Jump to content
Dogomania

Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Ewelinaa

Recommended Posts

[quote name='Mała_Tybetanka']Ponieważ posiadam rasę odmienną charkterem od maltańczyka spaniel tybetański owszem za swoim ukochanym właścicielem w ogień pójdzie i na koniec świata też ale nie przeszkadza mu fakt że zostaje sam on lubi samotność a z tego co czytalam maltańczyk zostawiony sam bedzie czuł sie bardzo źle.[/quote]


Jeśli będziesz uczyć od małego to nie będzie żadnych problemów ;)
Maltańczyka wychowuje się jak każdego normalnego piesa :loveu:
a rozpieszczony to każdy będzie tęsknił :eviltong: nie tylko maltańczyk :razz:
moj Ness pod moją nieobecność słodko sobie śpi... a jak wpadam wcześniej z nienacka to nawet jest lekko zdziwiony ;) że niby co tak wcześnie- przecież jeszcze pospać nie zdążył
Chociaż jak już wrócę to nie ma zmiłuj- drugie wyjście nie tak prędko :diabloti:
ale to już chyba sprawa indywidualna każdego osobnika :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cześć Dziewczyny :p

faktycznie cisza tu jak makiem zasiał ale to pewnie dlatego, że taka pogoda śliczna i z pieskami na polku siedzicie ;)
moja Zizucha to najchętniej z pola by nie wracała ;)

a wogóle to jesteśmy po pierwszej prawdziwej cieczce, było ciężko ale daliśmy radę, wypadły nam już wszystkie mleczaki (mieliśmy już termin na usuwanie ich u weterynarza i dwa dni przed tym terminem poleciały 3 naraz:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ), mielismy też dwie dawki kropelki p.kleszczom bo normalnie jakaś plaga panuje w tym roku no i od miesiąca chodzimy juz na spacerkach bez smyczy, jesteśmy przegrzeczne i posłuszne aż wszyscy którzy znają Zizucha uwierzyć nie mogą, że jednak dało się ją naprostować :p
nie obyło się oczywiście bez kilku klapsów i oczywiście ja musiałam to zrobić bo mama moja w życiu jej nie uderzy i jak raz Zizka dostała ode mnie w tyłek przy Mamie to obie takiego focha walnęły, że koniec świata :shake:
bo wogóle to Zizura przepiękne fochy strzela :evil_lol: normalnie lepiej niż niejedna kobita w trakcie ZNP :evil_lol: ja to bym wogóle powiedziała, ze to są takie fochy z przytupem :diabloti:

aha i co tydzien w sobotę odbywa sie kąpiel w szamponie HERY, po którym Zizka przez dwa dni po oczach razi dopóki się nie uszlaja i wogóle to się suszary nic a nic nie boi :p

a niebawem może wpadnę i jakieś zdjęcia podrzucę :evil_lol:

pozdrawiam :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Martyna fajnie było cię spotkać :) szkoda że pogoda była taka kiepska bo jak skończyły się spaniele i poszłam na ring honorowy na mp to już dawno było po maltanach
AnnaM ale wy będziecie w Płocku w niedzielę ? wtedy mam nadzieję znaleźć czas żeby podejść na maltany

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Może cos się ruszy... jak wkleję fotkę :evil_lol: ;)
co prawda nie takiej urody jak Ani Judka ale... dla mnie naj :loveu:

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img483.imageshack.us/img483/7805/tnimg0955xo9.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img386.imageshack.us/img386/6492/tnimg0993mk2.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/6306/tnimg0985tl6.jpg[/IMG][/URL]


:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Justynka... kope lat!... no jasne ze bedziesz mogła. kurde... trzeba bedzie sie gdzies spotkać... a jak nie to na wystawie moze ;)

PS. a jak tam u "Emila"? :cool3: chodzisz jeszcze?



Gosia... dla nas nasze sa zawsze naj ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnnaM']Justynka... kope lat!... no jasne ze bedziesz mogła. kurde... trzeba bedzie sie gdzies spotkać... a jak nie to na wystawie moze ;)

PS. a jak tam u "Emila"? :cool3: chodzisz jeszcze?[/QUOTE]

No ja będę na pewno na wystawie w Warszawie w lipcu, więc jak wcześniej nie uda nam się spotkać to mam nadzieję, ze chociaż tam ;)
Tyle, że nie bedziesz miała okazji poznać mojej cyrkowej Galiny, bo ona na wystawy nie lata :cool1:

U Emila wporząsiu. Wyobraź sobie, żę Marta zaczęła się uczyć ! :crazyeye: Normalnie az mi głupio się robi, więc muszę się wziąć do roboty :roll: Ze starych ludzi została tylko Marta i ja właśnie, ale grupa jest teraz strasznie obkuta, więc ekhmm.. zrobiło się cięzko :lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

no to na wystawie sie spotkamy... jak by co to łap mnie przy ringu ;)

a Emil... łooo no kochana.. to sie ucz ;) czasem żałuje ze juz z wami nie chodze... w sumie fajnie było.. ;)
czyli juz nie ma "starej" grupy? nowi ludzie? eee... do d... ;)
kurde, musze do was wpasc... jak znajde czas ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnnaM']no to na wystawie sie spotkamy... jak by co to łap mnie przy ringu ;)

a Emil... łooo no kochana.. to sie ucz ;) czasem żałuje ze juz z wami nie chodze... w sumie fajnie było.. ;)
czyli juz nie ma "starej" grupy? nowi ludzie? eee... do d... ;)
kurde, musze do was wpasc... jak znajde czas ;)[/QUOTE]

