Jump to content
Dogomania

Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Ewelinaa

Recommended Posts

[quote name='AnnaM']oj rozpieściłaś ją, cooo? ;)
ja jak sprzątam (myję podłoge np) sadzam Judkę na łózku, daje komende zostań (;) ) i sprzatam... szybko, bo ja zawsze ciekawi co ja robie :razz:[/quote]

heh no rozpieszczona jest to fakt ale to raczej przez moich rodziców bo jej na wszystko pozwalaja i wiesz nawet jak ja próbuję ją czegoś uczyć np krzyknę na nią albo dam lekkiego klapsa to ona leci z wrzaskiem do mojej mamy , każe się brać na ręce i taką pokrzywdzoną i zmaltretowaną udaje, ze moja Mama wiesz buzi, buzi, pociamka nad nią, poprzytula a ona wtedy takim tryumfalnym wzrokiem na mnie patrzy jakby chciała powiedzieć : a widzisz mozesz mi naskoczyć :p :p :p :p :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no już mam :p tylko mogłam jej te nogawki wywinąc hehe :p

i wiecie co ? nawet za piłeczką biegała w kombinezonie :p :p

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/295/25080b8e5e72f4c7.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/295/55f501922d238d29.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=b766aebbc3f32948"][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/295/916aee838207950b.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=25080b8e5e72f4c7"][/URL]

:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

ta spineczka na ostatnim zdjęciu została zapięta cudem jakims po strasznych bojach i tak pięknie miała włoski zebrane ale zaczęła trzepac łebkiem i nogą ściągać a potem nie dała się dotknąć więc jej nawet odpiąć nie mogłam tej spinki i dlatego jej tak dynda :p :p :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

Ubranko cudo:evil_lol: Kurcze tez mnie kusi zeby malemu cos takiego sprawic ale boje sie ze sasiedzi uznaja mnie za calkowita wariatke:lol:Juz i tak jak chodze z nim na spacer to mowie do niego caly czas,i mu tlumacze rozne rzeczy:lol:Ehh bialas przewrocil calej rodzinie w glowie:cool3:

Link to comment
Share on other sites

hehehe :p ja się tam sąsiadami nie przejmuje :p i tak już mnie od dawna obgadują a bo se kolczyka w nosie zrobiła, a bo ma tatuaż, a bo się po nocach włoczy itede itepe :eviltong: sram na nich :p :p :p

a z Zizurem byłam na spacerku, oczywiście w ubranku :p prześlicznie w nim wygląda , dupka jej nie zmarzła i nic a nic jej nie przeszkadzało w bieganiu :p latała tak jak zwykle, czyli jak szatan i raz się tylko wywróciła bo jej się nogawka zaplątała :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Taki mały, amatorski aparat a foty robie świetne (coś mi się wydaje że to jednak talent właścicielki :cool3: ).

A co do ubranek - Lhara ma kombinezon (nawet 2). Pierwsze razy były ... dziwne(?). Po paru spacerach już było OK a sąsiedzi jakoś nic nie gadają :evil_lol:
Nawet jak by gadal,i to ja się nie będę przejmować i Wam to samo radzę ;)

Lhara nawet cała obgumkowana, kolorowa wychodzi na spacer :lol:

Link to comment
Share on other sites

Kochane Dziewczyny!
Oglądam to forum od dłuższego czasu, w końcu zarejestrowałam się i ... Jestem z Wami. Co do ubranek, to nie da się ukryć, im bliżej mrozu, tym są bardziej potrzebne. Moja Yumi bez czegoś na grzbiecie nie chce wychodzić z domu. Wszystko dla niej kupuję w szafie dla psa - ubranka są świetne i rewelacyjnej jakości. Poza tym jak kupiłam trochę ciuszków moja mała została modelką szafy:oops:. Pozdrawiam wszystkich, a Yumi pozdrawia Judkę i Nel - uwielbia patrzeć na ich fotki.;)

Link to comment
Share on other sites

moja Zizka to chyba jakiegoś Huskyego miała za przodka bo ona wogóle nie marznie :diabloti: :diabloti:

kiedyś jak troszkę śniegu było i ok 2 stopni to jak wyszłam z nią na spacer to po 10 minutach stałam skostniała z zimna a ona sie tarzała w tym śniegu, gryzla go i bawiła się wysmienicie :p mi się wydaję, że to ich grube futerko je grzeje :p
ale ubranko mamy i w nim wychodzimy i srał pies na to co ludzie powiedzą :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Witaj Galena :multi: A co znaczy "siem reap" :oops:

Wiecie co, ja zamówiłam Nelci na święta prezencik - piżamkę czarną z napisem FBI :lol: :lol: :lol: Jutro ma przyjść. Ale teraz myślę, że trzeba było przy okazji Nemi coś wziąć bo ona nie za bardzo chce wychodzić na ten ziąb, a co dopiero później jak spadnie śnieg. Chyba coś jej kupię na dupsko żeby pośmigała po dworze, a nie od razu do klatki leciała ;)

Link to comment
Share on other sites

witam nowa forumke... :)

ja Judce też nie zakładam jeszcze ubranka bo narazie nie jest jej zimno... myslałam ze bedzie snieg, wiec kupiłam za wczasu...a tu klops... (świeta bez śniegu... buu...)
aaa... kupiłam już Judce prezenty pod choinkę ;) (tylko ciii) pluszaki z Ikei.... ale bedzie checa... :cool3:

Link to comment
Share on other sites

heh
ja też nie wiedziałam co znaczy to siem reap i wpisałam w google i mi właśnie o Kambodży znalazło :p

ale nie chciałam pisac bo myślałam, że się wygłupię :p :p

moja Zizka już chyba nic pod choinką nie znajdzie bo ostatnio dostała nowe szelki i kombinezon i w sumie 100 zł na nią poszło a zabawek ma tyle, że już jeden pokój jest za mały i część leży u mnie a część u rodziców ;)
no chyba, że mój braciszek jej coś z Londynu przywiezie bo on jej nie widział na żywo (pojechał w lipcu a Zizkę w sierpniu wzięliśmy) i non stop w mailach się o nią pyta i martwi sie czy go polubi wiec pewnie coś na przekupienie jej przywiezie choc moim zdaniem to zbędnę bo ona wszystkich kocha nawet tych, których pierwszy raz na oczy widzi :p :p

Link to comment
Share on other sites

No dzięki Aśka, że niby ja się wygłupiłam tym pytaniem ? :lol: Fajna jesteś :lol: :eviltong: ;)

Właśnie to jest najlepsze w tej rasie - kochają bezwarunkowo, można im rzucać kosz zabawek piłek itp. a można po prostu być z nimi i one i tak nas kochają :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Hej, ja również witam nowe osóbki :lol:
czym nas więcej tym weselej ;)

Joasia kombinezon extra ;) mała będzie śmigać po sniegu.... jeśli takowy spadnie :cool3:
My też jeszcze nie ubieramy, chociaż Nes chyba marznie trochę, bo skraca spacerki i ciągnioe do domu. Nawet biegać nie bardzo chce :shake:
No chyba że jakiś inny psiak do zabawy sie napatoczy :evil_lol: wtedy wiadomo
istne szaleństwo:multi:
A ja chciałam w Ikei zamówić te pluszaczki, ale chyba nie prowdzą sprzedaży wysyłkowej :placz:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...