Jump to content
Dogomania

Staruszka SZEWA już w nowym domku!!!


Asia_Klero

Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

iwonko chyba magda(Dona)miała sie z Toba kontaktowac w sprawie Szewy...Dzisiaj byłysmy z nia na spacerku..po spacerku troche zjadła ale nie za duzo..Jedynie pracowniczka mowila ze jak dała jej kurczaka samego takiego suuuper to zjadła wiecej ale i tak marniutko:-(ona jest baaardzo malutka i naprawdę w zaawansowanym wieku...:shake:

Link to comment
Share on other sites

dostałam Pw od Magdy, postaram się jakoś pomóc, byłoby super jakby udało jej się trafić do metro wtedy jest duża szansa że znajdzie domek, z metro dzwoni najwięcej ludzi. Jak już pisałam wcześniej dam ją też do Nowin Zabrzańskich w najbliższym czasie. Asiu czy orientujesz się czy teraz w czwartek był skarbuś w Nowinach??

Link to comment
Share on other sites

napisałam do megii1 czy nie znalazłoby się miejsce u niej dla babci, jak miejsce się znajdzie to i deklaracje jakos uzbieramy (chociaż ja dla dziadzia jakoś nie moge nawet wątku rozruszać, a co dopiero o uzbieraniu kasy :-() no ale może szewa będzie miała więcej szczęścia... życze jej tego z całego serca...

Link to comment
Share on other sites

być może dt, 10 zł doba, jednak potrzebnych jest więcej informacji. Jeśli domowe dt nie wypali jest jeszcze hotelik, ale taką kruszyne wydaje mi sie że nie ma sensu umieszczać w kojcu w budzie, mimo że spacerki są 3-4 raze dziennie. Ona potrzebuje domowego dt.

Link to comment
Share on other sites

admirabilis6 masz racje, utrzymanie takiego psa nie kosztuje wiele, jednak jak ktoś prowadzi hotelik to zapewne zarabia na tym, a przy okazji pomaga też psiakom, musimy to zrozumieć, ktoś łączy prace z przyjemnością, ale musi z czegoś żyć. Chciałabym tylko aby była możliwość domowego hotelowania małej, bo moim zdaniem boks odpada.

Jeszcze nie wiem czy wypali to dt, druga sprawa to będą finanse, ale z tym jakoś dziewczyny sobie pewnie poradzą... nie beda miały wyjscia ;)

Link to comment
Share on other sites

Prosze mi tylko powiedziec co chcecie wiedziec:razz:co do czystosci wydaje mi się że jest nauczona,poniewaz po wyjsciu z boksu od razu się załatwia...a co do dzieci-raczej jest to psiak dla starszej osoby..jakby nie było trafiła do schroniska bo jakies dziecko złapała(nie wiem na jakiej zasadzie to było ale lepiej dmuchac na zimne;)).Jak cos chcecie wiecej wiedziec to dzwoncie albo piszcie tu:)co do jej przebywania-jest w boksie:-(

Link to comment
Share on other sites

megii1 ma małe dziecko (ok 4 lat), więc nie wiem co teraz... jeszcze nie podjęła decyzji ale obawiam się że w takiej sytuacji nie zgodzi się wziąć jej na domowe hotelowanie. Z drugiej strony nie wiem czy sugerowałabym się opinią ludzi którzy ją oddali, ludzie wymyślają różne rzeczy jak oddają psa, jest im zwyczajnie wstyd i często mijają się z prawdą...

Link to comment
Share on other sites

tzn Szewa się błąkała i ktoś zglosił do schroniska,że złapała dziecko.Poza tym to nie jest taki psiak do dzieci,do zabawy..myslę,że potrzebuje duzo spokoju i uwagi:roll:no i przydałoby sie cos taniego bo nie wyrobimy z tym wszystkim,a to psiak,ktory potrzebuje naprawde minimalnej ilosci pieniedzy......:roll:

Link to comment
Share on other sites

dzieciak był złapany napewno, ale okoliczności nie znamy :roll: z tym, że ona jeśli czegoś sie wystraszy, jeśli nagle ją się złapie, dotknie to potrafi łapnąć ząbkami z tym, że nie ma po tym śladów.. Ja z nią miałam raz taką sytuację. Jedno jest pewno trzeba ją jak najszybciej wyciągnąć ze schroniska....

Link to comment
Share on other sites

no i dostałam odpowiedź domowe hotelowanie u megii1 odpada. Zostaje mała budka w kojcu z drewnianą podłogą, psiaki większość dnia są na wybiegu, mają spacery. Nie wiem co Wy na to ale ja osobiście szukałabym domowego dt. Na chwile obecną nie mam innego pomysłu co do dt, może jeszcze Martusia ale u niej też jest 10 zł doba, najpierw powiedźcie czy wchodzi w grę taka kwota?? (oddam miejsce u Martusi pod warunkiem że mój dziadzio pójdzie do innego dt, który dziś mi dał nadzieje, ale nie mam jeszcze 100% pewności, no i oczywiście jak Martusia się zgodzi bo to ona ma tutaj najwięcej do powiedzenia, nie ja)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...