Jump to content
Dogomania

Jakie są ceny szczeniaków sznaucera mini?


ania_pelka

Recommended Posts

Hej:)
Jest taka sprawa, że mój wujek zdecydował, że za jakiś czas wezmą sobie sznaucerka miniaturowego. To są no normalni w naszym kraju(niestety) ludzie i chcą wziąć szczeniaka z pseudo(bo koleżanka kupiła śliczną sunię za tylko 300zł) Ostatnio już z nimi rozmawiałam na ten temat, ale potrzebuję więcej argumentów, więc mam pytanie: ile przeciętnie kosztują szczeniaki w normalnej hodowli (nie po jakiś super rodzicach, ale na kolanka) ? I czy szykują się w jakiejś hodowli z mazowieckiego szczeniaki niedługo? Czy zazwyczaj można wziąć psiaka na raty?

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo za odpowiedzi! To świetnie, że tyle kosztują, bo narazie im powiedziałam, że ok. 1500zł(tak jest w rasie, którą się interesuję).

Czy są gdzieś spisane wszystkie hodowle sznaucerów miniaturowych?

Jestem gotowa nawet im pod nos podłożyć zdjęcia szczeniaków rodowodowych, ale pewnie będzie ciężko...

Link to comment
Share on other sites

1500 to już w Polsce pies "full wypasik"

hodowli jest mnóstwo, wystarczy wpisać w goglach, czy tez skontaktować się z ZKwP

Moim zdaniem najlepiej wybierać polecane hodowle, bo wiadomo, że są hodowle i "hodowle" nawet te z psami rodowodowymi. Czyli albo jacyś znajomi, albo co czesto na forach praktykowane "gdzie znajdę dobrą hodowlę takich i takich, w tych okolicach" Zawsze to lepsze niż zapewnienia samych sprzedających.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Ja mojego kupiłam za 350 zł, ale to chyba dlatego że wyglądał na chorego i był ostatni, po prostu chcieli się go pozbyć, a wyrósł mi energiczny psiak z nieprzeciętną inteligencją ;) Wystarczyło poświęcić trochę czasu.

Link to comment
Share on other sites

Bez, ale w tamtym momencie mało się tym interesowałam, kupno psiaka było spontaniczną decyzją rodziców. Ale nie mam czego żałować :) papiery nie były mi potrzebne, chciałam psa nie zabawkę do wystawiania na wystawach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sesire']Bez, ale w tamtym momencie mało się tym interesowałam, kupno psiaka było spontaniczną decyzją rodziców. Ale nie mam czego żałować :) papiery nie były mi potrzebne, chciałam psa nie zabawkę do wystawiania na wystawach.[/QUOTE]

szczerze mówiąc, 350 zl za kundelka to trochę dużo :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pandicao']szczerze mówiąc, 350 zl za kundelka to trochę dużo :)[/QUOTE]

To nie kundelek, nie ma papierów bo się ich nie domagałam. W miejscu gdzie kupowałam potworka wszystkie psy były rodowodowe :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...