Jump to content
Dogomania

wystawa w Lublinie - 17 kwietnia


anabelka

Recommended Posts

Witajcie :D
Kto z Was wybiera się do 17 kwietnia do Lublina???? Odbędzie się tam klubowa VIII grupy i krajowa III, IV, VI i VII.
Kogo z dogomaniaków będę mogła spotkać????
Ja będę tylko w roli gapia, bo moja suka dopiero 3 dni później skończy 6 miesięcy :-?
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No,mnie to już chyba żadna siła nie zmusi,żeby jechać na klubówkę do Lublina :evil: ...organizacja do kitu,ringi na hali wołające o pomstę do nieba :evil:
Mam tylko nadzieję,że to ostatnia klubówka VIII gr organizowana przez ten oddział,bo trochę szkoda rezygnować ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna']jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
wlasnie przed chwila wyslalam mailem zgloszenie :-) bede z flatka w klasie otwartej![/quote]
No to super, tym bardziej za kilka dni pozniej spotkamy sie na obozie, o ile dobrze pamietam :lol:
[quote name='Zeliika']Nie wiecie czasem, czy bedzie to wystawa halowa, czy pod chmurka?[/quote]
Rodezjany na pewno pod chmurka, a m.in. yorki, pudelki, spaniele w hali. Oby tylko nie padalo :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izoldas']Witam :)
My będziemy debiutować w Lublinie :D
Mam pytanko, czy wiecie od której godziny będa przyjmowane pieski, chciałabym być jak najwcześniej, co by się sunia trochę oswoiła z tym zamieszaniem :)[/quote]
Witaj :D Wystawa rozpoczyna sie o 10:00, ale mysle, ze mniej więcej od 8:00 będzie już można wchodzić na teren MOSiR-u.
Do zobaczenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anabelka']Rodezjany na pewno pod chmurka, a m.in. yorki, pudelki, spaniele w hali. Oby tylko nie padalo :-?[/quote]

O to fajnie, pierwsza podchmurkowa wystawa w tym sezonie (poza Ostrava w garazu na mrozie :x )
A deszcz nam nie grozny, juz 2 x zdarzylo nam sie wystawiac w mzawce i jakos poszlo :)

do zobaczenia!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anabelka']
Rodezjany na pewno pod chmurka, a m.in. yorki, pudelki, spaniele w hali. Oby tylko nie padalo :-?[/quote]

Aniu jaki Yorki???
Przeciez to wystawa klubowa VIII oraz krajowka grup III, IV, VI, VII...

Ale mniejsze rasy beda na pewno na hali a wieksze stworzonka na dworze. Trzymajmy tylko kciuki na pogode. Swoja droga ja wole wystwy ktore odbywaja sie na swiezym powietrzu - oczywiscie o ile jest wzglednie cieplo i nie pada....

A tak na marginesie Aniu to tyle juz slyszalam od Kasi o twojej suni ze mam nadzieje w koncu ja zobaczyc.

Pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Izoldas']Chciałabym się upewnić : skoro na potwierdzeniu jest mowa o "aktualnym świadectwie szczepień przeciwko wściekliźnie" to wystarczy jak wezmę książeczkę zdrowia z wstemplowanym szczepieniem?[/quote]
Oczywiście. A jeżeli ktoś ma paszport dla psa, to też wystarczy. Pamiętajcie - żadnych zaświadczeń nie potrzeba na tę wystawę.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...