Jump to content
Dogomania

Piękny Roy - POMÓŻMY MU! Jastrzębie./Pilnie potrzebny DS, DT lub hotelik! Ma dom


mineralna_

Recommended Posts

Roy - pies z niezłym 'kopem' - jest nadaktywny, ale w schronisku nie może spożytkować swojej energii. Miał kiedyś pana, ale pan odszedł i zostawił Roya samego, bez nikogo kto go kochał.
Roy trafił do schroniska, został zamknięty w małym boksie i nie wie co się z nim dzieje. Jest łagodny, ale lepiej żeby nie trafił do domu z małymi dziećmi bo jest niedelikatny, szuka domu u osoby aktywnej, która poświęci mu czas na wybieganie, szkolenie itp.
Roy jest mixem ONka z dobermanem, jest bardzo inteligentny i szalony ;) Z psami dogaduje się dobrze, ale nie wiadomo czy drugi pies zaakceptuje jego nachalność. Ma ok. 2 lat.


[IMG]http://i32.tinypic.com/34ff72g.jpg[/IMG]

[IMG]http://i31.tinypic.com/2ilymus.jpg[/IMG]


[IMG]http://i25.tinypic.com/2mm78sp.jpg[/IMG]

[IMG]http://i32.tinypic.com/2znvoxy.jpg[/IMG]


KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:
tel.: 608113051
albo moje pm

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[COLOR=Red][SIZE=5]UWAGA! ! ! :-(

[COLOR=Black][SIZE=2]Potrzebna jest natychmiastowa pomoc !
Wcześniej z Roykiem można było robić co się chce.. Ale niestety kojec źle na niego działa ! :-(:-(

[COLOR=SeaGreen][SIZE=4]PILNIE POTRZEBUJEMY POMOCY (DT LUB DS) ŻEBY NIE ZNISZCZYĆ ROYOWI PSYCHIKI !

[COLOR=Black][SIZE=2]Na prawdę pilne :placz:


MOŻE HOTELIK? COKOLWIEK BYLE BY GO WYCIĄGNĄĆ ZE SCHRONU!


dzisiaj na mnie warczał jak podeszłam do jego kojca... Przecież to traki świetny pies ! Schronisko to nie miejsce dla niego !



[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczek007']
może on ma cos w typie rasy???...:razz:
moze jak co, to tam spróbowac ogłosic, albo na podobnych...[/quote]
on mi wygląda na jakiś mix dobermana :razz:


A co do tych nadaktywnych psów... się wie :diabloti:

EDIT; wilczku, Roy jest bardziej smukły ;)

Ktoś mógłby ułożyć tekst dałabym go na alegratkę itp. bo konta na allegro nie mam.
No ale jak ja coś napisze to ludzie zamiast go oglądać będą uciekać :lol: więc może niech to zrobi ktoś kto potrafi

Link to comment
Share on other sites

[B]Mineralna,[/B] ja myślę,że ten tekst który napisałaś w pierwszym swoim poście jak najabradziej by się nadawał. Można go tylko lekko zmienić najwyżej,ale niekoniecznie.



"Roy - pies z niezłym 'kopem' - jest nadaktywny, ale nie ma gdzie i z kim spożytkować swojej energii. Miał kiedyś pana, ale pan odszedł i zostawił Roya samego, bez nikogo kto by go kochał.
Roy czuje się teraz samotny i opuszczony...
Nie ma kochającego właściciela...
Nie ma nikogo...
Jest łagodny, ale lepiej żeby nie trafił do domu z małymi dziećmi bo jest niedelikatny, szuka domu u osoby aktywnej, która poświęci mu czas na wybieganie, szkolenie itp.
Roy jest mixem ONka z dobermanem, jest bardzo inteligentny i szalony.
Z psami dogaduje się dobrze, ale nie wiadomo czy drugi pies zaakceptuje jego nachalność.
Ma ok. 2 lat.

Ofiarując mu dom i opiekę, zyskasz wspaniałego psa oraz jego niezmierną wdzięczność i oddanie!!!"


Może być coś takiego na przykład.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia2'][B]Mineralna,[/B] ja myślę,że ten tekst który napisałaś w pierwszym swoim poście jak najabradziej by się nadawał. Można go tylko lekko zmienić najwyżej,ale niekoniecznie.



"Roy - pies z niezłym 'kopem' - jest nadaktywny, ale nie ma gdzie i z kim spożytkować swojej energii. Miał kiedyś pana, ale pan odszedł i zostawił Roya samego, bez nikogo kto by go kochał.
Roy czuje się teraz samotny i opuszczony...
Nie ma kochającego właściciela...
Nie ma nikogo...
Jest łagodny, ale lepiej żeby nie trafił do domu z małymi dziećmi bo jest niedelikatny, szuka domu u osoby aktywnej, która poświęci mu czas na wybieganie, szkolenie itp.
Roy jest mixem ONka z dobermanem, jest bardzo inteligentny i szalony ;-) Z psami dogaduje się dobrze, ale nie wiadomo czy drugi pies zaakceptuje jego nachalność. Ma ok. 2 lat.

Ofiarując mu dom i opiekę, zyskasz wspaniałego psa oraz jego niezmierną wdzięczność i oddanie!!!"


Może być coś takiego na przykład.[/quote]


Dzięki Klaudia :loveu::loveu:

Wieczorem mu wystawie alegratkę ;)

Link to comment
Share on other sites

alegratka Roya [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2138933_roy_mix_owczarka_i_dobermana_szuka_domu.html]Roy! Mix owczarka i dobermana szuka domu![/url]

Jeżeli ma ktoś jakiś pomysł na tytuł tematu Roya, dzięki któremu więcej osób się nim zainteresuje to proszę pisać, bo ja takowego nie mam... :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...