Jump to content
Dogomania

Porzucony staruszek ma super dom!


iwop

Recommended Posts

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

danal - spokojnie, teraz jest okres wakacyjny... Moje wydawnictwo nawaliło z płaceniem za ksiązkę, ale potem bedzie lepiej :) Zreszta nie liczymy na to, że piesul się rozchoruje...?

Podejrzewam, że wiele ciotek z okolic Krakowa zajętych jest sprawą tej ubojni i rzeźni psów, dlatego tu nikt nie zagląda...:-(

Najważniejsze to umieśćić go już w tym DT :)

Link to comment
Share on other sites

uczę w szkole ale dla dorosłych, może sie uda coś od tych "boroczków" wyciągnąć. mam natomiast całą rzesze byłych uczniów podstawówki i gimnazjum , którzy na pewno jakaś akcje zorganizują na mojego lub innego zwierzaka. będe trzymała rekę na pulsie:)
prowadzę tez działalnosc, która mam nadzieje ruszy zwawiej od wrzesnia bo to "branża" edukacyjna tez, tak wiec przestój mam i g... zarabiam;/ wystawię puszkę i będą tam wrzucać;) puszka będzie też stała u mnie w odmu i bede podkladac kazdemu, kto przyjdzie;)

Link to comment
Share on other sites

Banerek dla staruszka:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/oswiecim-staruszek-w-ciezkiej-depresji-chca-go-uspic-zbieramy-kase-143388/"][IMG]http://dardan.neostrada.pl/banerki/Staruszek_banerek_01.GIF[/IMG][/URL]

sorki że tak późno ale jestem na wakacjach i neta mam z doskoku

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj rozmawiałam z jego "nowym domem". przyznam ze początkowo sie martwiłam, teraz jestem juz spokojna bo oddaje psa w dobre ręce...;) wiecie jaka jestem szczesliwa? i to dzięki Wam!!!

a psiur wytarzał się dzisiaj nawet w trawie. i z kupcia juz jakby troche lepiej. jeszcze tylko 10 dni w schronie i jedzie do domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...