Jump to content
Dogomania

3-4 kwietnia, Laski


PATIszon

Recommended Posts

Niestety, zgloszeń jeszcze nie przyjmujemy, bo czekamy na potwierdzenie ze strony GKSP. Nasz preliminarz utknął na długo i bezowocnie w oddziale warszawskim Związku, stąd to opóźnienie. Teraz jedyna nadzieja w wyższej instancji. Serdecznie Wam dziękujemy za gotowość startu i jeżeli tylko coś drgnie natychmiast to ogłosimy. Trzymajcie kciuki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']...Jak tam jest? Bo ja sie z R wybieram i chciałabym wiedzieć czy tam ciepło, czy będzie ją gdzie przewinąć, ręce umyć itd baby service 8)[/quote]

Miejsce to samo co na seminarium, mrozu nie ma, łazienka natomiast jest, a baby service da sie spoko zorganizowac. Zreszta Pati niech napisze, bo miała okazję zinwigilować obiekt matczynym okiem.... :D

Link to comment
Share on other sites

Hmmm, troche zaluje, ze zawody beda na sali, bo Kenia ma tam slabe przyspieszenie..., ale za to pogoda nam nie popsuje szykow. Cos za cos.


[quote name='Magda i Saga']Właśnie przeczytałam, że zawody mają być w hali w Pruszkowie, to chyba to samo miejsce, gdzie było seminarium. Jak tam jest? Bo ja sie z R wybieram i chciałabym wiedzieć czy tam ciepło, czy będzie ją gdzie przewinąć, ręce umyć itd baby service 8)[/quote]

Wiec w hali nie bylo za cieplo. Kenia w przerwach miedzy skakaniem siedziala w derce, ale to bedzie kwiecien, a wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazuja, ze lada chwila bedziemy mieli upaly, wiec automatycznie i na sali bedzie cieplej.:lol:
Mloda bedziesz mogla przewinac w szatni, czy nawet na trybunach, wez tylko jakis grubszy koc. W lazienkach jest ciepla woda, wiec lapki mozna smialo myc. Proponuje tylko wziac ze soba mydlo, bo moze zabraknac.

Poza tym strasznie sie ciesze, ze Cie zobacze i poznam Twoja najmlodsza latorosl. A z Saga bedziesz biegala Ty czy syn?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...