Jump to content
Dogomania

Co zrobić z kretynem zbijajacym butelki ??


Recommended Posts

W miejscu gdzie mieszkam jest takie duze dzikie boisko.Wszyscy z okolicznych domów mogą spokojnie przyjść z psem nawet go spuscić zeby sie wybiegał mimo ze w pobliżu jest ruchliwa ulica.Często widac też ludzi z małymi dzićmi z racji że nie specjalnie są inne miejsca do zabawy.
No ale cóż ...sielanka zawsze się kończy.Zawsze mozna było sie naciąć na jakieś stłuczone szkło ale teraz to jakieś apogeum sie zrobiło.
Jakis czas temu zwróciłem uwagę na pewnego gościa który normalnie wygladając zachowuje się jak krótko mówiąc DEBIL. Zbija tak bez sensu wszystkie butelki za budynkiem sklepu (graniczacego z tym boiskiem) no ale cóz poszedł sobie bo jego prawdopodobnie zona była juz na przystanku autobusowym na który pewnie razem szli.
Dzisiaj patrzę przez okno a ten sam gostek chodzi wokoło i tłucze dokładnie każda butelke napotkana....jak kretyn wyszukuje i tłucze.... Aż mnie zamurowało.Wziąłem Szelme na smycz i poszedłem.Facet od razu sie zmieszał a kiedy do niego podszedłem udawał ze tylko sobie chodzi.Powiedziałem mu ze jak go jeszcze raz zobacze jak tłucze szkło to przyjde nie z psem ale z policja....nic sie nie odzywał dłuzszy czas na końcu tylko powiedział że sie cyt. "źle czuje" debil do kwadratu !!!!! Wiem gdzie mieszka (raczej wynajmuje pokój) lub gdzie przychodzi. Z właścicielami domu jestem na "dzień dobry" ale chyba się tam przejdę i wyjaśnie im kogo maja pod dachem jeśli jeszcze nie wiedzą.
Powiedzcie co mozna jeszcze zrobić na takiego gnoj....???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...