Jump to content
Dogomania

Hawańczyk (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Marca_Besi

Recommended Posts

[quote name='natalia&borys']Tak , tak , to chyba ten sam weterynarz:evil_lol:
Bo ja mieszkam w Kaźmierzu :cool3: A mój tata kumpluje sie z panem Wol....:cool1:
A Ty gdzie mieszkasz?[/quote]


No to witaj prawie sasiadko !:multi: Ja mieszkam w Przeźmierowie . Jesli nie sprawi Ci to klopotu to moze byśmy się spotkaly , bo jak już pisalam cały czas myślę o nastepnej rasie i chcialabym zobaczyć jak hawańczyk wygląda w naturze , chciałabym podotykać , pomiziać , zobaczyć jak reaguje na obce psy . Oczywiscie jesli nie masz nic przeciwko temu . Możemy spotkac sie gdzies na spacerku .Ja jestem jeszcze do końca tygodnia w domku , potem ruszamy z psami nad morze . Sierpień tez mam prawie cały wolny .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 859
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='rodzice']No to witaj prawie sasiadko !:multi: Ja mieszkam w Przeźmierowie . Jesli nie sprawi Ci to klopotu to moze byśmy się spotkaly , bo jak już pisalam cały czas myślę o nastepnej rasie i chcialabym zobaczyć jak hawańczyk wygląda w naturze , chciałabym podotykać , pomiziać , zobaczyć jak reaguje na obce psy . Oczywiscie jesli nie masz nic przeciwko temu . Możemy spotkac sie gdzies na spacerku .Ja jestem jeszcze do końca tygodnia w domku , potem ruszamy z psami nad morze . Sierpień tez mam prawie cały wolny .[/quote]
Bardzo chętnie:lol:
Bo hawańczyki to wyglądają jak miniaturki Tybetanów ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']W takim razie czekam na propozycję .[/quote]
To moze ja zapraszam do mnie ;)
Jak tylko wyjde z domu , to mam duże pole , czasami chodzę tam z Boryskiem , a niedaleko mamy całkiem fajny las . A Borysek uwielbia spacerki , a jeszcze bardziej z towarzystwem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']wysłalam mój nr telefonu na priv , jeśli nie bedzie padalo to moze jutro ?[/quote]
odpisałam na priv.
Jak będzie padało to raczej spacerek nie wypali:shake:
Bo z takimi kudłaczami na spacerek , to niezłe pranie by było w domku:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bursztynki']Serdeczne gratulacje dla mł.Championa .Borys Białe Bursztynki jest piękny i w wieku 10 mies został Championem ,to wielki sukces.Życzymy dalszych sukcesów....:loveu: :loveu: :loveu:[/quote]
Dziękujemy :loveu:
A jak to jest , bo musze chyba zawieź jego oceny itp. do Zwiazku w Poznaniu i tam nam chyba dadzą dyplom dla Chempiona ??:razz:
Bo nigdy jeszcze nic takiego nie robiliśmy...:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia&borys']A jaki jest czas oczekiwania na ten dyplom??
I czy wpiszą mu to do rodowodu?[/quote]
Zarząd Główny wystawia championaty w oparciu o materiały uzyskane od organizatorów wystaw a nie od wystawców. Czas dla organizatorów to 45 dni po zakończeniu wystawy i praktycznie dopiero wtedy zaczyna się czekanie na championat /oczywiście po złozeniu wniosku/.
Sprawdż proszę jeszcze raz swoją ocenkę ze Szczecina, z tego co wówczas napisałas wynika, że tam nie uzyskałaś tyt. Zw. Mł.,a

[LEFT][SIZE=2][FONT=CentSchbookPL-Roman]Tytuł [/FONT][/SIZE][B][FONT=CentSchbookPL-Bold][SIZE=2]Młodzieżowego Championa Polski [/SIZE][/FONT][/B][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2]może być przyznany na podstawie 3-krotnie uzyskanego[/SIZE][/FONT]
[SIZE=2][FONT=CentSchbookPL-Roman]tytułu Zwycięzcy Młodzieży, od 3 różnych sędziów na wystawach, w tym co najmniej jednej wystawie klubowej[/FONT][/SIZE][/LEFT]
[SIZE=2][FONT=CentSchbookPL-Roman]lub międzynarodowej, bez określonego przedziału czasu.[/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=CentSchbookPL-Roman]pozdr.[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia&borys']Właśnie wróciliśmy z wystawy w Gorzowie i musze sie pochwalic , ze Borysek odniósł kolejny wielki sukces..:multi:
Ocena: Doskonała
Lokata: I
Medal: złoty
Tytuł: Zwycięzca Młodzieży
Opis; mocny pies o silnej kości , dobrze wypełnionym korpusie i samczej głowie, nożycowy układ szczęk , dobra pigmentacja , dobry gatunek szaty , troszkę wąsko prowadzone kończyny

