Jump to content
Dogomania

Zabij Robaka Daj Piątaka Sonia ma DT zbieramy na szczepienie i odrobaczenie


beba

Recommended Posts

  • Replies 353
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Myslalam jak to ogloszenie miało by brzmieć i wydaje mi się że najrozsądniej będzie napisać
Młoda, mała Sonia(na takie imię reaguje) szuka domku. Sunia jest odrobaczona, zaszczepiona i nauczona czystości:razz:. Świetnie dogaduje sie z innymi pokojowo nastawionymi psami. Sonia jest pieskiem nie dużym waży jakieś 8 kg sięga główką prawie do kolan. Jest bardzo żywiołowa, chętna do zabawy, uwielbia chodzić na spacery. Sonia jest wysterylizowana, szukamy domku odpowiedzialnego. Obowiązkowe jest podpisanie umowy adopcyjnej.

I co wy na to:p może być

Link to comment
Share on other sites

Musimy podpytać innych gdzie umieszczają ogłoszenia. Ja ich jeszcze nie robiłam, ale poszukam czy ktos nie chce pieska przygarnąć tylko napisz mi dokładnie, gdzie ona teraz jest, no i jak z ta sterylizacją -gdzie będzie i czy masz tam kogoś kto się nią zajmie tzn. DT

Link to comment
Share on other sites

Narazie wklejam to co znalazłam, może skontaktujesz się z tą osobą. nie wiem ile ma sunia nasza sunia, ale może jak usłyszą jej historię lubpodeślesz zdjęcia to się zakochają:

Witam szukam pieska sredniej wielkośći który zapewni bezpieczenstwo w moim domu a zarazem przyjazny dla włascicieli czujny i najlepiej taki do 6miesiąca życia prosze o kontakt na moj E:mail [email][email protected][/email] Mieszkam w Mławie woj.Mazowieckie pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...