Jump to content
Dogomania

Dobry wet Mielec


Foxowa

Recommended Posts

Mieszkam pomiędzy Dębicą a Mielcem i najczęściej jeżdżę z moją "bandą" do Dębicy do lecznicy Suvet na ul. Wielopolskiej - weterynarze z dobrym podejściem do zwierząt i ich właścicieli, rozsądne ceny za usługi oraz długi czas otwarcia.

Jeżeli chodzi o Centaura w Mielcu, to przychodnia znana jest z wysokich cen ale i z wysokiej jakości usług; gabinet wyposażony jest super... a p. Tomek ma wiedzę i umie z niej korzystać, trzeba tylko się z nim umówić. Z trudnymi przypadkami tylko do p. Tomka!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

My chodzimy do lecznicy Elzawet ( na ulicy partyzantów) i chwalę sobie;)
Pani Dorota ma świetne podejście do psów ( sama ma hodowlę) cenowo jest baardzo fajna:evil_lol: więc ogólnie polecam.
Dodam tylko, że ja ( na szczęście) z moimi psiurkami chodzę do weta na szczepienia, odrobaczenia i takie tam profilaktyczne sprawy, bo tryskają zdrowiem;)
Jednak jak zdecydowałam się na sterlizację mojej Majki to poszłam do Centaura i zabieg wykonał pan Tomek. Świetnie się spisał psicy nic nie było i dalej nie jest:multi:;)

Link to comment
Share on other sites

Cześć wszytskim, mam pytanie właśnie co do Centaura, ile kosztuje wizyta? Niestety nie mam psa ale musze iść ze świnką, jednak obawiam się kosztów o których mówicie.
A czy któraś może powiedzieć coś o wecie na działkach?
Pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

Jak byłam z królikiem na kontroli to wzięła 5 zł, ale szczegółowo wszystko popatrzyła.
A co do weta na działkach nie polecam. Schrzanili kastracje psa dziadka i ogólnie jak mój pies miał krwiaka wymyślili jakieś tabletki dla niego na raka. Od razu stwierdziła że to rak. poszłam do centaura i pierwsze jak zobaczyła krwiak.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...