Jump to content
Dogomania

Kaja ,Czarek ,Lucas Owczarki NiedokońcaNiemieckie


olekg89

Recommended Posts

[quote name='rose']Tak lepsi z bagażem doświadczeń:eviltong: z forsą, dobrym samochodem, domem z ogrodem:evil_lol: kurcze no, że ja wcześniej o tym nie pomyślałam, żeby się za takim 40 latkiem oglądać:evil_lol:[/quote]

:klacz::klacz::klacz: o to chodzi :evil_lol:

[URL]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/fa2.jpg[/URL]
co to? bynajmniej fajne to nie jest :diabloti: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='smallpati']

Kara starsi są lepsi :loveu: ja preferuje od 32 do 45 lat :evil_lol:[/quote]
Tak lepsi z bagażem doświadczeń:eviltong: z forsą, dobrym samochodem, domem z ogrodem:evil_lol: kurcze no, że ja wcześniej o tym nie pomyślałam, żeby się za takim 40 latkiem oglądać:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']Ja Ci dam:evil_lol: to kelner który dzięki swojemu wyglądowi najwięcej zgarnia kasy :lol: W niedziele dam lepsze zdjęcia:cool3:[/quote]

u mnie by napiwku nie dostał :diabloti:

[QUOTE]Nie no bez przesady są wyjątki od reguły:eviltong:[/QUOTE]

nie ma uwierz :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']no proszę cię :modla: masz 40 lat? żeby w młodszych gustować :turn-l:
Co może być w młodszym fajnego? tacy młodzi to ani kalaty ładnej nie mają, ani kasy :diabloti: ani takiego męskiego wyglądu :eviltong: już nie wspomnę że faceci są opóźnieni w rozwoju :diabloti: więc "chłopcy" w moim wieku są na takim poziomie rozwoju jak ja kiedy miałam 16 lat :diabloti:[/quote]

Nie no bez przesady są wyjątki od reguły:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']

[URL]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/fa2.jpg[/URL]
co to? bynajmniej fajne to nie jest :diabloti: :eviltong:[/quote]
Ja Ci dam:evil_lol: to kelner który dzięki swojemu wyglądowi najwięcej zgarnia kasy :lol: W niedziele dam lepsze zdjęcia:cool3:

Link to comment
Share on other sites

dojrzały na swój wiek? co masz na myśli? to że nie ciągnie za paski od stanika dziewczyn? że nie jak idzie z kolegami to nie cwaniakuje? To za mało :cool3: z doświadczenia wiem że nie istnieją, prędzej bym sobie dała głowę urwać niż byłabym z młodszym albo równym sobie, byłam raz z takim i dziękuje, później zawsze starsi ode mnie :loveu:
P.S z 40 latkiem jeszcze nie byłam, ale wszystko przed mną :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']

nie ma uwierz :diabloti:[/quote]

znam się na tym i wiem, że są:evil_lol: Krystian ma 23 lata i bynajmniej nie zachowuje się jak dziecko:eviltong: znam tez 18stolatka, który także jest bardzo dojrzały jak na swój wiek:eviltong: owszem są też 22 letnie dzieci, a nawet prawie 30 letnie, ale dojrzali młodzi też się znajdą:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']znam się na tym i wiem, że są:evil_lol: Krystian ma 23 lata i bynajmniej nie zachowuje się jak dziecko:eviltong: znam tez 18stolatka, który także jest bardzo dojrzały jak na swój wiek:eviltong: owszem są też 22 letnie dzieci, a nawet prawie 30 letnie, ale dojrzali młodzi też się znajdą:eviltong:[/quote]
Chodzi Ci o mojego osiemnastolatka?:evil_lol: fakt są 22letnie dzieci:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']dojrzały na swój wiek? [B]co masz na myśli?[/B] to że nie ciągnie za paski od stanika dziewczyn? że nie jak idzie z kolegami to nie cwaniakuje? To za mało :cool3: z doświadczenia wiem że nie istnieją, prędzej bym sobie dała głowę urwać niż byłabym z młodszym albo równym sobie, byłam raz z takim i dziękuje, później zawsze starsi ode mnie :loveu:
P.S z 40 latkiem jeszcze nie byłam, ale wszystko przed mną :diabloti:[/quote]

ma jakiś cel w życiu, dąży do niego, nie poddaje się, jest odpowiedzialny i opiekuńczy;) potrafi zadbać o swoja drugą połówkę, nie patrzy aż mu rodzice dadzą tylko sam próbuje na siebie zarobić;) facet tak myślący w wieku 18 lat to facet ideał:eviltong: nie myląc z jakimś gburem czy ponurakiem, który nie wie co to impreza, wie i potrafi pogodzić parę rzeczy ze sobą;) uczy sie pracuje, ma czas dla znajomych i nie tylko:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]ma jakiś cel w życiu[/QUOTE]
każdy ma jakiś cel, np.nie trzeźwieć :diabloti:
[QUOTE]nie poddaje się[/QUOTE]
dla mnie to nie wyznacznik dojrzałości
[QUOTE]jest odpowiedzialny i opiekuńczy[/QUOTE]
z tym się zgodzę ;)
[QUOTE]nie patrzy aż mu rodzice dadzą tylko sam próbuje na siebie zarobić[/QUOTE]
ja nie wiem co ty masz za znajomych, ale moi wszyscy koledzy od 16 lat zawsze coś uskrobali, a dojrzałych to bym ich nie nazwała :evil_lol:
[QUOTE]facet tak myślący w wieku 18 lat to facet ideał[/QUOTE]
ja chyba mam większe wymagania dotyczące dojrzałego faceta, dla mnie te co wymieniłaś są mało przekonywujące, opisują połowę moich kolegów, których ja i tak nazywam niedorozwojami choć ich lubię :evil_lol:
[QUOTE]wie i potrafi pogodzić parę rzeczy ze sobą;-) uczy sie pracuje, ma czas dla znajomych i nie tylko:eviltong:[/QUOTE]
nawet małe dzieci potrafią pogodzić kilka rzeczy, treningi, szkoła, zabawa, itd. a dojrzali nie są :eviltong:

