Jump to content
Dogomania

Porzucony staruszek ma super dom!


iwop

Recommended Posts

Dziewczyna, która zaczela działalność jako wolontariuszka w schronie błaga o pomoc dla psa staruszka! Tak o nim pisze


[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2371bab69f5714eb.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/171/2371bab69f5714ebmed.jpg[/IMG][/URL]

[COLOR=red][B]piesek ma 16 lat, jest malutki, podobny troszke do jamnika ale troche wyższy. jutro bede miala zdjecia , to podeslę. kolor czarny. ma piękne , smutne oczy koloru brązowego nie wiemy zbyt wiele o jego stanie zdrowia, ale tak jak pisalam, gdy go przyjmowalismy, był bardzo słaby, wychudzony. jego kondycja psychiczna tez nie jest najlepsza, bo teskni za wlascicielem ktory sie go pozbyl wybierając narzeczoną. jestem w stanie zawieźć go w każde miejsce w kraju jesli tylko znajdzie się wrażliwa osoba, który zechce Go wziąc do siebie i się nim zaopiekować.[/B][/COLOR]
W środe ma przyjść weterynarz, który ma go uśpić! Czy jest ktos z Oświęcimia??? Czy ktos da mu na trochę schronienie! BŁAGAMY!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To pierwszy pies, z którym dziewczyna miała styczność... Jak przyjechała to go dopiero co przywieźli...:placz: Lezy zrezygnowany w budzie... Pewnie mu obojętne co się dzieje, bo nie ma jego ukochanego pana, który pozbył się go jak śmiecia...:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']Iwop, napisz jeszcze do Soemy, on zna tymczas w krakowie, ktory chyba jest wolny. Platny, ale moze uda sie zaplacic tydzien pozniej. No i zacznij zbierac deklaracje, bo bez tego to sie nie uda..[/quote]


Oooo dokładnie. Łapmy każdą chwilę aby uratować.

Link to comment
Share on other sites

Witam, jestem wolontariuszem w oswiecimskim schronisku, tak jak pisala iwop piesek jutro zostanie uspiony jesli nie znajdziemy mu domu. dzisiaj zrobię mu zdjęcie i zamieszcze. bedę tylko potrzebowała pomocy w poruszaniu sie po tym forum poniewaz jest tu ganz neu. i jeszcze pytanie o platny dom tymczasowy? czy on jest sprawdzony? i jakiego rzędu to koszt?

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy, żeby pomóc, ale dużo musisz zrobić sama - przed tobą duzo pisania ;-)
Przede wszystkim - pisz do użytkownika Soema. w sprawie płatnego Dt, który zna w Krakowie. DT jest sprawdzony i baaardzo dobry, Bylam tam sunia Gałeczka, której w schronie niemal wypadlo oko po pogryzieniu i u pani wszystko się pięknie zagoiło. Nie wiem ile kosztuje, chyba ok 300 zł.. Takie sume tu się zbiera, tyle, że czasu malo. Po Galce zostało trochę pieniędzy na wątku - zapytaj też o to i poproś, jesli to aktualne, o przerzucenie na psiaka.
[B]Jak on ma na imię?[/B]

Drugi tymczas w Krakowie : wtatara. Też wlasnie tymczasowicz pojechal, ale nie ma też chyba w domu pani. Ale może jest rodzina. Napisz.
Ja też napiszę, żeby dać sygnał o sprawie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwop']Dzieki za radę. Napisałam...[/quote]
Iwonka, w takich sprawach dzwoń do mnie (chyba masz numer, bo dzwoniłam kiedyś) zaraz Ci wyślę pw...
Zadzwońcie do schronu, poproście chociaż o dwa dni. I szukajmy kogoś, kto go przewiezie! Jak na złość, dogo nie działało..
Mam nadzieję, że zdążymy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...