Jump to content
Dogomania

dr Kubiak - endoskopia - Wrocław


tufi

Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bercia miala dzis zabieg przy narkozie wziewnej na najnowszym sprzecie i przy uzyciu nowiutkiego endoskopu - lekarze testuja nowy sprzet bezplatnie na niej, efekty dobre :)
W koncu udalo sie zbadac krew - wyniki ma niczym mlodka! Tylko leukocyty podwyzszone, ale to raczej normalne w jej stanie. ASP i ALT super, mocznik cudowny - uffffffff

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

No i minal rok od naszej wizyty we Wroclawiu. Bercia ostatnia plukanke nosa miala robiona 02 wrzesnia 2005 i od tamtego czasu spokoj. Z noska nic nie leci - ani katar, tym bardziej krew. Bronka szaleje jak szczeniak na spacerach, moze sie zrobila bardziej wymagajaca w kwestii przytulania, ale to z rozpieszczenia okolochorobowego ;) Jesli kiedys bedzie okazja, to z czystej ciekawosci chcialabym sprawdzic, jak nos wyglada od srodka i pobrac wymaz. W tej chwili nie jest to koniecznie, moge stwierdzic, ze Bercia jest zdrowa :)
Jestem dozgonnie wdzieczna doktorowi Kubiakowi za endoskopie i ogromne serducho, doktorowi Wasiatyczowi i Pluczowi za szukanie receptur na magiczna plukanke i opieke nad blondyna. Obysmy nie musialy juz nigdy powtarzac tych badan i zabiegow.
Mimo grozby rozwiniecia sie aspergillusa w plucach i kosciach, a tym samym smierci mojej Ksiezniczki, walczylysmy obie i moge juz teraz chyba powiedziec, ze nam sie udalo. Choc kazde kichniecie wywoluje kilkusekundowy paraliz i strach przed krwotokiem, to wiem, ze damy rade.

Bardzo Wam dziekuje kochani, ze nas tak wspieraliscie - dobrym slowem, porada - jestescie niesamowitymi Przyjaciolmi i dziekujemy, ze mozna na Was zawsze liczyc :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...