Jump to content
Dogomania

Rodzicee...


robercino

Recommended Posts

[quote name='Kika9004']Gratuluję rodziców :lol: U mnie tak dobrze, by nie przeszło :placz:

Do [B]robercino[/B] : o tym, że bierzesz psa na studia to niestety jeszcze za wcześnie ci myśleć. Ja też mam takie marzenie, jednak pewnie nie do spełnienia. Moja kundlica (mix bernardyna) na pewno nie czuła by się dobrze w małym mieszkanku (na większe na pewno nie będzie mie stać) itd. A Ty też dokładnie nie wiesz, gdzie będziesz mieszkać i czy wolno będzie Ci trzymać psa :lol: Nie chce zniechęcać do marzeń itd, ale trochę racjonalizmy zawsze się przydaje :lol:

Pozdrawiam i gratuluję poważnej rozmowy z mamą :multi: Ech mi takich często brakuje w domciu :-([/QUOTE]

Taa.. Jeszcze się zobaczy.. Czztery lata zostały.. ; pp
Dzięki za gratulacje i w ogólee...
Słuchajcie mam do Was jeszcze jedno pytanie:
Co uważacie w sprawie niedbalstwa o zwierzęta na wsiach.?
Trzymanie psów na łańcuchach, bez wody do picia i wgl.
Mnie się to kategorycznie nie podoba i na każdym kroku próbję to zmienić.! :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Co do zabierania zwierzaków z sobą na studia. Ja też miałam takie plany :), kiedy to byłooo... :)
Pies został w domu, przy pierwszym moim powrocie do domu ( po miesiącu) obszczekał mnie na klatce, ja się oczywiście poryczałam :shake:.
Było mu dobrze z rodzicami, a oni, mimo że zawsze słyszałam..ten twój pies...byli bardzo do niego przywiązani. Po studiach, już nie wróciłam do domu, wyszłam za mąż i chciałam parówkę zabrać- a on nie chciał...Piszczał w nowym mieszkaniu, siedział głównie pod drzwiami. Wrócił do rodziców,a przy ich wyjazdach zamiast brać Dropsa do siebie musiałam u nich mieszkać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...