Jump to content
Dogomania

Galeria Fifkowatej vel Brodawej


Kashdog

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jesteśmy po wystawie, po pokazie (bardzo obawiałam się jak wypadnie Fifka i czy w ogóle będzie chciała pracować, ale jak przyszło co do czego to dała z siebie tyle i ile mogła na te warunki:loveu:)! Muszę powiedzieć, że uwielbiam swojego psa!
Oczywiście w nagrodę dostała mrożonego króliczka, puszkę ze strusiem, penisy wołowe i kurze rapki, należało jej się w 100%! A ja sobie obróżkę sprawiłam :evil_lol:

Dokładniejsza relacja będzie jak się ogarnę, bo jestem padnięta!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaja10014']Gratulacje! Wiedziałam, że dacie radę! Czekam na zdjęcia, filmik :)[/QUOTE]
Filmik już się wysyła do mnie, także niedługo wstawię go na YT ;)
[quote name='Illusion']No, no, zapowiada się ciekawie, czekamy na c.d. :smile:.[/QUOTE]
Na tygodniu powinnam zdać dokładniejszą relację :)

A i zapomniałam powiedzieć, że jesteśmy także po MP. Do finałów się nie dostałyśmy, takie głupie błędy popełniłam, że aż mi siebie szkoda, ale za to ocenki mamy bardzo zadowalające. W oba dni 5/5 :lol: No, ale cóż pierwsze koty za płoty, może następnym razem pójdzie lepiej ( o ile następny raz będzie :p ).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses']Brawo za 5/5 dzisiaj, wiem, że nie każdy miał, więc super!

Szkoda, że mnie nie było, z chęcią bym Was na pokazach obejrzała :)[/QUOTE]

Dzięki, dzięki. Kurde strasznie żałuję tego co zrobiłam, ale za głupotę się płaci !
Ogólnie jeszcze dostałam literę "Z" do zrobienia, a nigdy na oczy tego nie widziałam i kompletny spontan był.

Ogólnie sędzina to prze babka, strasznie sympatyczna. Fifka nawet BISa od niej dostała :D:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses']Hahaha :D

Coś zrobiła, przyznawaj się tu szybko![/QUOTE]

No dobra, pewnie i tak by na jaw wyszło kiedyś :D
W sobotę jak już Ci mówiłam- trochę ringówka mi latała, a dzisiaaaaaaj, matko....zamiast "I" zrobiłam kółko, hahahahaha, ale to przez to, że stres mnie zjadał i jeszcze jak sędzina mówiła co mamy zrobić to wiedziałam, że o "I" jej chodzi, kurde nie wiem co we mnie wstąpiło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses']Spoko, ja czasami jak idę to mam dziurę w mózgu, co miałam zrobić, a potem ogarniam :D

A co do tej litery 'Z', o której wspominałaś - na Słowacji i w Czechach mają takie figury, ja to miałam w Viel`kiej Idzie :)[/QUOTE]

Pocieszam się tym, że to był debiut i jak na moje zdolności handlingowe to i tak dobrze nam poszło :)

Ta sędzina dała jeszcze "S" dziewczynie, z którą startowałam, ale więcej na gg Ci napiszę, bo tutaj może ktoś niepożądany to przeczytać :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']Ja jestem ciemna masa i nie kumam :diabloti:
Wystawiłaś Fifkę na wystawie? ale jak to możliwe? jej troche brakuje, w sensie rasy jej brakuje :evil_lol:[/QUOTE]

Haha, nieee :diabloti:! Wystawiałam bc, a raczej brałam z nim udział w Młodym Prezenterze, a Fifka była ze mną na wystawie w niedzielę, bo robiłyśmy pokazy :)!
Po skończeniu eliminacji gadałam troszkę z sędziną i przyznała Fifce BISa, śmiejąc się oczywiście :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kashdog']Haha, nieee :diabloti:! Wystawiałam bc, a raczej brałam z nim udział w Młodym Prezenterze, a Fifka była ze mną na wystawie w niedzielę, bo robiłyśmy pokazy :)!
Po skończeniu eliminacji gadałam troszkę z sędziną i przyznała Fifce BISa, śmiejąc się oczywiście :evil_lol:[/QUOTE]

aaaa
teraz to rozumie :evil_lol:

