Jump to content
Dogomania

Chudzina porzucony w okres wakacyjny. PILNY dt i transport do schronu :(


Vannes

Czy po przeczytaniu tego złapał Cię za serce? Możesz mu dać dom tymczasowy?  

7 members have voted

  1. 1. Czy po przeczytaniu tego złapał Cię za serce? Możesz mu dać dom tymczasowy?

    • Złapał mnie za serce, ale domu nie mogę dać. Nawet dt.
      5
    • Złapał mnie za serce i mogę mu dać dt.
      0
    • Nie złapał mnie za serce i nie mogę dać mu dt
      0
    • Nie złapał mnei za serce mogę dać mu dt.
      0
    • Mogę wpłacić na niego parę groszy.
      0
    • Niestety nie mogę nic dla niego zrobić.
      0
    • Mogę coś dla niego zrobić. Ale nie mogę dać dt.
      2


Recommended Posts

[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Od czerwca w okolicach Kazimierza Górczniczego lata bezpański pies. Jest tak chudy że widać mu żebra, ma posklejaną sierść. Jest duży osobie, która ma 160 cm sięga ponad połowy uda. Z głodu wyjada kocią karmę postawioną przy okienkach od piwnic. Ludzie go nie dokarmiają. Są wyjątki, ale dla większości ważniejsze są ptaki. Czasami zostawiają coś na śmietniku on wtedy to je. Gdyby nie to nie wiadomo czy by jeszcze żył. Gdy jest deszcz ucieka do klatek lub marznie na dworze. Jest łagodny podchodzi do ludzi i nie rzuca się na psy. Uwielbia pieszczoty i zabawy z innymi psami. Nie wiadomo ile ma lat lecz wiadomo że nigdy nie był obdarzony prawdziwą miłością. Wiadomo także to że w schronisku nie wytrzyma długo. Czy zasłużył sobie żeby latać teraz po dworze, żebrać, jeść kocie żarcie lub trafić do schroniska? Wątpię. Właśnie z tych oto powodów jest pilnie poszukiwany dom tymczasowy dla niego.[/FONT][/COLOR]
Kontakt GG:5732811 lub 10298129

Link to comment
Share on other sites

Mogę podnieść?


Niestety. Dzisiaj piesek nie został złapany. Narazie Klaudia będzie obserwować jego zachowanie, przyzwyczajenia i wgl. Ja też będe. Gdy wszystko będzie okreslone trafi do schroniska. Nie będzie można go było wziąźć niestety na tą akcje ( kwarantanna ), ale może sierpień? wrzesień?
_____________________________________________

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny jak go jutro zlapiecie i bedzie juz miec przy sobie dajcie mi znac - przyjade - jestem w mikolowie jutro wiec bede potrzebowac chwili zeby dotrzec,
czy w schronie wiedza ze go przywieziemy? Amikat cos zglaszala?
jak cos to na miejscu bede rozmawiac z kierowniczka!
Ida czekam na sygnal!
powodzenia!! tylko moge tak do 15tej,okolo:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vannes']Kurczaki jakoś spróbujemy go złapać przed 15. Nie gwarantuje ze nam się uda. Dzisiaj doszły nas słuchy ze on nawet po Zagórzu lata :nonono2:[/quote]

Własnie, więc on nie przebywa tylko na Kazimierzu! On wędruje po całym Sosnowcu :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...