To już trzecia wystawa Boryska w klasie młodzieży i na każdej otrzymał ocene doskonałą ..więc.... BORYS BIAŁE BURSZTYNKI ZOSTAJE CHAMPIONEM MŁODZIEŻY!!!:multi: :lol: :sweetCyb: :bigcool: :Cool!: :jumpie:[/quote]
TyTuł Zw.Młodz. !!!!:loveu: Natalka napewno się nie pomyliła przeciez o wszystkich swoich wynikach nam relacjonuje . Hawanek jest Mł championem :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cezus80']TyTuł Zw.Młodz. !!!!:loveu: Natalka napewno się nie pomyliła przeciez o wszystkich swoich wynikach nam relacjonuje . Hawanek jest Mł championem :multi:[/quote]
Moim zdaniem lepiej by było gdyby dokladnie sprawdziła, bo już dużo wystaw miedzynarodowych nie zostało w tym roku, nie chciałabym, żeby zapłacila "gapowe" młodego wystawcy


Zarejestrowany: Jun 2007
Postów: 159


[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.gif[/IMG]
właśnie wróciliśmyz Szczecina. nie było tak źle .. Chociaż ,ze sędzina taka niezbyt miła była , ale przeżyliśmy.
Lokata: I:multi:
Medal:złoto:multi:
Ocena: doskonała:multi:
Tytuły : brak

pozdr.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=CentSchbookPL-Roman][FONT=Times New Roman]Natalko[/FONT][/FONT]
[FONT=CentSchbookPL-Roman][FONT=Times New Roman]Smutno mi, że zrobiłam Ci przykrość, ale chciałam, żebyś możliwie szybko podjęła decyzje, gdzie i kiedy wystawić Boryska, żeby dokończyć mu championat.[/FONT][/FONT]
[FONT=CentSchbookPL-Roman][FONT=Times New Roman]Musisz pamiętać, że masz [B]PRZEPIĘKNEGO, ZAWSZE DOSKONAŁEGO PSIAKA[/B] i jedna drobna wpadka tego nie zmienia. Nie znam ani jednego, nawet najwybitniejszego championa, któremu nie przytrafiłaby się w karierze wystawowej podobna sytuacja. [/FONT][/FONT]
[FONT=CentSchbookPL-Roman][FONT=Times New Roman]Jadąc na wystawę nigdy nie wiemy, jak nasz psiak, akurat tego dnia się zaprezentuje, jaki typ psów preferuje sędzia, itp. i chyba ta niepewność i towarzysząca jej odrobinka adrenaliny powoduje, że tak lubimy wystawy.[/FONT][/FONT]
[FONT=CentSchbookPL-Roman][FONT=Times New Roman]Natalko, zawalcz Boryskiem, wierz w niego, bo już sędziowie Ci potwierdzili, że jest [B]DOSKONAŁY,[/B] a my będziemy trzymać za Was kciuki.[/FONT][/FONT]
[FONT=CentSchbookPL-Roman][FONT=Times New Roman]I odezwij się na Dogo, bo bez Ciebie tu smutno.[/FONT][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cotons rule!'][FONT=CentSchbookPL-Roman][FONT=Times New Roman]Natalko[/FONT][/FONT]
[FONT=CentSchbookPL-Roman][FONT=Times New Roman]Smutno mi, że zrobiłam Ci przykrość, ale chciałam, żebyś możliwie szybko podjęła decyzje, gdzie i kiedy wystawić Boryska, żeby dokończyć mu championat.[/FONT][/FONT]
[FONT=CentSchbookPL-Roman][FONT=Times New Roman]Musisz pamiętać, że masz [B]PRZEPIĘKNEGO, ZAWSZE DOSKONAŁEGO PSIAKA[/B] i jedna drobna wpadka tego nie zmienia. Nie znam ani jednego, nawet najwybitniejszego championa, któremu nie przytrafiłaby się w karierze wystawowej podobna sytuacja. [/FONT][/FONT]
[FONT=CentSchbookPL-Roman][FONT=Times New Roman]Jadąc na wystawę nigdy nie wiemy, jak nasz psiak, akurat tego dnia się zaprezentuje, jaki typ psów preferuje sędzia, itp. i chyba ta niepewność i towarzysząca jej odrobinka adrenaliny powoduje, że tak lubimy wystawy.[/FONT][/FONT]
[FONT=CentSchbookPL-Roman][FONT=Times New Roman]Natalko, zawalcz Boryskiem, wierz w niego, bo już sędziowie Ci potwierdzili, że jest [B]DOSKONAŁY,[/B] a my będziemy trzymać za Was kciuki.[/FONT][/FONT]
[FONT=CentSchbookPL-Roman][FONT=Times New Roman]I odezwij się na Dogo, bo bez Ciebie tu smutno.[/FONT][/FONT][/quote]
Alez ja sie nie obrażam :lol:
:oops: Ale troche mi sie głupio zrobiło , bo miałam juz nadzieje , ze mamy Championa , a tu nic :roll:
No cóż , będziemy walczyc dalej ;) Chyba teraz w Wrocławiu..:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia&borys']Alez ja sie nie obrażam :lol:
:oops: Ale troche mi sie głupio zrobiło , bo miałam juz nadzieje , ze mamy Championa , a tu nic :roll:
No cóż , będziemy walczyc dalej ;) Chyba teraz w Wrocławiu..:lol:[/quote]
:razz: Natalko ,nie martw się...tylko jeszcze jedna międzynarodowa wystawa i Borysek jest Mł.Champ.Ja byłam pewna że w Szczecinie dostał tytuł ,ale tak to bywa, na ringu sedzia ma decydujący głos.Ale 'uszy do góry':evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Borysek jest pięknym psem,ma wspaniała przewodniczke i trenerke więc kariera przed Nim:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje wszystkim za miłe słowa otuchy:loveu:

