Jump to content
Dogomania

Labrador Weteran


Hel's i Beza

Recommended Posts

Witam, mam 7,5 letnią Labradorkę, którą chciałabym wystawić kiedy skończy 8 lat. Nie dlatego żeby była championem, ani po to żeby ją jeszcze rozmnażać.Chcę po prostu potrenować wystawianie. Ale tu pojawia się problem.Nie mam zielonego pojęcia jak wystawić psa w klasie weteranów. Nie wiem na co sędziowie zwracają uwagę, na co przymykają oko, kto może weterana wystawiać(czy musi to być osoba pełnoletnia czy jest to bez znaczenia). Praktycznie nic nie wiem. Byłabym wdzięczna jeżeli ktoś zechce mnie oświecić.

Link to comment
Share on other sites

[quote=Hel's i Beza;12670749]Witam, mam 7,5 letnią Labradorkę, którą chciałabym wystawić kiedy skończy 8 lat. Nie dlatego żeby była championem, ani po to żeby ją jeszcze rozmnażać.Chcę po prostu potrenować wystawianie. Ale tu pojawia się problem.Nie mam zielonego pojęcia jak wystawić psa w klasie weteranów. Nie wiem na co sędziowie zwracają uwagę, na co przymykają oko, kto może weterana wystawiać(czy musi to być osoba pełnoletnia czy jest to bez znaczenia). Praktycznie nic nie wiem. Byłabym wdzięczna jeżeli ktoś zechce mnie oświecić.[/quote]
[I][B]Psa w klasie weteranów wystawia się tak samo jak psy w innych klasach. Pies nie powinien utykać, sędzia zwraca uwage na chód psa,zagląda do pyska,maca jajka,czyli wszystko jest tak jak w innych klasach :p

Pierwszy raz będziesz wystawiała psa?[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...