Jump to content
Dogomania

Agility- Poznań i okolice


Kalunia

Recommended Posts

No ja widze, że napewno gdzieś uda nam się załapać! Zuza szybko załapuje nowości.Przychodzi na zawołanie tylko na poczatku zawsze ja psaki rozpraszają.. ale tylko pierwszych pare minut. My mieszkamy na Chrobrego w Poznaniu, ale większych problemów z dojazdm nie będzie.

[B]TOMO[/B] - jak najbardziej najpierw poćwiczę z Wami w znajomym stadzie, to będzie łatwiejsze na początek :) a poza tym na beaglówce już wszystko ustaliliśmy!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tomo 2'][B]ewka/haker[/B]
My z Norcią jesteśmy prawie codziennie , tylko w zwykły dzień to ok 17.00 ale w tedy już niestety ciemno .
W soboty to jesteśmy tam od 10-13 i 15-17 oraz w niedziele popołudniu coś koło 15.00 bo rano to mamy biglowkę w 20 parę psów w Radojewie/beagle , posokowce ,ogarki ,gończaki /
Pozdrowionka :lol:[/quote]
no widzisz nigdy cie nie widzialam ale penie kiedys sie spotkamy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']Jakoś nie chce mi sie w ten tor wierzyć, poniewaz Patrycjo, wykonanie takiego toru to kosztu kilku tys. złotych.[/quote]

Dokładnie.

Pozatym miałby to być tor, od taki wchodzcie i biegajcie, czy zajęcia z instruktorem/zawodnikiem/trenerem?

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście będę mieć ten torek:)
Mam miejsce,materiały a przede wszystkim ambicje...
Dziadek właśnie będzie zaczynać mi budować przeszkody jak tylko jutro wydrukuje wszystko o tym z czego się powinny składać wysokości itp
No a Tośka_m pomoże mi w szkoleniu laba i oczywiście jak na razie nie będę z Joko skakać tylko przechodzić przez tyczki na ziemi i na kładce na ziemi.
Tośka_m oczywiście będzie zarządzającym:D,bo zna się na rzeczy hihih
do Maja/Czerwca tor na pewno zostanie ukończony:D:D
Ja już o to się postaram...
pozdrawiam

ps-z kątami i nachyleniami może być problem,ale spróbuję to skorygować
aha i racja,że mój tata oprócz innego zawodu ma stolarza i ślusarza czy jakoś tak
a dziadek też się na tym zna no i najważniejsze jest czym to wykonać...
pilarki,młotki,wiertarki itp
jeszcze raz pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Paula - proszę mi się tu nie nabijać ze mnie :mad: :eviltong: Poza tym ja do bycia żadnym nadzorem się nie poczuwam i nie będę. Ot, parę rad udzielę, okiem spojrzę, doradzę ... ;-) [/QUOTE]
Ale ja się nie nabijam :) Stwierdzam tylko, ze jak pilnujesz koleżanki to ja nie mam juz co jej zwracać uwagi, bo wiem, ze jest w dobrych rąsiach :p

Link to comment
Share on other sites

Hej:)
wczoraj jakoś dziwnie było bez Was i waszych skaczących, wesołych czworonogów...:painting:
mam nadzieje, że coś szybko znajdziecie, trzymam kciuki tym bardziej, że w mojej Salmie widzę dobry materiał na agility;)
Ale to dopiero jak zacznie ze mną współpracować tak naprawde a nie jak jej wyjdzie:oops:
wspomniałam Ani, że też szukam jakiegoś terenu dla Was, jednak trudno znaleźć taki z ogrodzeniem...
hmmm...teraz mi coś przyszło do głowy, czy ktoś z Was pamięta gdzie była kiedyś siedziba szkoły ABC, jak mnie pamięć nie myli to na ul.Oliwkowej i teren jest nadal pusty i ogrodzony...więc może tam?? moge spróbować się dowiedzieć kto jest właścicielem ale czy Wam to odpowiadałoby?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sabatinka']...więc może tam?? moge spróbować się dowiedzieć kto jest właścicielem ale czy Wam to odpowiadałoby?[/quote]

Ja jestem jak najbardziej za, ale wszystko trzeba uzgadniac z Marysią.

Rzeczywiście jakoś tak smutno było w sobote...ćwiczymy trochę same, jednak to nie to samo:(

Link to comment
Share on other sites

Nie odzywałam się wcześniej, bo byłam wyjechana (i to agilitowo wyjechana ;) - trening i zawody).

Jeśli chodzi o teren, to zdaje się, że rysuje się szansa na jakiś, chociaż czy to wyjdzie, to się okaże... teren na Oliwkowej byłby fajny, ale ja muszę mieć blisko do terenu, a mieszkam w Suchym Lesie. Jeśli ja będę miała daleko, będę mogła dojechać raz w tygodniu, czyli żadnych grup, żadnego kursu, kicha po prostu. Tak więć Rataje, Szczepankowo odpadają.

Mam nadzieję, że ćwiczycie pilnie beze mnie :) Jakieś problemy? Pytania? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...