No to gratulacje :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']wiesz co - nie wiem
Mam demolkę w domu (remont) i nie mam kiedy oglądać seriali[/QUOTE]
A teraz tyle się tam działo i tak chamsko przerwali :roll: No, ale trudno, wzięłam się teraz za inny serial i już pomału pewni bohaterowie działają mi na nerwy :evil_lol:
Niech się remont szybko kończy, bo ta demolka podczas jego trwania jest chyba najgorsza..:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kashdog']A teraz tyle się tam działo i tak chamsko przerwali :roll: No, ale trudno, wzięłam się teraz za inny serial i już pomału pewni bohaterowie działają mi na nerwy :evil_lol:
Niech się remont szybko kończy, bo ta demolka podczas jego trwania jest chyba najgorsza..:)[/QUOTE]

a to świnie :diabloti::evil_lol:
co to za nowy serial? :cool3:

Wiesz co u mnie to remont dopiero się zaczyna tak naprawdę ( a trwa już miesiąc), dopiero wyminenio drzwi (wycinanie z framugami - syf masakryczny) i instalacje elektryczną, teraz remont przedpokoju, później wymiana grzejników, a od nowego roku jazda z remontem pokoi :mdleje: jednym słowem - tragedia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']a to świnie :diabloti::evil_lol:
co to za nowy serial? :cool3:

Wiesz co u mnie to remont dopiero się zaczyna tak naprawdę ( a trwa już miesiąc), dopiero wyminenio drzwi (wycinanie z framugami - syf masakryczny) i instalacje elektryczną, teraz remont przedpokoju, później wymiana grzejników, a od nowego roku jazda z remontem pokoi :mdleje: jednym słowem - tragedia[/QUOTE]

Nowy to może nie, ale jeden, z którym nie jestem na bieżąco - [SIZE=1]plotkara[/SIZE]:evil_lol: Szczerze mówiąc to dziwie się sobie, że to oglądam, ale jakoś mnie to wciągnęło no i wiadomo :diabloti:

Matko, to współczuje, kiedy ja miałam wymieniane okna i drzwi i niedawno malowanie to nie mogłam wytrzymać i doczekać się kiedy to zostanie skończone, a u Ciebie to istna maskara :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kashdog']Nowy to może nie, ale jeden, z którym nie jestem na bieżąco - [SIZE=1]plotkara[/SIZE]:evil_lol: Szczerze mówiąc to dziwie się sobie, że to oglądam, ale jakoś mnie to wciągnęło no i wiadomo :diabloti:

Matko, to współczuje, kiedy ja miałam wymieniane okna i drzwi i niedawno malowanie to nie mogłam wytrzymać i doczekać się kiedy to zostanie skończone, a u Ciebie to istna maskara :roll:[/QUOTE]

Ja tam lubię plotkarę :loveu: intrygi Blair i Chucka są zarąbiste :evil_lol:

z drzwiami jest tragedia, wszędzie biało, nie dało się oddychać w domu :shake: wyeksmitowałam zwierzęta z domu, bo by się udusiły, na szczęście już po, co nie oznacza że mniej kurzenia jest, bo wczoraj np. okazało się że żeby położyć na ścianę stiuk, trzeba ją pierwsze zbić o 2 cm, bo za grubo było, więc znów kurz wszędzie :razz:
ja to w ogóle zostanę budowlańcem :evil_lol: wczoraj zbijałam ścianę i gipsem dziury wypełniałam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

świetnie wam wyszedł ten występ, Fifka super skupiona i spokojna, co jest fajne ;) moja szalona sucz zapewbe by tam oszalała, widząc tylu ludzi, no ale czarnuch to trochę inny poziom wyszkolenia jest :oops:

też nie mam co oglądać, wszystko pokończyłam, a w chirurgach walneli sobie cudowną przerwe w środku sezonu, tylko how i met your mother mi zostało :roll: a do plotkary a tym bardziej pamietnikow sie nigdy nie przekonam pewnie, za bardzo to młodzieżowe i przereklamowane, fuj

