Jump to content
Dogomania

Galeria Bastera...;**


gosiulaa

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']moja mama powiedziała że padalec jest jadowity i myslala ze tylko w Biesach jest :lol:

no to pieknie bysmy miały jak by nas ukąsił :lol:[/QUOTE]

Szkoda że Ci powiedziała.......

specjalnie Ci nie mówiłam żebyś sie nie stresowała :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiulaa']Szkoda że Ci powiedziała.......

specjalnie Ci nie mówiłam żebyś sie nie stresowała :eviltong:[/QUOTE]

a wlasnie ze nie moja mama i ty jestescie w błędzie

"Padalec jest często mylony ze żmiją zygzakowatą, która jest jedynym jadowitym gadem występującym na terenie Polski. W przeciwieństwie do niej jest jednak zupełnie niegroźny, mimo to ludzie często nie potrafiąc rozróżnić tych dwóch gatunków, zabijają go."


ha !:evil_lol:
chyba ze nie umiesz odroznic padalca od tej zmiji zygzakowatej i to mogla byc zmija :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']a wlasnie ze nie moja mama i ty jestescie w błędzie

"Padalec jest często mylony ze żmiją zygzakowatą, która jest jedynym jadowitym gadem występującym na terenie Polski. W przeciwieństwie do niej jest jednak zupełnie niegroźny, mimo to ludzie często nie potrafiąc rozróżnić tych dwóch gatunków, zabijają go."


ha !:evil_lol:
chyba ze nie umiesz odroznic padalca od tej zmiji zygzakowatej i to mogla byc zmija :lol:[/QUOTE]

Ups... to faktycznie sie myliłam :eviltong: Niestety nie znam sie na weżach...

A padalec był to na 100%

Link to comment
Share on other sites

Cześć Rzeszowianki :hand: [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] Wpadłybyście kiedyś do mnie, odwiedziły Tofika i Kundzice, a nie tak same siedzicie w tym Rzeszowie. :turn-l:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kama & Diana']Więcej fotek plis.




___________
Zapraszam do galerii Diany. :D[/QUOTE]

Paulina doda później fotki....
A do Diany zaraz wpadniemy :eviltong:

[quote name='Cavy']Cześć Rzeszowianki :hand: [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] Wpadłybyście kiedyś do mnie, odwiedziły Tofika i Kundzice, a nie tak same siedzicie w tym Rzeszowie. :turn-l:[/QUOTE]

ho ho ho... a może Ty byś do nas zaglądnęła ze swoją załogą? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cavy']Cześć Rzeszowianki :hand: [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] Wpadłybyście kiedyś do mnie, odwiedziły Tofika i Kundzice, a nie tak same siedzicie w tym Rzeszowie. :turn-l:[/QUOTE]
no to przegoń nasza samotność i wpadaj do nas :loveu: troche trudno bedzie z Kundzią ale z Tofem :razz: chociaz chetnie bym poznala Kundzie :( pokazalybymsy ci piekne tereny Rzeszowa :loveu:
[quote name='wiki4']Paulina już jest i 'później', i 'jutro' ;)[/QUOTE]

spokojnie ;) jutro jest ale do 00:00 mam czas :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']i te ze mna tez o-O?

[edit] napisz jej ze nie wysle jej na meila :D:D i tu tez nie wstawie :D ewentualnie moge te co mi ryja calego nie widac :D[/QUOTE]

No to tu wstaw te z oczkami i te co Ci buźki nie widać a na maila mi wyślij całość... i nie denerwuj mnie nawet!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...