Jump to content
Dogomania

Chihuahua krótko- i długowłosa (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Kenduś

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na Bonusie upał nie robi wrazenia, spedza cale dnie w ogrodku kopiac dolki i szczekajac na przechodzacych ludzi i psy. Jędruś troche marudzi z powodu gorąca, ma tez pare potowek. Rozebralam go dzis do golusia i zrobilam pare klasycznych zdjec na brzuszku (bede je pokazywac, jak zaczna do niego przychodzic dziewczyny ;-) )

Link to comment
Share on other sites

ooops, tamte juz sa nieaktualne :oops:

Ale sprobuje cos dzis podeslac, tylko co usiade do komputera, to male marudzi, ze sie czuje samotne (nawet jesli przed chwila spalo jak kamien), a tatus skoczyl do miasta, bo sie pieluchy konczyly.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kayla']ooops, tamte juz sa nieaktualne :oops:

Ale sprobuje cos dzis podeslac, tylko co usiade do komputera, to male marudzi, ze sie czuje samotne (nawet jesli przed chwila spalo jak kamien), a tatus skoczyl do miasta, bo sie pieluchy konczyly.[/quote]

:roflt: :roflt: :roflt:
Kasia będziesz na wystawie w Warszawie z Jędrusiem no i z Bono oczywiście :eviltong: ?

A ja znów mam Maję w domu co prawda tylko na tydzień :loveu: ale zawsze :loveu:

Czekam na zdjęcia :multi:

Link to comment
Share on other sites

Na pewno nie bedziemy wystawiac. Myslalam nad tym, ale musze regularnie karmic malego i w wypadku np. zlej pogody nie moglabym go zostawic w domu samego (tzn. pod opieka babci) na tak dlugo. Raz go zostawilam na niecale 3 godziny i mialam prawie 40 stopni goraczki przez zastoj pokarmu. Maly ma apetyt, wazy juz 5,600 (przecietny mezczyzna wazy tyle kiedy jest 3 tygodnie starszy) i ma 65 cm wzrostu (tyle przecietny mezczyzna osiaga kiedy jest starszy o... 2 miesiace).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kayla']Na pewno nie bedziemy wystawiac. Myslalam nad tym, ale musze regularnie karmic malego i w wypadku np. zlej pogody nie moglabym go zostawic w domu samego (tzn. pod opieka babci) na tak dlugo. Raz go zostawilam na niecale 3 godziny i mialam prawie 40 stopni goraczki przez zastoj pokarmu. Maly ma apetyt, wazy juz 5,600 (przecietny mezczyzna wazy tyle kiedy jest 3 tygodnie starszy) i ma 65 cm wzrostu (tyle przecietny mezczyzna osiaga kiedy jest starszy o... 2 miesiace).[/quote]

:glaszcze: :glaszcze: :glaszcze:

Mnie też nie będzie :cool3: więc nic nie stracę :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']jak to Ciebie nie bedzie na wystawie wwa??? no weeeeezzzzzzzz bądz:cool3:[/quote]

:placz: :placz: :placz:
No przecież już mówiłam w Twoim topiku, że egzaminy mam :placz: :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olcha']:placz: :placz: :placz:
No przecież już mówiłam w Twoim topiku, że egzaminy mam :placz: :placz: :placz:[/quote]
:angryy::angryy::angryy::shake::shake::shake:
juz zapomniałam ...i myslalam ze bedziesz..
w 2 dni masz egzaminy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']:angryy::angryy::angryy::shake::shake::shake:
juz zapomniałam ...i myslalam ze bedziesz..
w 2 dni masz egzaminy?[/quote]

A 2 dni :cool3: nieee :cool3:

9 lipca jadę do Lublina, a 10 mam egzamin :placz:

Link to comment
Share on other sites

No nijak mi nie pasi no :placz:

grupa 2- pinczer miniatura :cool3:
-dogi :cool3:

grupa 5 -basenji :cool3:
-[COLOR=#005633]Nagi pies meksykański [/COLOR]
[COLOR=#005633][/COLOR]
[COLOR=#005633]grupa 7 -wyżełki :cool3: [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Pani Elżbieto nic Pani nie pisze?

[B]Jak tam Orzeszek? Jak piesek z Liwang?[/B]



I mam do Pani prośbę, pamięta Pani może na jakiej wystawie spotkała się Pani z siostrą Tequili czyli [B]TINĄ Lack Złote Iskierki[/B]? Szukam i szukam i nie mogę znaleźć :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olcha']Pani Elżbieto nic Pani nie pisze?

[B]Jak tam Orzeszek? Jak piesek z Liwang?[/B]



I mam do Pani prośbę, pamięta Pani może na jakiej wystawie spotkała się Pani z siostrą Tequili czyli [B]TINĄ Lack Złote Iskierki[/B]? Szukam i szukam i nie mogę znaleźć :shake:[/quote
Z tego co wiem TINA nie jest wystawiana.Co do jej obecnego wyglądu,trudno mi coś napisać,bo nie mam przysłanych jej zdjęć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ADMED'][quote name='olcha']Pani Elżbieto nic Pani nie pisze?

[B]Jak tam Orzeszek? Jak piesek z Liwang?[/B]



I mam do Pani prośbę, pamięta Pani może na jakiej wystawie spotkała się Pani z siostrą Tequili czyli [B]TINĄ Lack Złote Iskierki[/B]? Szukam i szukam i nie mogę znaleźć :shake:[/quote]
Z tego co wiem TINA nie jest wystawiana.Co do jej obecnego wyglądu,trudno mi coś napisać,bo nie mam przysłanych jej zdjęć.[/quote]

Wiem, ale brała udział w jednej wystawie (razem z Panią Rusos) tylko nie pamiętam gdzie ta wystawa była.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olcha']No ale przecież Pani pisała, że nie ma od nich wiadomości :placz: ?[/quote
Pisałam,że nie przysłali mi zdjęcia suni. Natomiast ktoś inny mi wspominał,że ci Państwo wyjechali. Ale nie wiem ,czy to jest prawda. Telefon,który mam do nich odpowiada,że taki numer nie istnieje. Ale mogli tylko zmienić numer telefonu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...