Jump to content
Dogomania

Hawańczyk (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Marca_Besi

Recommended Posts

  • Replies 859
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moja 9 letnia suka miala cieczki co 4 miesiace i po prostu zamęczala kryciem inne suczki - dostawala seksualnego amoku . teraz po kastracji jeździ po suczkach które maja cieczkę , ale juz nie tak jak wtedy kiedy sama miała cieczkę . Mam teraz niestety inny problem - suka dostała amoku na zarcie - żre swoje , nie swoje , nasze , kocie , znalezione w lesie , ukradzione , po prostu wszystko co nadaje sie do zjedzenia . Rozrywa worki ze smieciami itp . Waży już sporo ponad normę pomimo ,ze jest n a jedzonku odtluszczonym . nie wiem czy wszystkie suki tak reaguja ale niestety jest to rzecz z ktora trzeba sie liczyc po kastracji .

Link to comment
Share on other sites

No iniestety moi drodzy nie udało mi się utrzymać długich włosów u Bafika. Ostatnio kołtuny pojawiały się od skóry i to tak intensywnie, że byłam bezradna. Dziś byliśmy u fryzjera i Bafik jest ogolony maszynką a na łapkach główce i ogonie ma dłuższe. Co się okazało,że teraz kiedy widać skórę dokładnie od razu można stwierdzić że jest bardzo przesuszona w niektórych miejscach się łuszczy. Lekarz mówi,że skóra jest bardzo sucha i wrażliwa i że lepiej golić ten tułów na krótko maszynką to pozwoli na dobre nawilżanie skóry środkami. Powiedzieli również ze o długich włosach to mogę raczej zapomnieć, jeśli chce żeby piesek był zdrowy i dobrze się czuł i nie cierpiał przy czesaniu. No a ja przecież chce żeby on był zdrowy i nie cierpiał, więc się zgadzam na wszystko :):):)
Względy estetyczne-no trudno przecierpimy ;););) wkleję zdjęcie jak naładuje aparat.
Pozdrawiam
Ewa

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='ewa5000']No iniestety moi drodzy nie udało mi się utrzymać długich włosów u Bafika. Ostatnio kołtuny pojawiały się od skóry i to tak intensywnie, że byłam bezradna. Dziś byliśmy u fryzjera i Bafik jest ogolony maszynką a na łapkach główce i ogonie ma dłuższe. Co się okazało,że teraz kiedy widać skórę dokładnie od razu można stwierdzić że jest bardzo przesuszona w niektórych miejscach się łuszczy. Lekarz mówi,że skóra jest bardzo sucha i wrażliwa i że lepiej golić ten tułów na krótko maszynką to pozwoli na dobre nawilżanie skóry środkami. Powiedzieli również ze o długich włosach to mogę raczej zapomnieć, jeśli chce żeby piesek był zdrowy i dobrze się czuł i nie cierpiał przy czesaniu. No a ja przecież chce żeby on był zdrowy i nie cierpiał, więc się zgadzam na wszystko :):):)
Względy estetyczne-no trudno przecierpimy ;););) wkleję zdjęcie jak naładuje aparat.
Pozdrawiam
Ewa[/quote]
Chetnie zobaczyłam bym Bafika ściętego bo Ja swojego Faficzka też niestety musze ściąć i niestety nie wiem jak a umówiona jestem juz do fryzjera na 18 kwietnią:razz::razz::razz: I niestety coś pusto na forum o Hawanczykach:shake::shake::shake::shake: Szkoda......

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...