Jump to content
Dogomania

Dorota Ząbek?????


Karolina i Farez

Recommended Posts

[quote name='Karolina i Farez']Może ktoś kto ma buldożki francuskie wypowie się na temat tej Pani (jeśli jego pies był przez nią oceniany), bo wiem, że je ona sędziuje?????[/quote]
To biedne będą te buldożki, no chyba że będą z okolic Kielc.
(Na postawie analizy wyników tej rasy Kielce 2008.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Biedne nie tylko buldożki, ale mam wrażenie, że cała reszta również. Miałam przyjemność być( oczywiście moja sunia) oceniana w Radomiu -2009 i mam niezbyt pozytywne wrażenia. Biorąc to pod uwagę nie jechałam do Kielc - 15. 11 , a analizując wyniki z ringu mam coraz więcej wątpliwości kto tak naprawdę jest oceniany: pies, przydomek, a może tylko drugi koniec smyczy, bo tak wyglądało typowanie zwycięzców, łącznie z tym, że jedna ze znajomych werdykt jak najbardziej dla niej pozytywny - czy sprawiedliwy to już temat dyskusyjny, skomentowała, że chyba się "pomyliła". W tym momencie przypomniał mi się komentarz wystawcy z Ukrainy, że coraz mniej zapraszają sędziów m.in. z Polski, bo zaraz za nimi chmara znajomków. Jeśli kogoś uraziłam, z góry przepraszam, ale zgłaszając się na wystawę i nie mało za nią płacąc chcielibyśmy by werdykt był sprawiedliwy i w miarę objektywny.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 month later...

No niestety ale muszę przyznać Betulce rację... Byłyśmy z moją sunią u tej pani oceniane i też odnoszę wrażenie, że oceniany jest jedynie przydomek. Z góry było wiadomo kto wygra, aż zrobiło się to nudne. Wygrywały tylko i wyłącznie psy jednego wystawcy. Jestem bardzo rozczarowana, ponieważ również chciałabym żeby oceny były sprawiedliwe. Wiem jedno już nigdy nie pojawię się u tej sędziny, ponieważ jest sprzedana i mojego zdania nie zmienię, bo to co się działo na tej wystawie przechodzi ludzkie pojęcie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Betulka']Biedne nie tylko buldożki, ale mam wrażenie, że cała reszta również. Miałam przyjemność być( oczywiście moja sunia) oceniana w Radomiu -2009 i mam niezbyt pozytywne wrażenia. Biorąc to pod uwagę nie jechałam do Kielc - 15. 11 , a analizując wyniki z ringu mam coraz więcej wątpliwości kto tak naprawdę jest oceniany: pies, przydomek, a może tylko drugi koniec smyczy, bo tak wyglądało typowanie zwycięzców, łącznie z tym, że jedna ze znajomych werdykt jak najbardziej dla niej pozytywny - czy sprawiedliwy to już temat dyskusyjny, skomentowała, że chyba się "pomyliła". W tym momencie przypomniał mi się komentarz wystawcy z Ukrainy, że coraz mniej zapraszają sędziów m.in. z Polski, bo zaraz za nimi chmara znajomków. Jeśli kogoś uraziłam, z góry przepraszam, ale zgłaszając się na wystawę i nie mało za nią płacąc chcielibyśmy by werdykt był sprawiedliwy i w miarę objektywny.[/QUOTE]


masz tutaj troszke racji
wypowiem się właśnie w sprawie sędziowania buldoga francuskiego owej własnie pani 12 września Chorzów Krajowa.
sędzina miała wielki problem z ocenianiem i typowaniem , oglądając dwa calkiem różne psy miała wielki problem z lokatą która była raczej oczywista, potem porównywanie psa ze suką też niewiedziała komu wogóle dać wygrać(cytat: niewiem komu dać wygrać?) , a żeby nie dać całkiem ciała pobiegła do ringu obok zapytać komu dac wygrać pana Firsta, sędziego sędziującego obok ringu z buldogami. Nie zna wzorca , przy czym niema pojecia co to jest layback. Mocne aczkolwiek prawdziwe słowa o tej pani . Niewydaje mi się aby warto byłoby wydawac 80zł za jej sedziowanie, dla mnie jej sędziowanie jest warte jakieś góra 6zł i na pewno nie zostawić jej samej z decyzją bo będzie problem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xylofon']
masz tutaj troszke racji
wypowiem się właśnie w sprawie sędziowania buldoga francuskiego owej własnie pani 12 września Chorzów Krajowa.

sędzina miała wielki problem z ocenianiem i typowaniem , oglądając dwa calkiem różne psy miała wielki problem z lokatą która była raczej oczywista, potem porównywanie psa ze suką też niewiedziała komu wogóle dać wygrać(cytat: niewiem komu dać wygrać?) , a żeby nie dać całkiem ciała pobiegła do ringu obok zapytać komu dac wygrać pana Firsta, sędziego sędziującego obok ringu z buldogami. Nie zna wzorca , przy czym niema pojecia co to jest layback. Mocne aczkolwiek prawdziwe słowa o tej pani . Niewydaje mi się aby warto byłoby wydawac 80zł za jej sedziowanie, dla mnie jej sędziowanie jest warte jakieś góra 6zł i na pewno nie zostawić jej samej z decyzją bo będzie problem.[/QUOTE]


Szok!!! inaczej nie da się tego nazwać wiem że ta sędzina jest kielczanką więc werdykt [B]wystawy buldoga francuskiego w Chorzowie[/B] nie był zaskakujący.....,

a jeszcze do tego zupełne niezdecydowanie tej pani w przyznawaniu ([B]pozostałych[/B]) lokat mówi samo za siebie :angryy:

Ale takich numerów z bieganiem od ringu do ringu w szukaniu pomocy to jeszcze nie widziano! to się nazywa klasa sędziowska! wcale się nie dziwię że za granicą tak rzadko zapraszają sędziów polskich i choćby po tym przykładzie j/w, widać [B]dlaczego[/B]!

Najgorsze jest w tym wszystkim to, że absolutnie nie szanuje się wystawców ludzi którzy przemierzają niekiedy wiele kilometrów ze swoimi psiakami w nadziei na dobrą i sprawiedliwą ocenę.


Takimi sytuacjami jak przytoczony wyżej przykład psuje się wizerunek sędziowski,:mad: wizerunek całego Związku Kynologicznego.

Link to comment
Share on other sites

no i w końcu pani sędzina wspólnie z panem sędzią z sąsiedniego ringu z odległości jakieś 70metrów wybrali NJwR, stałyśmy z boku śmiejąc się i niedowierzając jak sedziuje sędzina międzynarodowa , niezwracając wogóle uwagi na prezentowanie psa, ruch itd. porażka sędziowska

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 8 months later...

[quote name='Vilena']Macie jakieś nowe opinie o na temat tej Pani? W lipcu będzie oceniała dalmatyńczyki w Ustroniu i po tym co tutaj przeczytałam zastanawiam się czy coś stracę jeśli nie wystawię mojej suki ;)[/QUOTE]

Mogę tylko powiedzieć że wszystkie powyższe komentarze są bardzo trafne. Oczywiście wygrała osoba z O/Kielce... Zgadzam się z powyższymi opiniami, byłam świadkiem na jednej z wystaw... Pies nie był atrakcyjny a wygrał, bo był z Kielc :)

Nie wrócimy do tej Pani...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...