Jump to content
Dogomania

Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Ewelinaa

Recommended Posts

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sabina02']To nie Maltanczyk, ale jakas schroniskowa bida z Mielca. Ale czy nie cudny????

[IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/foksiu%20po%20zma%20(2).JPG[/IMG]

(zaraz skasuje ten post, chcialam tylko Wam go pokazac, bo on tak mi sie podoba!)[/quote]
Śliczny biedaczek,napewno jest mu smutno...:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnnaM']no i co ze bida.. widać ze mocno zaniedbana, troche czułości, pełna micha i porządna kąpiel zrobiła by z niego bóstwo..[/quote]

Skasowalam ten post z fotka tego pieska w schronisku...Teraz jakby ktos czytal ten watek to by pomyslal ze to co AnnaM napisala to tyczy sie jej Maltanczyka...Zobaczcie....:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nesjanka']DLA POPRAWY NASTROJóW

moja Miśka jak była mała:
[IMG]http://img402.imageshack.us/img402/1875/amisia2py6.jpg[/IMG][/quote]
Ale tu jeszcze szkrabek malutki ;), az sie werzyć nie chce , ze nasze psiaki tak szybko rosna i się zmieniaja.

Amiska wyglada tu jakby się wychylała z muszelki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Rosną niesamowicie. Wydaje mi się, ze dopiero co oglądałam zdjęcia małej Judy i jej siostrzyczki Karminy jeszcze z mamusią, a tu taka panna wyrosła z niej. Pamiętam, ze wtedy czekałam dopiero na moje małe maltusie. Teraz już z nimi na wystawy jedziemy i czekamy na następne maluszki.
Dobrze, ze mamy chociaz zdjęcia i filmiki, bo zapomniałybysmy,:evil_lol: jak to kiedyś nasze białaski wygladały i ze były takie maciupeńkie. Ja sobie czasami ogladam zdjęcia z porodu i wierzyć mi sie nie chce, ze z tych kruszynek takie maltanki wyrosły.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnnaM']Ja piernicze... ale kusi... :razz:
Martynka doskonale Cię rozumiem...:cool1:[/quote]


Wcale się nie zdziwię jak Martynka ogłosi, ze powiększyla rodzinkę o pieknego chłopczyka:diabloti: :p :eviltong: :evil_lol:

Ja nie ukrywam, ze jak mi sie trafi gdzieś perełeczka to też sobie sprawię drugiego białasa:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...