Jump to content
Dogomania

Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek


ewelinabuck

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wczoraj i przed wczoraj lezalam non stop. juz nie moge ! :-( mam czas tylko do 15 - bo o 15 wraca mama i jakby mnie przyłapała siedzącą przy komputerze to niewiem :-o punkt 15 wskakuje do lozka
dlugo nie odpisywalam bo czytalam tresc pani strony www. naprawde swietna strona :cool3::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia&Tasha']wczoraj i przed wczoraj lezalam non stop. juz nie moge ! :-( mam czas tylko do 15 - bo o 15 wraca mama i jakby mnie przyłapała siedzącą przy komputerze to niewiem :-o punkt 15 wskakuje do lozka
dlugo nie odpisywalam bo czytalam tresc pani strony www. naprawde swietna strona :cool3::loveu:[/quote]
Olcia, dzięki za miłe słowa. Ale moja strona naprawdę mogła poczekać... Czuję się trochę współwinna...:oops:

No nic. Zdrowiej!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

asiaczek oszalałas ?! :razz: co ty slonce niczyja wina- chyba tylko moja ze czapki nie nosilam :roll:a teraz antybiotyki przyjmuje
twoja strona nie ma nic do rzeczy poprostu mnie zaciekawila :loveu:


ale nie piszmy juz w galerii bo ewcia bedzie zła :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Olcia[/B] - przesyłam Ci link do mojej Galerii. Ale zajrzyj do niej dopiero jutro, co? Leć, dziewczyno, do tego łóżka, bo godzina "0" się zbliża wielkimi krokami...
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3837271#post3837271[/url]

Mam nadzieję, że Ewelina nie będzie zbyt mocno na nas krzyczała, że Jej tutaj robimy off topic...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img100.imageshack.us/img100/1970/p1010065hc0.jpg[/IMG]
Ta jest niesamowita :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: wrecz piekna:p :p jej jak duzo fotek dobrze ze przylazłam bo potem bym miała jeszcze wiecej zaległosci tylko patrzec jak sie wszyscy rozgadaja na temat fotek:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Aaaaa, to ja nie wiedziałam, że wy - Sisters jesteście...
Pzdr.[/quote]

hej hej no co ty my siostry ale przzybrane naszzczzescie nie rodzone tak sobie ubzduralysmy ze my SIS i juz:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

pewnie zzze sie nie gniewam za offa bardzo mi sie milo czyta wasze pogawendki;)

_ChiQuiTa_ i Usia cisze sie ze podobaja sie foteczki przzyznam po cichu ze ta zz drzewkiem tezz mi sie barrrrdddzzzzooo podoba:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinabuck']

[IMG]http://img100.imageshack.us/img100/1970/p1010065hc0.jpg[/IMG]
[/quote]
nie no ta fota przebija wszystko:loveu::loveu::loveu:
jestes mistrzynia robienia zdjec:loveu::loveu::loveu:
a chce Ci sie naraz tyle zdjec pomniejszac??:eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...