Jump to content
Dogomania

Czy wybrać BASENJI - zalety i wady tego psa


Basenji

Recommended Posts

Ale dzisiaj była akcja.
Piesiak leżał na kolanach. W pewnym momencie postawił uszy i wyszedł na balkon A tam po schodkach wchodzi jakiś rudy kot!!!!\
Piesiak z zębami do kraty a kot psik.
W tym momencie Mruczysław wypada ze swojego koszyka. Rudy w nogi do ogródka a Mruczysław za nim - i zaczęła się kotłowanina. A piesiak aż mało przez kraty nie przepchał się!
A piszczał z podniecenia!
Rudy miał szczęście, ze krata była zamknięta, bo piesiak by skoczył i go razem z Mruczysławem :evilbat: :lol: :evilbat: .
Super.
Zdrówko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji']Ale dzisiaj była akcja.
Piesiak leżał na kolanach. W pewnym momencie postawił uszy i wyszedł na balkon A tam po schodkach wchodzi jakiś rudy kot!!!!\
Piesiak z zębami do kraty a kot psik.
W tym momencie Mruczysław wypada ze swojego koszyka. Rudy w nogi do ogródka a Mruczysław za nim - i zaczęła się kotłowanina. A piesiak aż mało przez kraty nie przepchał się!
A piszczał z podniecenia!
Rudy miał szczęście, ze krata była zamknięta, bo piesiak by skoczył i go razem z Mruczysławem :evilbat: :lol: :evilbat: .
Super.
Zdrówko[/quote]
haha to niezłe akcje macie z tym filmem, wczoraj go czytałam pierwszy raz i się uśmiałam po pachy :lol: [b]Basenji[/b]a nadal zatrudniacie aktorów?
stróż prawa - Black Wizard - Czarny Stróż Prawa!
foto usunięte :wink:
denne, wiem wczoraj się nudziłam 8)
Pzdr
VS

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...