Jump to content
Dogomania

Moje kochane Kudłacze:) - Galeria Aresa i Saszy


Alba1986

Recommended Posts

[quote name='Alba1986']Witam. Wieści są tak bardzo radosne, że mam ochote się nimi podzielić:multi:
Znalależliśmy psiaka, któremu damy dom:multi: To 3 letnia suczka, mix husky. Kiedy przeczytałam jej wątek od razu pomyślałam o adopcjii. Można o niej poczytać w tym wątku:[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1170/szczecin-husky-w-wersji-mini-3letnia-suczka-141484/"]http://www.dogomania.pl/forum/f1170/szczecin-husky-w-wersji-mini-3letnia-suczka-141484/[/URL]
Za kilka dni suczka trafi do nas:multi:[/QUOTE]

Świetnie :multi: :multi: :multi:

Od razu jak do Was trafi, prosimy o zdjęcia jak się dogaduje z Aresem :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 283
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam :)
[quote name='Alba1986 '] Witam. Wieści są tak bardzo radosne, że mam ochote się nimi podzielić:multi:
Znalależliśmy psiaka, któremu damy dom:multi: To 3 letnia suczka, mix husky. Kiedy przeczytałam jej wątek od razu pomyślałam o adopcjii. Można o niej poczytać w tym wątku:[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1170/szczecin-husky-w-wersji-mini-3letnia-suczka-141484/"]http://www.dogomania.pl/forum/f1170/...suczka-141484/[/URL]
Za kilka dni suczka trafi do nas:multi:[/QUOTE]
GRATULACJE :multi::multi:
Powinno być więcej takich ludzi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Super! gratulacje!

nie zapominaj o naszej galeri :P[/QUOTE]
Dziękuje;) nie zapominam;)
[quote name='zmierzchnica']Ojej, jak się cieszę! :multi: Widziałam wątek tej suni wcześniej, zakochałam się w niej. Bardzo się cieszę, że będzie miała dogomaniacki domek i będziemy mogli oglądać jej fotki (to taka aluzja :diabloti:). Trzymam kciuki,żeby wszystko przebiegło gładko i sprawnie :loveu:[/QUOTE]
Dziękuje;) Ja też strasznie się ciesze, że możemy dać jej dom w którym mam nadzieje jej się spodoba:multi: Fotki wstawie jak tylko sunia się u nas pojawi;)
[quote name='as_kate']witamy się :)
również gratuluję serca i otwartości :)
Ares trzyma się świetnie :) ciekawe, jak zareaguje na młodszą suczkę :)[/QUOTE]
Witam:multi: i Dziękuje;)
[quote name='stratoos']Świetnie :multi: :multi: :multi:

Od razu jak do Was trafi, prosimy o zdjęcia jak się dogaduje z Aresem :cool3:[/QUOTE]
Ares jest bardzo spokojnym i kulturalnym starszym panem :cool3:więc myśle, że się ze sobą dogadają;)
[quote name='Agniecha93']Witam :)

GRATULACJE :multi::multi:
Powinno być więcej takich ludzi[/QUOTE]
Dziękuje:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zmierzchnica']Z opisu wynika, że będziecie mieli przy niej trochę pracy ;) Ale wszystko się da przezwyciężyć, a jak sunia wam zaufa to dopiero będzie radość i wielka miłość :p[/QUOTE]
Pracy będzie sporo, ale myśle, że sobie poradzimy;) Miałam już okazje wychowywać psiego dzikusa. Trafiła mi się ok 5 miesięczna suczka mix ONka, bita i w strasznym stanie:shake: znaleziona w lesie w pobliżu mojego domu.Obecnie ma ok 6 lat i mieszka u mojej cioci mając do dyspozycji spore podwórko. Niestety nie ufa obcym ludziom:-( bo nie udało mi się tego u niej wyeliminować mimo ciężkiej pracy. Mam nadzieje, że praca z Mini będzie równie owocna. Ja na pewno włoże w jej wychowanie tyle pracy i serca ile tylko będzie konieczne;)
[quote name='sunshine']Mini jest śliczna na pewno odwdzięczy się Wam ogromna miłością:loveu:. Powodzenia![/QUOTE]

