Jump to content
Dogomania

Zabij Robaka Daj Piątaka Sonia ma DT zbieramy na szczepienie i odrobaczenie


beba

Recommended Posts

  • Replies 353
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na konto wpłynęło 35zł od was kochane dziewczyny i jeszcze 30zł od Pani która na wątku nic nie pisała ale zadeklarowała, że postara się co miesiąc taką małą sumkę wpłacić co by moim rodzicom pomóc, którzy właśnie się zastanawiają czy Soni już u siebie na stałe nie zostawić :) nie stać ich na kolejnego psa, tym bardziej, że Misiek ma padaczkę, ale przy niewielkiej pomocy Sonię u siebie zostawią bo raczej nikt jej nie weźmie a u nich już się przyzwyczaiła i Miśka bardzo pokochała więc ciężko było by ją teraz oddać. Wątek będzie trzeba przenieś do piesków, które mają dom ale potrzebują czasem pomocy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beba'](...) właśnie się zastanawiają czy Soni już u siebie na stałe nie zostawić :) nie stać ich na kolejnego psa, tym bardziej, że Misiek ma padaczkę, ale przy niewielkiej pomocy Sonię u siebie zostawią bo raczej nikt jej nie weźmie a u nich już się przyzwyczaiła i Miśka bardzo pokochała więc ciężko było by ją teraz oddać. Wątek będzie trzeba przenieś do piesków, które mają dom ale potrzebują czasem pomocy.[/QUOTE]

[B]beba[/B] no właśnie mi o to chodziło, cieszę się, że jednak myślą o tym a wspómóc zawsze można nawet bazarkami

Link to comment
Share on other sites

najlepiej napisz do moderatora, żeby przeniósł do działu mają dom, ale potrzebują wsparcia (czy coś takiego), wtedy można zawsze poprosić o pomoc w zbieraniu na takie rózne rzeczy.
Strasznie się cieszę z tej decyzji - kochana sunieczka z rury w lesie ma wreszcie swój domek - beba dzięki, ze daliście jej dom i serce

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feliksik'][B]beba[/B] no właśnie mi o to chodziło, cieszę się, że jednak myślą o tym a wspómóc zawsze można nawet bazarkami[/QUOTE]

no właśnie - znalazłam 10 książek Harequin (nieczytane;) ) które mogłabym dać Ci na bazarek - może ktośby chciał choć na chwilę przenieść się w nierealny, happyendowy świat :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ostatnio cierpię na ciągły brak czasu, teraz też jestem w pracy :) Z Sonią wszystko po staremu, zaszczepiona odrobaczona mieszka u moich rodziców i niestety trzy czasem cztery razy w ciągu dnia samoczynnie wybiera się na spacerki. Właśnie rozpoczęli remont torów znajdujących się 50 metrów od domu rodziców i niestety niechcący zniszczyli troszkę ogrodzenie i Sonia ma wolną drogę :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dzięki Beba w takim razie za zwolnienie mnie z danego słowa :) Nieoczekiwanie spadły na mnie wydatki związane z wiejskimi psami. Postanowiłam przeprowadzić "akcje" odrobaczania i szczepienia paru podwórkowych biedot. Czeka mnie też sterylka młodej suni (muszę jeszcze tylko przekonać do tego gospodarza, bo jak mi na razie powiedziano, może przecież chcieć mieć szczeniaki). Wraz z workami karmy i puszkami jade w przyszłym tygodniu edukować. Trzymaj kciuki za powodzenie misji ;)

Link to comment
Share on other sites

Oj z tą edukacją wiejskich a nawet miejskich gospodarzy jest bardzo ciężko. Sama byłam ostatnio u mechanika który ma warsztat w podwórku a tam dwie suki w ciąży plus kotka też oczywiście w ciąży. Próbowałam wytłumaczyć, że można jeszcze teraz wysterylizować ale oprócz głupich uśmiechów i politowania w głosie nic więcej nie uzyskałam co nie znaczy, że nie będę próbowała.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...