Jump to content
Dogomania

GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia


rotek_

Recommended Posts

Dzisiaj jeszcze nic ;)
Rano nie ja z nią wychodziłam, więc nie wiem jak to się odbyło ;) W tym momencie gotowałam makaron dla Kazana, którego ktoś miał dzisiaj adoptować, ale niestety zawiódł tego psa..

Dzisiaj do domu pojechała Dasza. Mieszka teraz w Niemczech w fantastycznych warunkach.

PS. Czy do zdjęć z nowego domu mogę skopiować treść maili?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Zdrowych, Spokojnych i Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich Pracowników
i Wolontariuszy schroniska w Uciechowie, a także dla wszystkich Psiaków życzy Diggerek wraz z właścicielami i "braciszkiem" Lucusiem!

PS
Ostatnio Diggerek troszkę chorował, tzn znowu zaczął siusiać w domu, więc był u weterynarza i badanie moczu wykazało zapalenie pęcherza.
Dostał antybiotyk i bierze jeszcze tabletki, ale już jest poprawa. Możliwe, że na początku Diggerek też miał zapalenie pęcherza i dlatego
siusiał, a przy kastracji dostał antybiotyk i dlatego tak szybko problem zniknął. Teraz mamy wyrzuty sumienia że krzyczeliśmy na początku
na niego jak nie zachowywał czystości.
Pozdrawiamy :)[/QUOTE]
a Fiona nazywa się teraz Sasza...ogólnie tresc maila dotyczyła zapytania o DT dla kazana, więc nie ma raczej do kopiować na stronę..z resztą mam obeicane fotki ze spaceru więc fionę będzie można dodać za jakiś czas

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=2]Na stronie [/SIZE][URL="http://www.tesco.pl/schroniska/index.php"][SIZE=2][COLOR=#000000]http://www.tesco.pl/schroniska/index.php[/COLOR][/SIZE][/URL][SIZE=2] jest głosowanie - schronisko z największą ilością głosów dostanie karmę. [/SIZE]

[SIZE=2][B]Rozsylacie dalej i prosze zaglosujcie na Uciechow ![/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ogonek_']Staram się rozesłać gdzie się da.
Agitacja na pw? :lol: Ingrid, pomogłabyś?

Da się z kilku różnych maili zagłosować.[/QUOTE]

Ja niestety mam tylko jeden e-mail ale porozsylam troche na PW. Nie wszedzie moge bo wiem ze osoby z Dogo glosuja na "swoje" Schroniska.

Trzeba wciagac w to rodzine i znajomych bo troche nas malo .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']ja juz rozsylam PW i wpisuje sobie w podpisie :)[/QUOTE]
Dzięki :)
Prośba o głosy jest już na stronie głównej uciechow.com.

Tak w ogóle, w tym całym głosowaniu zapomniałam o sprawie bardzo ważnej!!!

Dzisiaj do wspaniałego domu pojechał Toffik/Kajtek !!! :multi:
SZCZĘŚCIA TOFCIU :) :) :)
[IMG]http://uciechow.com/galeria/146/1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...