P.S bóstwa 2 nożne :evil_lol:
[URL]http://data1.blog.de/blog/t/traummann/img/BradPitt01.jpg[/URL]
[URL]http://i202.photobucket.com/albums/aa167/cowgirl80/gerard_butler_04.jpg[/URL]
[URL]http://i46.photobucket.com/albums/f137/delphinuz/others/LjungbergKleinFILER_468x645.jpg[/URL]
[URL]http://bestof.provocateuse.com/images/photos/jensen_ackles_99.jpg[/URL]
[URL]http://noahhunt.org/WentworthMiller/wentworth_miller_122xyz.jpg[/URL]
[URL]http://gfx.filmweb.pl/blog/327988/270488.1.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']ma jakiś cel w życiu, dąży do niego, nie poddaje się, jest odpowiedzialny i opiekuńczy;) potrafi zadbać o swoja drugą połówkę, nie patrzy aż mu rodzice dadzą tylko sam próbuje na siebie zarobić;) facet tak myślący w wieku 18 lat to facet ideał:eviltong: nie myląc z jakimś gburem czy ponurakiem, który nie wie co to impreza, wie i potrafi pogodzić parę rzeczy ze sobą;) uczy sie pracuje, ma czas dla znajomych i nie tylko:eviltong:[/quote]
Zgadzam się w 100%:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Small z tego co widzę to u Ciebie priorytetem jest wygląd:eviltong: no tak fajnie zbudowany, męski, dobry w łóżku.. ja już teraz zaczynam się zastanawiać kto jest bardziej niedojrzały:eviltong: bez urazy oczywiście;-)[/QUOTE]

wygląd ma dużo do znaczenia, generalnie jak ktoś mi się nie podoba z wyglądu to koniec bliższej znajomości, dlaczego? bo nie będę żyła z kimś kto mi się nie podoba, jak już mam co rano budzić się koło kogoś to chce żeby mi to sprawiało przyjemność ;) aczkolwiek to nie wszystko, jestem bardzo wymagająca co do cech charakteru, tylko akurat te co ty wpisałaś to ja widziałam praktycznie w każdym moim byłym, dla mnie to za mało. Ja jestem przyzwyczajona do tego że ktoś zarabia, że się o mnie troszczy (nie lubię przesadnie opiekuńczych bo jestem indywidualistką i nie lubię jak mi wchodzą do tyłka:razz: ja potrzebuje przestrzeni :evil_lol:), miałam to i mi nie odpowiadało, dla mnie oni wszyscy byli mało dojrzali.
Ja niedojrzałą? możesz tak uważać, ale ja wiem czego chce i albo to będzie książę z bajki albo żaden, nie będę się wiązać byleby kogoś mieć, chwilowe zauroczenia też nie dla mnie. Jestem wybredna, fakt. przyznaję się bez bicia :evil_lol: ale jak mam już z kimś żyć wspólnie to nie chcę żeby to był byle kto, osoba która mi się z wyglądu nie podoba, a połowa jego cech charakteru mnie irytuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']
Small Ci wszyscy co pokazałaś są wykreowani przez media.[/quote]

media mówisz? chętnie pokazałbym ci zdjęcie moich kolegów, nie wykreowanych przez media a wyglądających jak gwiazdy :loveu: niestety zdjęć nie dam bo urwali by mi głowę za to :evil_lol: zwłaszcza że czasami kontrolują co tu piszę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']wy tylko tak gadacie, ale przypuszczam że też nie byłybyście z kimś kto wam się w ogóle nie podoba :eviltong: chociaż znam i takie przypadki :evil_lol:[/quote]
Wiadomo są krytyczne niektóre przypadki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ale ja nie mówiłam, żeby być z kimś kto nam się z wyglądu nie podoba:eviltong: no ale bez przesady, żeby szukać drugiego Brada Pitta:eviltong:
[QUOTE]że się o mnie troszczy[/QUOTE]
ja w moim byłym związku tego nie miałam niestety, a z nastolatkiem nie byłam tylko z niby dorosłym mężczyzną:eviltong: może przez to teraz dla mnie jest to takie ważne;) i nie mówię tutaj o przesadnym troszczeniu się tylko ogólnie o wyrażeniu choć minimalnego zainteresowania:eviltong: ale na szczęście teraz to się zmieni:p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...