Jump to content
Dogomania

Rozkład dnia


Recommended Posts

[I][B]Ja nic takiego nie mam ze względu na to, że pracuję na zmiany :p
Spacer ranny zależy od tego na którą mam do pracy...jak na 12 to na spacer idziemy po 10, a jak na 8 to na spacer idziemy ok 7...jedzenie poranne dostaje po spacerze.Po południu to albo po 16 na spacer albo nawet ok 18 ,zależy czy ja pracuję do 16 czy do 20 bądź do 22,wtedy na spacer wychodzi z nim mama jak wraca z pracy i daje mu jeść...no i wieczorem to przeważnie ok 22...

Codziennie jest inaczej i nie wyobrażam sobie mieć ustalony grafik z psem na tip top co do minuty :evil_lol:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]
Codziennie jest inaczej i nie wyobrażam sobie mieć ustalony grafik z psem na tip top co do minuty :evil_lol:[/B][/I][/QUOTE]

Psy wolą mieć ustalony mniej więcej dzień, tzn. wszystko mieć poukładane.
Chociaż u nas to nie wychodzi.

My mamy zawsze początek i koniec dnia taki sam. Pobudka, spacer, śniadanie.
A wieczorem spacer, kolacja, TV/komputer i spać;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia']Psy wolą mieć ustalony mniej więcej dzień, tzn. wszystko mieć poukładane.
[/quote]

niby wolą ale podobno gdy nie jest ustalony to łatwiej znoszą różne zmiany a one zdarzają się jednak nie tak rzadko.

my staramy się zachowywać jakąś kolejności, jedzenia, pory spacerów ale zajęcia na uczelni mam nieregularnie więc nie jest to dokładnie zaplanowane i realizowane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alex_sandereczka']My też zmian często nie mamy,ale Negra ostatnio jest na anybiotykach i jeść nie bardzo chce, więc wet stwierdził, że taki rozkład dnia by pomógł... Ale ja nie jestem przekonana... A Wy jak myślicie, pomoże ?[/QUOTE]

Ja myśle, że albo pomoże albo nie. To zależy od psa. Może ustalcie sobie jakiś plan. Może nie z godzinami dokładnymi, ale co po czym jest.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Alex myślę,że spróbować nie zaszkodzi jak tobie i psu sie to nie spodoba to możecie przestać..


Ja mam ustalone spacery o godzinie ale to nie to,że np: o 16 dokładnie i O boże o boże juz 16 muszę wyprowadzić psa!! i pędzę jak na złamanie karku nie o to chodzi...
Przecież nic sie nie stanie jak pójdziesz 10 czy 20 minut później
;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...