ;)


sator_k_

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękuję wszystkim za odwiedziny. Przepraszam, że tak ogólnie, ale nie chce mi się cytować:eviltong:

A do nas doszły nareszcie dyski!!!!!!!!!!:multi::ylsuper::Cool!::bigcool::sweetCyb:

Przed państwem:
Hero Xtra 235 (1)
[IMG]http://img530.imageshack.us/img530/8550/dsc05877z.jpg[/IMG]

Hero Xtra 235 (2)
[IMG]http://img600.imageshack.us/img600/7898/dsc05879.jpg[/IMG]

SuperHero:loveu:
[IMG]http://img94.imageshack.us/img94/8020/dsc05873pa.jpg[/IMG]

Jak wytrzymałe są dyski zostanie to sprawdzone w najbliższym czasie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://img530.imageshack.us/img530/8550/dsc05877z.jpg[/URL]
Rzeczywiście fajne.
Te (fioletowe)akurat to są te same modele,a niebieski jest inny model,SuperHero są bardzo mocne,podobnej wytrzymałości jak Jawzy nawet.A od jawzów rzuca się nimi lepiej.
Słabsze są Eurablend ale za to nimi rzuca się najlepiej.
Dyski mogą róznić się miedzy sobą wyglądem ale przedewszystkim wytrzymałością.
ONki sa psamo o dość mocnym zgryzie więc zwykłe DogChowy'y szybko rozwalą.
Najlepsze(moim zdaniem) są Jawzy bo są mocne,a na zawody to fajne są SuperHero właśnie bo sa dość mocne i fajnie się nimi rzuca.Miałem okazje :)

Link to comment
Share on other sites

SuperHero ma być niezniszczalne, a Hero Xtra 235 z nami długo chyba niestety nie pożyje.:D

Może bardziej kojarzysz firmę "Hyperflite" to takie porównanie"
SuperHero ma być jak Jawz, a Xtra trochę mocniejsze od CS-a

[quote name='przeszlus'][url]http://img530.imageshack.us/img530/8550/dsc05877z.jpg[/url]
Rzeczywiście fajne.
Te akurat to są te same modele.
Dyski mogą róznić się miedzy sobą wyglądem ale przedewszystkim wytrzymałością.
ONki sa psamo o dość mocnym zgryzie więc zwykłe DogChowy'y szybko rozwalą.
Najlepsze(moim zdaniem) są Jawzy.
Przetrzymają normalnie wszystko.
Moga być szmaciaki itp. które są nawet dobre na początek.[/QUOTE]


DogChow już przerabialiśmy jako gratis do gazety. Został zamordowany :D

Link to comment
Share on other sites

Hyperflite produkuje właśnie Jawzy, więc chyba dobre ;)
CS-a, czyli słabszy dysk tej firmy Sator dośc szybko rozwalił.

Tylko trzeba jeszcze pamiętać, że inaczej jest jak się ma komplet dysków (10) i rzuca nimi na zmianę, a inaczej jak się ma tylko 1 dysk.
A Wy Jawza macie?

Ja bym z Kati zaczęła od jakiegos tańszego dysku. Np. kupić 2-3 CS-y, albo mniej wytrzymałe wersje Hero, albo DogChowa, tylko, że te ostatnie to, albo do karmy są dodoawane, albo tylko na DCDC można kupić.

Link to comment
Share on other sites

My mamy jawza ale Maxa już to nie kręci.
Jawzy są bardzo dobre ale ja kilka razy widziałem je poniszczone o_O myślę że to wada produkcji,albo firma się psuje :niee
Dokładnie masz rację z tymi dyskami.
Dla Kati trudno powiedzieć,ona wygląda troszkę onkowato więc możliwe zę DogChow by jej nie spasły.
Najpierw kup DogChow i zobacz jak jej to się podoba.Potem Jawz Albo SuperHero

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przeszlus']
Dla Kati trudno powiedzieć,ona wygląda troszkę onkowato więc możliwe zę DogChow by jej nie spasły.
Najpierw kup DogChow i zobacz jak jej to się podoba.Potem Jawz Albo SuperHero[/QUOTE]

Mi też trudno określić, bo się na tym kompletnie nie znam, poczytam sobie trochę na ten temat i chyba kupię te DogChow :)

Tylko mam jeszcze pytanie co oznacza ta liczba przy nazwie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sator_k_']A mi się wydaje, że standardowe dyski wytrzymają Kati, że nie trzeba koniecznie tych najmocniejszych dla niej, choć to też zależy od tego jak silny pies ma chwyt. Są ONki które CSów nawet nie niszczą, także to po prostu trzeba sprawdzić.[/QUOTE]

To może ja kupię jakiś normalny, a jak go popsuje to kupię jej lepszy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula03']

Tylko mam jeszcze pytanie co oznacza ta liczba przy nazwie?[/QUOTE]

Nie są to numerki modeli tylko oznaczają one ile wynosi średnica dysku ;)

A tak w ogóle to gdyby nie szarpak z bazarku to pewnie bym się skusiła na dysk. Następnym razem jak będziesz zamawiać to postaram się dołączyć :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kashdog']Nie są to numerki modeli tylko oznaczają one ile wynosi średnica dysku ;)

A tak w ogóle to gdyby nie szarpak z bazarku to pewnie bym się skusiła na dysk. Następnym razem jak będziesz zamawiać to postaram się dołączyć :D[/QUOTE]

Rozumiem, że jak pisze np. 235 to średnica wynosi 23,5cm?

Ja bym sobie z chęcią pooglądała frisbującą Fifkę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula03']Rozumiem, że jak pisze np. 235 to średnica wynosi 23,5cm?

Ja bym sobie z chęcią pooglądała frisbującą Fifkę ;)[/QUOTE]

Tak :)

Ja też chętnie bym sobie z nią frizbowanie potrenowała, ale nie wykazuje ona zbytniej chęci do dekielków, więc wyżywam się na Satorze :D

Link to comment
Share on other sites

Mam jeszcze takie pytanie odnośnie frisbee, a mianowicie:
Jeśli przeciągam się z psem i on mocna trzyma dysk, czy mogę go za ten dysk podnieść do góry?
Kiedyś jak byłam na wystawie to taka pani ćwiczyła obok ze swoim borderem frisbee i tak właśnie zrobiła i ona go jeszcze zakręciła(oczywiście nie za szybko), a potem na komendę kazała mu dysk puścić :) Pies wydawał się z tego zadowolony.
Ale ja nie wiem czy można, czy nic się jej nie stanie przez to...


Ale zaśmiecam wątek Satora :oops:
Mam nadzieję, że chłopak mi przebaczy :p

Link to comment
Share on other sites

Przebaczamy, przebaczamy ;)

Krzywdy jej nie zrobisz ;). Ja bym jednak robiła takie sztuczki na dysku który jest odpowiednio wytrzymały dla psa, tj nie pojawiają się w nim od razu dziury. Bo po pierwsze bardziej niszczy się dysk, a po drugie te zadziory mogą dziąsła pokaleczyć, bo pies musi dysk trzymać masymalnie mocno i mogą się one wbijać.
Btw nie każdego psa da się tak podnieść, bo nie każdy może po pierwsze mieć wystarczająco mocny uścisk, a po drugie może tego po prostu nie lubić.

Dyski przeszły chrzest bojowy i Super nie ma nawet jednego wgnieconka = jestem zachwycona. W Xtra jakieś wgniecenia są, ale da się to przeżyć = myślałam, że będzie gorzej :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...