Jump to content
Dogomania

Zawody Sylwestrowe


Zielsko

Recommended Posts

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='plinka']Zastanawiamy się...

Co prawda zawsze baardzo chciałam na TAKICH zawodach być, ..ale mam jeszcze psa, który za dobrze nie zna i nie lubi wykładziny, hali :roll:[/QUOTE]
Ależ to jest idealna okazja, żeby halę poznał i polubił!!! Szczególnie że, z tego co widzę, masz te zawody na własnym podwórku... ;)

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie do organizatorów (ktoś już też o to pytał) - czy będzie możliwe zgłoszenie się na 1 dzień? Konkretnie na 2 stycznia. Jest nas dwie chętne ;) (jakby co ;)), no i dwa psy :eviltong:. Zgłoszenia są do piątku i nie bardzo wiemy, co robić. Czy mamy czekać aż będzie wiadomo, że limit się nie wyczerpał? Czy możemy się zgłosić już teraz (np. jako rezerwa) i przyjmiecie nas, jak okaże się, że są jeszcze miejsca? I jak wyglądałoby to finansowo?

Link to comment
Share on other sites

No wlasnie przyznam szczerze, ze nie przewidzialam, ze ktos chcialby zglosic sie tylko na jeden dzien i nie zadbalam o ustalenie z gory startowego na jeden dzien. Moja wina, bije sie w piers i przepraszam.

Prosze sie jak najbardziej zglaszac i wpisac przy swoim nazwisku w nawiasie informacje na ktory dzien sie zglaszacie. Startowe za jeden dzien 60zl.

Zglaszajcie sie bo niedlugo zamykamy zgloszenia i pamietajcie o odpowiednich strojach na bal sylwestrowy! (Napitki w wiekszosci we wlasnym zakresie)

Link to comment
Share on other sites

Ja również jako tubylec zachęcam wahających się do zgłaszania, Supraśl to naprawdę nie koniec świata ;) W dodatku jest bardzo malowniczy, a lasów w okolicy do spacerowania po pachy! Nawet niezmotoryzowani (sama przeważnie jeżdżę na zawody pociągiem) nie powinni mieć problemu z dojazdem, prosto z dworca w Białymstoku jest autobus KZK na miejsce.

Link to comment
Share on other sites

Guest ajsonowa

[quote name='Zielsko']
i pamietajcie o odpowiednich strojach na bal sylwestrowy! (Napitki w wiekszosci we wlasnym zakresie)[/QUOTE]

chyba jestem jakaś niedoinformowana...:roll:
Jakie stroje???? Kiecki balowe???:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zielsko']
Zglaszajcie sie bo niedlugo zamykamy zgloszenia i pamietajcie o [B][U]odpowiednich[/U][/B] strojach na bal sylwestrowy! (Napitki w wiekszosci we wlasnym zakresie)[/QUOTE]

co oznacza slowo odpowiednich? :crazyeye:
czy istnieja jeszcze jakies stroje oprocz dresow i kamizelek na pilki? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wendka']co oznacza slowo odpowiednich? :crazyeye:
czy istnieja jeszcze jakies stroje oprocz dresow i kamizelek na pilki? :evil_lol:[/QUOTE]
Wendka, Ty gamoniu. Odpowiednie, to znaczy CZYSTE :evil_lol: (dresy oczywiście i kamizelki na piłki).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...