[quote name='asiunia']Słodka niunia:multi:serdecznie gratuluje!sunia będzie miałą u Was jak w raju:loveu:[/QUOTE]
Na pewno. Dzieki:multi:
[quote name='sandgom']Gratuluję :multi:
Sunia jest prześliczna, ma takie hipnotyzujące spojrzenie. :loveu::loveu:
Świetnie, że chcecie dac jej dom. Będzie Was, bardzo, bardzo kochać :loveu:[/QUOTE]
To prawda jest prześliczna:loveu:
[quote name='Agniecha93']To kiedy nowy domownik przybywa? :)[/QUOTE]

Mamy nadzieje, że już dzisiaj:multi:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Pracy będzie sporo, ale myśle, że sobie poradzimy;-) Miałam już okazje wychowywać psiego dzikusa. Trafiła mi się ok 5 miesięczna suczka mix ONka, bita i w strasznym stanie:shake: znaleziona w lesie w pobliżu mojego domu.Obecnie ma ok 6 lat i mieszka u mojej cioci mając do dyspozycji spore podwórko. Niestety nie ufa obcym ludziom:-( bo nie udało mi się tego u niej wyeliminować mimo ciężkiej pracy. Mam nadzieje, że praca z Mini będzie równie owocna. Ja na pewno włoże w jej wychowanie tyle pracy i serca ile tylko będzie konieczne;-)[/QUOTE]

Miałam podobnie z Chibi ;) Dzikuska, wychowana na działce, nie zaznała od ludzi nic dobrego. Duuużo pracy i wyszła na prostą, choć nadal obcych ludzi (szczególnie w większych ilościach) się obawia, a dzieci bardzo boi (to zasługa jednego dzieciaka, który uznał, że dręczenie psa jest super zabawą). Ale i tak jest już lepiej, i u Was także będzie :multi:

Jak tylko sunia przybędzie to napiszcie relacje, jak się ułożyło między nią i Aresem itd :p

Link to comment
Share on other sites

[B]Nowy domownik dotarł!:multi::multi:[/B]
[IMG]http://images44.fotosik.pl/189/eca16f68a6b1daf0med.jpg[/IMG]

[SIZE="5"][B][COLOR="Red"]SASZA[/COLOR][/B][/SIZE]
[B]Rasa:[/B]Oryginalna miniaturka husky
[B]Data Urodzenia:[/B]01.04.2006r.
[B]Umaszczenie:[/B]Czarno - białe
[B]Kolor oczu: [/B]Niebieskie
[B]Troche informacji:[/B]
Sasza trafiła do nas ze Szczrcińskiego TOZu,( w wyniku nieudanej adopcjii poprzedni właściciele postanowili ją oddać) Wcześniej miała ona do dyspozycjii duży ogród i towarzystwo innego psa. Niestety pomimo dobrych warunków suczka ciągle uciekała, była nieufna i nie dawała się w żaden sposób złapać. Właściele nie radzili sobie z tym i postanowili ją oddać. Tak właśnie Sasza po długich przemyśleniach i wizycie przedadopcyjnej trafiła w końcu do nas:multi:


Na razie relacje miedzy psami są raczej dobre;) Ares jest podekscytowany nowym domownikiem, ale to normalne;) Sasza ładie przespała noc;) Na razie wogóle się nami nie interesuje, ale trudno się dziwić skoro najpierw musi się przystosować do nowych warunków;)


[IMG]http://images49.fotosik.pl/188/7ad82491450bff7emed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zmierzchnica']Jaka ona słodka i malutka... I jak się zachowuje? Jak się dogadała z Aresem? Jest jeszcze pewnie bardzo nieufna?[/QUOTE]
Przede wszystkim jest bardzo spokojna. Dziś rano udało mi się ją namówić żeby wzieła z ręki skrzydełko z kurczaka:multi: to ogromny sukces. Ares właściwie zupełnie ją olewa:razz: Wczoraj wieczorem kilka razy na nią warknoł ale już jest dobrze;) Jest nieufna ale pozwala się dotykać i nie zrywa się za każdym razem gdy chcemy obok przejść
[quote name='deer_1987']Sliczna jest ;)[/QUOTE]

[quote name='sandgom']Piękna :loveu:[/QUOTE]

Dziękuje:multi:
Fotki postaram się dodać wieczorem jak dojedzie aparat;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...