Jump to content
Dogomania

Arwena Diamond Passion FCI - Mój malutki skarbek <3 .


Princess_York

Recommended Posts

Ja to w sumie daje tak żeby babcia nie widziała, bo potem jest tak że jak ja dam to wszyscy uważają że też mogą dać, tylko że ja dam troszke, a oni jak władują w niego to potem karmy przez tydzień nie ruszy - taka jest różnica w dokarmianiu Jazz'a :roll: :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='chrupcia']Ja to w sumie daje tak żeby babcia nie widziała, bo potem jest tak że jak ja dam to wszyscy uważają że też mogą dać, tylko że ja dam troszke, a oni jak władują w niego to potem karmy przez tydzień nie ruszy - taka jest różnica w dokarmianiu Jazz'a :roll: :p[/QUOTE]
No ja czasem też daję kawałek Arwenie ,np. dziś za to że dała się wystawić na wystawie wszamała mi prawie całą puszkę tuńczyka :evil_lol: .. I jeszcze na stół włazila :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Śliczności malusie :loveu: ale cudnie stoi ! [/FONT][/B][URL]http://i52.tinypic.com/5b6v12.jpg[/URL]

[B][FONT=Comic Sans MS]nie przejmujcie się oceną... ja też z Ginem kiedyś to przeszliśmy, a ważne jest robić swoje i wierzyć w swojego psa !! Nie każdy sędzia się zna i musi mieć rację ;) [/FONT][/B]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angelika_Roser'][CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Śliczności malusie :loveu: ale cudnie stoi ! [/FONT][/B][URL]http://i52.tinypic.com/5b6v12.jpg[/URL]

[B][FONT=Comic Sans MS]nie przejmujcie się oceną... ja też z Ginem kiedyś to przeszliśmy, a ważne jest robić swoje i wierzyć w swojego psa !! Nie każdy sędzia się zna i musi mieć rację ;) [/FONT][/B]
[/CENTER][/QUOTE]

Dokładnie Angiela ma racje Martyna!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Witam, przybiegłam najszybciej jak mogłam na foteczki i nadrobiłam zaległości:) Arwenka ślicznie pozuje na fotkach iak jak i Wy tj. Ty i mama:)
Gratulujemy oceny bdb, Tak jak dziewczyny pisały sędziowie są różni, maja różne gusta ale najważniejsze jest to, że Arwenka jest piekną suczką:) i Ty to wiesz no i my dogomaniaczki:)
Głowa do góry i pododzenia dalej zyczymy:)

Link to comment
Share on other sites

Witaj!
Często zaglądam do galerii Yorków, więc dziś też do Was zajrzałam ;)
Ocena bdb jest po prostu jak sama nazwa mówi bardzo dobra. Najważniejsze to nie przejmować się. Dużo wystaw (niestety) zależy od gustu sędziego.. Więc nie należy się przejmować, poprawić błędy jeśli są i próbować dalej. Najważniejsze to się nie poddawać :)
Pozdrawiam śliczną Arwenkę i jej Pańcię !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Connected'][URL]http://i52.tinypic.com/5b6v12.jpg[/URL] ładnie się prezentujecie :cool3:
Martyna nie przejmuj się , bdb to też spoko ocena ;)[/QUOTE]
Dziekujemy :) . Już jest lepiej ,na bdb się nie skończy jak popracujemy nad sobą :)
[quote name='*kleo*'][URL]http://i55.tinypic.com/1424hlu.jpg[/URL] świetnie stoi :p
Moja mama też nie ma talentu do ustawiania Uli :evil_lol:[/QUOTE]
Dla mojej mamy to nie ta bajka .. Kiepska pamięć :evil_lol: Jak ja mówie np. ustaw ją na lewym boku to idzie prawy i po chwili "w tą strone miałam ja ustawić nie " :lol: Już lepiej żeby zdjęcia robiła ,to nieźle jej idzie .Twojej mamie chyba też :p
[quote name='slawi']Kurcze :) to u mnie jest dokładnie odwrotnie:)[/QUOTE]
Hihi :-D
[quote name='Nati28']Hej!! :)
kochana chcialam Ci napisac zebys sie nie przejmowala ocenami sedziow ktorzy sie nie znaja i nie dostrzegaja piekna Arwenki :loveu:
Ocena bdb tez jest spoko ;)

[url]http://i52.tinypic.com/5b6v12.jpg[/url] slicznie sie prezentujecie :loveu:[/QUOTE]
Nie no sędziowie raczej się znają ,poprostu raz oceniają tak a raz tak :p . No i zależy jaka konkurencja . akurat wszystkie były ciemne i raczej nie do wybarwienia (chociaż może ze 3 by się wybarwiły) jak dla mnie to nie mój typ :lol: I może dlatego "miałam focha"
[quote name='Axela_']Witaj!
Często zaglądam do galerii Yorków, więc dziś też do Was zajrzałam ;)
Ocena bdb jest po prostu jak sama nazwa mówi bardzo dobra. Najważniejsze to nie przejmować się. Dużo wystaw (niestety) zależy od gustu sędziego.. Więc nie należy się przejmować, poprawić błędy jeśli są i próbować dalej. Najważniejsze to się nie poddawać :)
Pozdrawiam śliczną Arwenkę i jej Pańcię ![/QUOTE]no tak bdb to jak piszesz bardzo dobra :) .Ale jak pisałam wcześniej nie chce zjeżdzać niżej już .. Była 3 lokata i kilka doskonałych i teraz w dól .. :shake: .

