Jump to content
Dogomania

Już 11 miesięczny Husky - ma dom


dzidda

Recommended Posts

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jolek68']a domek od [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/95012.html"]arcana81[/URL] odezwał się :shake:[/quote]

niestety zrezygnowali:-(
Dzisiaj będę się widziała z młodziakiem to może więcej zdjęć mu pstryknę i wrzucę. może ktoś go wypatrzy:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']dzidda, ale czy nie było więcej domków zgłoszonych? Doszło w ogóle do kontaktu czy nic nie wypaliło?[/quote]

Było więcej jeden na poważnie niestety z powodów losowych zrezygnowali, drugi nie przeszedł selekcji;) trzeci domek zrezygnował. Został nam jeden domek do sprawdzenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orpha']kurcze nie wiem czy nie zaden , mialam dostac widomosc o godzinie i adresie na wizyte , ale poki co ta warszawska osoba sie nie odezwala ...[/quote]

Nie odezwał się chłopak jeszcze:roll:
Został domek od ChromosomekX czekam aż się odezwie kiedy mu wizyta pasuje.
Szukamy dalej domku....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolek68']a taki świetny domek miała [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/95012.html"]arcana81[/URL]... szkoda...[/quote]
Też żałuję. Ale z drugiej strony mój znajomy zrezygnował z husky'ego, ponieważ pojawiły się jednak wątpliwości czy podoła. Myślę, że w gruncie rzeczy to lepiej, niż gdyby się to okazało później :roll: Niemniej jest mi przykro, że tak się stało i trzymam kciuki za psiaka. Oby jednak trafił do kochającego domku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arcana81']Też żałuję. Ale z drugiej strony mój znajomy zrezygnował z husky'ego, ponieważ pojawiły się jednak wątpliwości czy podoła. Myślę, że w gruncie rzeczy to lepiej, niż gdyby się to okazało później :roll: Niemniej jest mi przykro, że tak się stało i trzymam kciuki za psiaka. Oby jednak trafił do kochającego domku.[/quote]
zgadzam się z Tobą ;) jak nie masz pewności to lepiej wcześniej zrezygnować i dać szansę innym... jest już i tak ich dużo w schroniskach i nie tylko tam... tylko szkoda, bo jakieś doświadczenie z psami północy już mieli...:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arcana81']Też żałuję. Ale z drugiej strony mój znajomy zrezygnował z husky'ego, ponieważ pojawiły się jednak wątpliwości czy podoła. Myślę, że w gruncie rzeczy to lepiej, niż gdyby się to okazało później :roll: Niemniej jest mi przykro, że tak się stało i trzymam kciuki za psiaka. Oby jednak trafił do kochającego domku.[/quote]

A jakiego psiaka chciałby ten znajomy? Bo wiesz, każdego tu znajdziemy ;-) a domek szkoda, zeby pusty był ...

Link to comment
Share on other sites

Dzidda, nie martw się, znajdziemy domek. Sąsiedzi z osiedla obok mają dwie suki husky, może ich zapytam? I jeszcze jedni mają parkę i wiem,że ćwiczą z nimi bieganie w zaprzęgu ;-) Tylko oni mają psy z rodowodem. Ten maluch ma papiery?

Ja nie myślę, żeby dla nich pies bez papierów był gorszy, ale mogą o to zapytać. Rozmnażać na pewno nie rozmnażają ;-) choć z papierami psy. Po prostu nie chcą i już.
No i jeszcze jak on się odnosi do innych psów?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']Dzidda, nie martw się, znajdziemy domek. Sąsiedzi z osiedla obok mają dwie suki husky, może ich zapytam? I jeszcze jedni mają parkę i wiem,że ćwiczą z nimi bieganie w zaprzęgu ;-) Tylko oni mają psy z rodowodem. Ten maluch ma papiery?

Ja nie myślę, żeby dla nich pies bez papierów był gorszy, ale mogą o to zapytać. Rozmnażać na pewno nie rozmnażają ;-) choć z papierami psy. Po prostu nie chcą i już.
No i jeszcze jak on się odnosi do innych psów?[/quote]


Papierów nie ma.
Na inne psy reaguje dobrze. chce się z nimi bawić tak jak ze wszystkim co biega.(mojego psa zamęcza). Zdarza mu się też skakać na psy bo trochę chce dominować ale jak pies warknie i pokaże mu że sobie nie życzy to odpuszcza. Generalnie jak na razie zero agresji do innych psów...istnieje tylko zabawa.
No i jest bardzo chudy-ostrzegam....karmią go i karmią ale chłopak wszystko spala.

No i to na tyle. Szukamy domu dalej. Za każdą pomoc będę wdzięczna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...