[quote name='rodzice']Ja równiez potwierdzam - a widziałam na wlasne oczy - Borysek to wspaniały psiak . A jaki szykuje się z niego reproduktor :oops:[/quote]

Ano , reproduktor pierwsza klasa :evil_lol: ( kryje z każdej strony :oops: )

Link to comment
Share on other sites

W Świecie Wystaw często człowiek jest szczęsliwy:multi: ,ale dosć czesto zastanawia sie dlaczego ten sam pies jest różnie oceniany..:mad: Ale takie są wystawy.......a często sędziowie ?.......nie przygotowani do o oceny ras:mad: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3]Apelujemy o pomoc dla umierajacej Fionki!!!!

[/SIZE][/B][URL="http://www.allegro.pl/item212988147_charytatywna_pomoz_zyc_umierajacemu_psu_.html"]Aukcja Allegro[/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=69111"]Watek Fiony[/URL]

[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img45.imageshack.us/img45/5671/ostrodalipiec2007022tj2.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02'][B][SIZE=3]Apelujemy o pomoc dla umierajacej Fionki!!!![/SIZE][/B]

[URL="http://www.allegro.pl/item212988147_charytatywna_pomoz_zyc_umierajacemu_psu_.html"]Aukcja Allegro[/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=69111"]Watek Fiony[/URL]

[url]http://img45.imageshack.us/img45/5671/ostrodalipiec2007022tj2.jpg[/url][/quote]
Ale chudzinka :-(
Trzymaj sie mała!!

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie , ale byście się ze mnie uśmieli:):):) Zakupiłam ten trymerek do włosów Bafusia. Jestem bardzo zadowolona ew. kołtunki rozcinam i pielęgnacja zaczęła być przyjemnością .Czemu ja wcześniej nie wpadłam na ten pomysł tylko się męczyłam grzebieniem, a Bafi ile wycierpiał. Zauważyłam też ,że mój pies ssie sobie włosy na tylnich łapkach i regularnie w tych miejscach po takim ssaniu pojawia się kołtun. Czy zauważyliście takie same zachowania u swoich pupili?
Pozdrawiam wszystkich
ewa

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...