Jump to content
Dogomania

Zulus tonie w długach.Pomóżcie inaczej czeka do schron! Ma dom.


kobix

Recommended Posts

[quote name='Aga-ta']jezeli kastracja bedzie robiona w Wieliczce moge sie wszystkim zajac, tylko niestety wtedy koszt jest wyzszy o 50 zl. Ksera pisala, ze moze zalatwic w Myslenicach za 100zl, a ewikS pisala, ze moglaby Zulusa przewiezc, wiec moze udaloby sie wszystko zgrac, zeby bylo taniej[/QUOTE]
Ale już jest deklaracja na 150 zł :) Od Lu-Gosiak 100 i od ewikS 50.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 320
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aga-ta']jezeli kastracja bedzie robiona w Wieliczce moge sie wszystkim zajac, tylko niestety wtedy koszt jest wyzszy o 50 zl. Ksera pisala, ze moze zalatwic w Myslenicach za 100zl, a ewikS pisala, ze moglaby Zulusa przewiezc, wiec moze udaloby sie wszystko zgrac, zeby bylo taniej[/QUOTE]
nie musi byc taniej bo juz jest 150zl, czyli moze byc w Wieliczce

Link to comment
Share on other sites

kobix znam tyle co wszyscy,pomaglam jej poprzednim psom ktore miala w mieszkaniu po kilka i na dzialce bo z tego powodu miala klopoty z sasiadami i rowniez kary finansowe.do mnie opowiesci dziwnej tresci nie powtarzala.nie zdziwi mnie ze ma klopoty z utrzymaniem kilkunastu psow.co do wydania psa z hotelu to wlascciel hotelu majac na uwadze dobro psa powinien wydac go do domu a nie do schronu-jesli bedzie mu to zwisac to faktycznie chyba mozliwe jest schronisko.im krocej pies bedzie w hotelu tym dlug bedzie mniejszy mysle ze jest to w obopolnym interesie.moze ci co na psa wplacali moga wyrazic zgode na wydanie do ds jesli takowy bedoe szukany ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mtf zalesie']wlasciciel bardziej kocha kase niz psy to niech czeka dalej[/QUOTE]
Jakby bardziej kochał kase niż psy to Zulus byłby już w schronisku. Daruj sobie takie komentarze, lepiej spróbuj się skontaktować z kobix.
Albo poczytaj o Bazylu, a potem podaj swój nr w ogłoszeniach o Zulusie, my Ci sprawdzimy dom i zajmij się adopcją, oczywiście w porozumieniu z kobix. Hm?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mtf zalesie']wlasciciel bardziej kocha kase niz psy to niech czeka dalej[/QUOTE]

Hotel to nie karitas ,ludzie z tego zyja to jest ich praca tak jak kazda inna ,czy ty bedziesz za darmo pracowa i jeszcze do tego dokladac bo karma kosztuje. nawet schronisko jest dotowane i psy sa oplacane przez urzad miasta .
Ja nie mam psow w hotelu w wieliczce ale mam kontakt z dziewczynami i wiem ,ze juz pan T. niejednego psa za darmo trzymal ale nie moze zaden hotel trzymac stale psow za darmo bo sami nie beda mieli co do gara wsadzic.

Kazda z nas tez ma na utrzymaniu swoje bidy i watpie zeby kogos bylo stac na oplate nastepnego psa .Bo oprocz hotelu trzeba płacic tez za leczenie ,pokrywac koszty transporu itp. Czy ty utrzymujesz jakiego psa osobiscie za własne pieniadze ? bo jak nie to moze zasponsoruj pobyt zulusa .

Link to comment
Share on other sites

No to co teraz będzie z tym psem? Najrozsądniej, teoretycznie, byłoby nadal go ogłaszać i to intensywnie, podać namiary na kogoś kto może podjąć się udzielania informacji i pilotowania adopcji Zulusa oraz w zastępstwie nieobecnej kobix podpisze umowę. Podejrzewam, że jeśli sytuacja będzie się przeciągać to tak czy siak Zulus trafi do schronu więc chyba nie ma innego wyjścia :hmmmm: A jeśli kobix to się nie spodoba no to niech zabiera Zulusa do domu (po wcześniejszym uregulowaniu należności za hotele) Tylko czy właściciel hotelu zgodzi się wydać psa do nowego domu bez zgody kobix jeśli ona nadal będzie milczeć w tej sprawie? Widzę, że logowała się kilka dni temu na dogo więc raczej żyje...może jest chora, w szpitalu albo co...

