Jump to content
Dogomania

Shira & Chinook :)


sunshine

Recommended Posts

Byłyśmy dzisiaj rowerkiem nad zalewem z Moniką i Barsą:) Monika robiła zdjęcia, nagrałyśmy dogdivingujaca Barse soł... jak mi wreszcie dośle fotki to wstawię Wam:)

Shira utopiła swoją ostatnią pływającą piłeczkę... gratulacje, pańcia musi się złapać za kieszeń i kupić nowe:P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunshine']
Będziemy!:D Choćby się waliło i paliło:P My i Monika z Barsą:D a może Barsa będzie debiutować we freestyle :D[/QUOTE]

Będę w wszystkie trzy dni i w niedziele z Liską, więc jak gdzieś Cię zobaczę to się chociaż przywitam i Shiraka wymiziam :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiki4']Będę w wszystkie trzy dni i w niedziele z Liską, więc jak gdzieś Cię zobaczę to się chociaż przywitam i Shiraka wymiziam :loveu:[/QUOTE]
no ja myślę:D! ja też postaram się być we wszystkie dni i mam nadzieję że z Shirem:P
[quote name='Molowe']no to czekamy na zdjęcia :)[/QUOTE]

[quote name='darii_iia']Witam się, poraz pierwszy i pewnie nie ostatni. ;)
Shira wydaje się bardzo pocieszną psicą, śliczna jest. :loveu:
Też czekam na nowe zdjęcia. :)[/QUOTE]

ja też nadal czekam na zdjęcia;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunshine']no ja myślę:D! ja też postaram się być we wszystkie dni i mam nadzieję że z Shirem:P
[/QUOTE]

Z Lisą będę tylko w niedziele. Bo śpię u ciotki, a ona ma maluśkie mieszkanie i kota. Nie wyobrażam sobie tam z nią spać dwie nocki :D

Link to comment
Share on other sites

No mnie nie będzie :mad:
a kiedy to w ogóle jest?

A ty od października dalej września czy jest jakaś zmiana?

No z tymi fotoblogami to się ostatnio porobiło.. No, ale jesteście takie supcio i śłit, że pasjonujecie inne osoby :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']No mnie nie będzie :mad:
a kiedy to w ogóle jest?

A ty od października dalej września czy jest jakaś zmiana?

No z tymi fotoblogami to się ostatnio porobiło.. No, ale jesteście takie supcio i śłit, że pasjonujecie inne osoby :lol:[/QUOTE]
hahah jesteśmy medialne:P
[quote name='Ty$ka']Cześć Martyna :D
Wpadliśmy się przywitać, bo na forum hasiorowym coś nie raczysz nas rozpieszczać wieloma fotkami - tutaj liczę na więcej relacji :lol:

Będziem wpadać do Shirowej krejzolki :loveu:[/QUOTE]
a o którym mowa?:P o tym Arka? :D bo tam się dzisiaj zaposięgłam ale jakoś nie dokończyłam:D
[quote name='Fantowa']Heh, hej! :loveu:
Foteczki nowe poproszę!
[URL]http://desmond.imageshack.us/Himg804/scaled.php?server=804&filename=20120710689.jpg&res=landing[/URL] :loveu:[/QUOTE]

[quote name='Molowe']i coś tych foteczek nie ma... :([/QUOTE]

no ja też czekam nadal na te fotki, pewnie dzisiaj się już nie doczekam:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Molowe']dobra to poczekamy do jutra :):)[/QUOTE]
jest jutro i wciąż nic;p
[quote name='patusiove']Uuuu, jaka śliczna suka. :D i ile rzeczy na raz robi... x d[/QUOTE]
jak scyzoryk:P
[quote name='Ty$ka']Arka, Arka :D
To dokończ ma droga :P

I czekam na fotki Shiry.[/QUOTE]

na swoim nie dokończyłam ale... w Anana Amarokach dałam takiego newsa że Wam kopary opadną:P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stefanek1407']Kiedy będą nowe zdj.? :razz: Jeszcze jestem ciekawa czy Shira lubi pływać?[/QUOTE]
bardzo! :) uwielbia, kiedyś było z tym ciężko a teraz całe lato śmierdzi jeziorem:diabloti:
[quote name='DominikaAnna']No to gdzie te zdjęcia, co? :P[/QUOTE]

no nie ma:( Monika mi się opierdziela!:P

EDIT: Powiedziała że jak wgra filmik (który wgrywa od 11 i ciągle jej się coś ucina xD) to mi wyśle zdjęcia :P i dodała że mam jej nie wkurzać :P... ten filmik to kara :D

Edited by sunshine
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...