Dziękujemy i również pozdrawiamy :-D

[quote name='chrupcia']Cześć Arwenki :)[/QUOTE]
Hej Jazziki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Princess_York']

no tak bdb to jak piszesz bardzo dobra :) .Ale jak pisałam wcześniej nie chce zjeżdzać niżej już .. Była 3 lokata i kilka doskonałych i teraz w dól .. :shake: .
[/QUOTE]

Nie przejmuj się każdy sendzia ma swój typ, jeden woli małe i czarne inny wybarwione i wielkie , jak jeździsz na wystawy poprostu obserwuj i jak możesz to się wypytuj innych ,jakie sędzia woli yorki i na co zwraca uwage szczególnie,tak dużo hodowców robi chapionaty swoim pupilom,choć przyznam że to też ciężko do końca wybadać:lol:;)
Arwenka piękna jest;)

Link to comment
Share on other sites

ZAwsze przed wystawą czytam opinie na temat sędziów :) . To też pomaga . Najfajniejszym sędziom jak dla mnie (jak narazie) jest Pan Jędrasiak :-D . Super gość ! :lol: .
Fajne wrażenie robi też Pan Kaźmierski ,byłyśmy u niego w szczeniorach i całkiem całkiem .

Nie no głowa do góry i do przodu :) . Ja nie zrezygnuje tak łatwo ,to jest moja pasja i nawet ocena nie do oceny mnie nie zniechęci :) .
Walczymy dalej ,w sumie samą oceną ja się nie przejmuje bo to jest dobra i pozytywna ocena :lol: . Opis troche nie taki jakbym się spodziewala .. Ogólnie nie jest źle ,to nie jest najgorsza nasza wystawa ,a najgorzej wspominam Włocławek i Bydgoszcz (co była 3.05)

Najbardziej ciekawa była w Koszalinie jak tak lało :evil_lol: ,a najszczęśliwsza była w Gdyni :loveu: ! nasze miasto w końcu :p

Link to comment
Share on other sites

Kazimierski lubi suczki dobrze zbudowne (większe) , dobrze wybarwione bez smoleń ,zaprezentowane dobrze na ringu ,dobrze chodzące.
Pani Kozłowska prawdopodobnie suczki bardziej drobne ,nie koniecznie małe, ale o dobrej anatomi i jedwabistym włosie,sędzina wyrozumiałą umie zrozumieć jak wystawia amator i bardziej ceni wygląd niż prezentacje przez właściela.
jak chce coś wiedzieć o innych napisz na pw;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladyyork']Kazimierski lubi suczki dobrze zbudowne (większe) , dobrze wybarwione bez smoleń ,zaprezentowane dobrze na ringu ,dobrze chodzące.
Pani Kozłowska prawdopodobnie suczki bardziej drobne ,nie koniecznie małe, ale o dobrej anatomi i jedwabistym włosie,sędzina wyrozumiałą umie zrozumieć jak wystawia amator i bardziej ceni wygląd niż prezentacje przez właściela.
jak chce coś wiedzieć o innych napisz na pw;)[/QUOTE]

Racja,najważniejszą rzeczą jest jeżdzić pod sędziów ,którzy cenią sobie bardziej nasz typ yorka bo to wiadomo zawsze jakieś szanse większe są...chociaż czasem różnie to bywa?..........moje pozytywne wrażenia są w kierunku p.Jędresiaka,bardzo wyrozumiały dla wystawiających,którzy mają troszkę problem z pieska zachowaniem i pokazaniem go;)ale z kolei mały minus za długie trzymanie na ringu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladyyork']Kazimierski lubi suczki dobrze zbudowne (większe) , dobrze wybarwione bez smoleń ,zaprezentowane dobrze na ringu ,dobrze chodzące.
Pani Kozłowska prawdopodobnie suczki bardziej drobne ,nie koniecznie małe, ale o dobrej anatomi i jedwabistym włosie,sędzina wyrozumiałą umie zrozumieć jak wystawia amator i bardziej ceni wygląd niż prezentacje przez właściela.
jak chce coś wiedzieć o innych napisz na pw;)[/QUOTE]Okej jak będę coś potrzebowała to napisze :)

[quote name='Pegaza']Cze:)
ze widoki piekne to masz racje:)
[url]http://i51.tinypic.com/b8vio5.jpg[/url]
ale Wy tez sie dziewczyny ladnie prezentujecie :loveu:
i gratuluje oceny jakby nie bylo tez dobrej:multi:[/QUOTE]
Dziękujemy :)
[quote name='Yoko2009']cześć Arwenki...wpadnijcie na fotki
pozdrawiam[/QUOTE]
Hejka ,okej lecimy :-D
[quote name='chrupcia']Cześć Martyna :)[/QUOTE]
Hej :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...