Link to comment
Share on other sites

Jeśli pies jest nieopłacany, właściciel hotelu, ma prawo natychmiast oddać psa do schroniska. Pan Tomek tego nigdy nie zrobił, ale ogłaszałam już psy z hotelu podrzucone, nieopłacane. Do nowego domu oddawał z ulgą, to jest najlepsze rozwiązanie. Tylko telefon do osoby, mogącej zająć się adopcją potrzebny. Ja przy samej adopcji nie pomogę bo wyprowadziłam się z Krakowa. Chętnie ogłoszę bo szkoda psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mtf zalesie']wlasciciel bardziej kocha kase niz psy to niech czeka dalej[/QUOTE]
Splac dlugi Zulusa u Ksery i p.Tomka i wez go na siebie.Przeciez chyba kochasz psy?Co tam bedziesz sie kasa przejmowac co?
Brak mi slow na takie bezczelne odzywki w stosunku do czlowieka dzieki ktoremu Zulus nie jest jeszcze w schronisku.
Klepac kazdy potrafi.
Zajmij sie adopcja jak napisala Jagienka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mtf zalesie']wlasciciel bardziej kocha kase niz psy to niech czeka dalej[/QUOTE]

No mnie już skomentowałaś, bo śmiałam zwrócić uwagę Kobix, chciałaś dalej sponsorować Zulusa, byle nie u mnie to proszę bardzo, wedle życzenia...
Sprawa wygląda tak: Jeżeli p. Tomek zgodzi się wydać psa, to można mu szukać domu, zerknijcie jeszcze w książeczkę, ale na szczepieniu są moje dane (na 99%). Jak popatrzycie w moich rozliczeniach, Zulus miał kiedyś wpłatę i to bardzo dużą 2 tys. od anonimowego sponsora, ja oczywiście tak napisałam, bo nie wiedziałam czy ta osoba sobie życzy aby podawać jej dane, które są w historii przelewów i jako, że były to spore pieniądze i ostatnie jakie ja dostałam na Zulka, myślę, że ta osoba ma też jakieś prawo głosu i własności. A tak naprawdę to ja bym poprosiła KTOZ, aby zainteresowali się sprawą, bo jeżeli Kobix nadal nie odbiera telefonów od p. Tomka to jest już porzucenie psa, a na to są paragrafy. Jeżeli Kobix czyta wątek to telefon też mogłaby odebrać. U mnie miała się pojawić podpisać umowę, nie pojawiła się przez rok, psa przywiozła mi Biafra. Uważam, że najważniejsze aby teraz Zulus znalazł dom.
Zastanówcie się jaka z Kobix właścicielka:
ja jej na oczy nie widzialam
p. Tomek też - psa przywiozła wlaściciela innego hotelu, która jej też nie widziała na oczy
w sumie przez ponad rok (nie wiem ile Zulus był u Biafry) ona się psem niezbyt interesowała, wpłat zrobiła kilka, nigdy nie całe, resztę było zadeklarowane od ludzi
p. Tomkowi grosza nie wysłała (?)

Link to comment
Share on other sites

Dług u p.Tomka zostanie spłacony przeze mnie,a Zulus zabrany również przez moją osobę.Proponuję darować sobie te spekulacje i posądzenia o porzucenie psa...jeśli komuś będę się tłumaczyć to hotelowi a nie Wam...

jeśli chodzi o ogłaszanie psa to bardzo proszę ale na mojego maila:[email protected].
Jak dotąd nie miałam żadnego maila w sprawie psa,
więc nie ma podstaw do oskarżeń o zmarnowane domy...

Link to comment
Share on other sites

Ludzie tez dzwonia wiec warto , zeby w ogloszeniu byl tel.Jest najwazniejszy wlasciwie.

Skoro jest tyle osob chcacych pomoc. Oferujacych kase na kastracje, oglaszanie, transport na zabieg,spaceryw hotelu...to moze warto dac temu psu wreszcie szanse na normalne zycie,ktore dotad nie mial?
Nam nie zrobisz na zlosc zabierajac go i przerzucajac w kolejne miejsce, a temu cudownemu psu zabierzesz kolejne miesiace (?) zycia...

Link to comment
Share on other sites

Chętnie go ogłoszę z numerem telefonu osoby, która może zawsze odbierać, zrobi selekcję telefoniczną, psa pokaże nie zwodząc ludzi, zorganizuje wizytę przedadopcyjną i jeśli wszystko będzie na "tak", nie będzie zwodzić zainteresowanych i zmieniać terminów. Do ogłoszeń gazetowych jest kolejka i nie zmarnuję miejsca, jeśli nie będzie osoby wiarygodnej, która się tym zajmie. Kobix, podołasz temu? Osobie z Krakowa, znającej hotel i psa byłoby łatwiej przebrnąć przez etap rozmów, pokazywania Zulusa, wizyty przedadopcyjnej. Na samą adopcje można przyjechać albo komuś z krakowskich wolontariuszy , zaufać.

Link to comment
Share on other sites

Hotel w Wieliczce został już poinformowny.Pan T.był uprzedzany że pies nie jest dogomanii tylko mój tak więc uprzejmie uprasza się krakowski ciotki aby schowały swoje macki wyciągane po psa.
Co do pomocy w szukaniu domu,ogłaszaniu bardzo proszę,zawsze o nią wołałam i prosiłam,jak dotąd bez większego odzewu.Aż dotąd:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...