Jump to content
Dogomania

Wyrzucony z auta stary pies Kraków -nieaktualne,przygarnięty przez sąsiada!


blonditipsy

Recommended Posts

W okolicy zamieszkania mojego znajomego wyrzucono chyba starszego kundelka (pudlopodobnego)-obecnie jest u starszej schorowanej osoby która nie może go zatrzymać!!!!!!Pies pójdzie do schroniska w Krakowie jak nie znajdzie się dom tymczasowy!@@!!@
Pilne! Pies mniejszy -do kolana,łagodny,wygłodzony,zdezorientowany,prawdopodobnie jakieś ch... go z auta wyrzucił,
Pomóżcie :-( ,ja nie mogę zatrzymać, Tż nigdy się nie zgadzał na żadnego psa,nigdy (mamy kota),pomóżcie@@!@@@@
[COLOR=Blue][B]
[SIZE=5]Sprawa nieaktualna-psiaka przygarnął sąsiad który mieszka dwa domy dalej od tej Pani !!!![/SIZE][/B][/COLOR]

:multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][COLOR=Red][B]Pomocy![/B][/COLOR][/SIZE]
Starszy pies wyrzucony[B] DZIŚ[/B] prawdopodobnie z samochodu na drogę :-(.
Obecnie u starszej schorowanej Pani (sąsiadki kumpla),mieszkającej bardzo skromnie,u niej naprawdę pies nie może zostać.
Pojedzie do schroniska!!!
A tam wiadomo,starszy pies.....
:shake: :shake: :shake:

Dom Tymczasowy !!!!

Ech słaba szansa....

Link to comment
Share on other sites

Nie ma żadnego DT w Krakowie?
Wiem,że wakacje i jest ciężko,ale próbuję - w przeciwnym razie pies trafi do schronu.
Kumpel od którego wiem o psie również nie może go przygarnąć-sam ma psa z problemami (i zdrowotnymi i z agresją wobec innych psów,więc sami wiecie... :shake: ).
Wszyscy znajomi albo tacy co mają po 7 kotów lub kilka psów
w mieszkaniach(przeważnie o skromnych wymiarach),albo druga skrajność-żadnych zwierząt nie mają i nie chcą mieć.Nie mam komu go "wetknąć".
Nie mam żadnego pomysłu.
Nie wiem ile ma czasu (kumpel od wczoraj się nie kontaktował),ale pomyślałam,że skoro jeszcze nie jest w schronisku warto spróbować poszukać tu DT.
Może komuś uciekł,ale marna szansa,bardziej prawdopodobne,że wyrzucili go "mili" ludzie z samochodu :mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...