A ozdóbki są w niedziele czy w sobote? :cool3: ja i tak będę pewnie i w sobotę i niedzielę, bo sznaucery a potem owczarki :loveu:

Ano nowa grupa. Ale są śmieszni ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika.nefretete']dzieki za informacje! na wczesniejszych stronach przeczytałam ze ktos poleca hodowle Forussi. a czy ktos moze napisać ile kosztuje taka suczka z hodowli z rodowodem (w przyblizeniu) bo jestem ciekawa czy ok np 2000 czy wiecej[/QUOTE]

za suczke wystawowa z tej hodowli zaplacisz od 1tys euro, jak sie zapiszesz teraz w kolejce to za 2 lata moze bedziesz miala ;) chociaz watpie...

Link to comment
Share on other sites

nie, ale jestesmy blisko z p.Forusinskimi i wiem jakie sa kolejki na szczeniaki szczegolnie po Moonlight i po Kayli juz pewnie tez. My nasza hodowle od poczatku budowalismy na ich psach- nasza pierwsza suczka jest po Juliu, pierwszy miot po Bacim, drugi po Tolo(jest ich tylko kilka w Polsce i wiecej nie bedzie) a nastepny jesli dobrze pojdzie bedzie po Jasperze z ich hodowli ale w innych rekach,takze ufamy tylko ich genom ;) poza tym to wspaniali ludzie i praktycznie wszystko co wiem to wiemy od nich i gdyby nie ich pomoc to zapewne o wiele dluzej bysmy dochodzili do tego poziomu jaki mamy a uwazam ze jest naprawde dobry :)
i jesli nie jestes pewna odpowiedzi na pytanie czy warto czekac-to dla mnie jest ona oczywista :) to byla od dawna, jest i jeszcze dlugo bedzie najlepsza hodowla w Polsce i jedna z lepszych w europie :)

Link to comment
Share on other sites

ja juz tyle czasu cekam na psinke i znowu musze czekac. musze sie zastanowic dzwoniłam do paru hodowli i w jednej dopiero za rok przewidziany miot, w drugiej czekają na poród a juz wszystkie pieski zarezerwowane w innej juz nie ma suczek. szkoda trochę jak bym nastepne dwa lata musiała poczeka ale pewnie warto

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika.nefretete']ja juz tyle czasu cekam na psinke i znowu musze czekac. musze sie zastanowic dzwoniłam do paru hodowli i w jednej dopiero za rok przewidziany miot, w drugiej czekają na poród a juz wszystkie pieski zarezerwowane w innej juz nie ma suczek. szkoda trochę jak bym nastepne dwa lata musiała poczeka ale pewnie warto[/QUOTE]

meta jeszcze chcialam sie zapytać co sądzisz o hodowli maltezzi (nie wiem czy miozna sie tak tutaj wypowiadać)

Link to comment
Share on other sites

to bardzo dobra hodowla, szczegolnie ostatnimi czasy, piekny reproduktor i piekna suka ale dopiero w mlodziezy wiec jeszcze troche czasu zanim bedzie rodzic a i tak zamowienia na jej szczeniaki sa spore z zagranicy. napisalam ci priv na forum maltanow to sobie przeczytaj ;) teraz ze szczeniakow zostaly im tylko 2 pieski wiec na suczke juz za pozno

Link to comment
Share on other sites

Chciałam napisac ze polecam hodowle MAltezzi i Salsa:lol: OStatnio dzwoniłam i pisałam maile do kilku hodowli (tych o ktorych ktos napisal ze bardzo dobre) i niestety nikt jakos ze mna za bardzo nie chcial rozmawiac tylko sekunda i koniec, a maile z odpowiedziami dostalam tylko od 2 hodowli, w dodatku jednozdaniowe. Natomiast z Maltezzi (kontakt telefoniczny) i z Salsy (kontakt przez mail) Panie byly bardzo mile. Wszystko mi szczegolowo opowiadaly i widac bylo ze robia to z wielkim entuzjazmem czego u innych nie zauwazylam niestety. Po kontaktach z innymi hodowlami bylam zawiedziona a po kontaktach z Maltezzi i Salsa az bylam w szoku ze tak inaczej sie zachowaly. moze reszta jest zajeta pieskami no ale jak sie oglaszaja ze sprzedaja to 5 minut na rozowe czy na maile chyba powiini znalesc.

Link to comment
Share on other sites

Monika, to na pewno nie tak, że nie chcieli z Tobą rozmawiać. Wiem, że te bardziej znane hodowle w Polsce są zasypywane mailami, czasami bardzo głupimi, z wygórowanymi wymaganiami, piszą normalnie listę życzeń itp. a jeszcze marudzą o cenę. Z drugiej strony, jak ktoś w danym momencie nie ma szczeniąt i ich nie oczekuje, to po prostu zaprasza Cię za jakiś czas kiedy będą widoki na szczenięta. Uwierz mi - Twoje pierwsze wrażenie NA PEWNO nie jest trafione!
A tak na marginesie, jeśli się już zdecydowałaś na te dwie hodowle to gratuluję :multi:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...