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']Ja tam lubię plotkarę :loveu: intrygi Blair i Chucka są zarąbiste :evil_lol:

z drzwiami jest tragedia, wszędzie biało, nie dało się oddychać w domu :shake: wyeksmitowałam zwierzęta z domu, bo by się udusiły, na szczęście już po, co nie oznacza że mniej kurzenia jest, bo wczoraj np. okazało się że żeby położyć na ścianę stiuk, trzeba ją pierwsze zbić o 2 cm, bo za grubo było, więc znów kurz wszędzie :razz:
ja to w ogóle zostanę budowlańcem :evil_lol: wczoraj zbijałam ścianę i gipsem dziury wypełniałam :evil_lol:[/QUOTE]
Mnie strasznie Jenny wkurza, matko jakbym ją wzięła w swoje ręce to normalnie nie wiem co bym zrobiła :diabloti:

Jeszcze raz współczujeeeeeee, masakra jakaś, ja to bym się chyba do babci na ten czas musiała wyprowadzić, bo nie zniosłabym tego:diabloti:
No widzisz, Tobie przynajmniej dają się pobawić, a mi w życiuuu!

[quote name='Agathee']świetnie wam wyszedł ten występ, Fifka super skupiona i spokojna, co jest fajne ;-) moja szalona sucz zapewbe by tam oszalała, widząc tylu ludzi, no ale czarnuch to trochę inny poziom wyszkolenia jest :oops:

też nie mam co oglądać, wszystko pokończyłam, a w chirurgach walneli sobie cudowną przerwe w środku sezonu, tylko how i met your mother mi zostało :roll: a do plotkary a tym bardziej pamietnikow sie nigdy nie przekonam pewnie, za bardzo to młodzieżowe i przereklamowane, fuj[/QUOTE]

Dzięki! Wiesz co ja sama miałam obawy przed tym występem, bo gdy weszłyśmy pierwszy raz na ring, czyli jakoś o 10, to Fifka była taka speszona, nie wiedziała o co chodzi, ale jakoś przeszłam się z nią po nim kilka razy, dawałam troszkę smaczków i potem udało się coś robić, ale najgorsze dla mnie było to, że jak ktoś podszedł do ringu to ona oczywiście musiała pokazać co o nim sądzi i zaczęła drzeć swą paszczę, ale ogarnęłam to, a potem na pokazach dała z siebie wszystko i za to ją po prostu UWIELBIAM :loveu::loveu:

Teraz chyba wszędzie takie przerwy będą dawać, jestem strasznie wkurzona na to, bo jak zaczęło się coś dziać w TVD to akurat musieli to przerwać :mad:
Wiesz co, ja osobiście nie gustuję w takich serialach typu plotkara, ale jak mnie już coś zaciekawi w nich to po prostu muszę się dowiedzieć co będzie dalej i wyszło jak wyszło, że jestem już na 3 sezonie :-o
Ja nie lubię filmów typu Zmierzch i sądziłam, że Pamiętników też nie polubię, ale jednak. Charakter Damona mnie rozwalił i się uzależniłam :diabloti:
Teraz mam zamiar zacząć oglądać Czystą Krew, bo słyszałam, że fajne jest, może uda mi się w końcu tego Housa skończyć i kiedyś jeżeli ogarnę tamte seriale przejdę do Jak poznałem waszą matkę, ale zobaczymy :evil_lol::evil_lol:

Dostałam zdjęcia od Zuzy z MP
[IMG]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/23-1.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/312.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

To po kolei :lol:

Filmik super - widzę, że Fifulec robi to samo co Zuz przy turlaniu - wstaje nagle za każdym razem, bo fu :evil_lol: Bardzo podziwiam za prezentację przed tak liczną publicznością :) Ja co prawda miałam propozycję udziału w pokazach z szopem, ale chyba jeszcze nie jesteśmy gotowe :evil_lol:

Co do seriali - kocham Damona :loveu: :loveu: :loveu: i nie wiem jak wytrzymam przerwę :mad: :placz:

Oprócz tego wgłębiłam się ostatnio w HIMYM i jestem na bieżąco (za odcinek z zeszłego tygodnia scenarzyści powinni lanie dostać!), w House'ie mam chyba ze 2-3 odcinki zaległości ;) I przepis na życie oglądam :evilotng: Więcej grzechów nie pamiętam ;)

Edit: co to za bordas? Urokliwy wielce :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...