Jump to content
Dogomania

Jaka maszynka MOSER dla mixa kaukaza z leosiem?


mimoza

Recommended Posts

A jaka moaszynka firmy Moser nadalaby sie do strzyzenia mixa kaukaza z leosiem? Taka, zeby nie zakonczyla zywota po pierwszym strzyzeniu... Suka jest po strzyzeniiu i nie ma dlugich kudlow, ale niwatpliwie nalezy jej sie powtorka...

Link to comment
Share on other sites

Znalazlam na allegro taka, ktos sprzedaje - mozecie rzucic okiem i powiedziec, czy warto?
[URL="http://upload.allegro.pl/show_item.php?item=673452969&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any."]MOSER 1245 Tanio !!! (673452969) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Napiszę,o kilku szczegółach,odnośnie tej maszynki.
Mocna przekładnia,silnik faktycznie się nie grzeje.
Wymiana silnika samemu-koszt 160 zł.
Można stosować głowice tnące 1;2;3;5;7;9 mm. ,należy stosować specjalną oliwę.
Głowice tnące grzeją się, warto więc mieć podwójne.
Można dokupić ślizgacze do głowic,warto umieć je ostrzyć ,będzie taniej.
Pozdrawiam.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Grey, ja maszynki ZADNEJ na oczy nie widzialam, a Ty o przkladaniach i ostrzach i wymiarach itd. :evil_lol: Ja najpierw musze taka chociaz raz zobaczyc i uzyc, to pewnie sie dowiem szybko o tym, czego uzywac, a czego lepiej nie ;)
A spojrzalas na link do allegro, czy warto?


EDIT: KUPILAM MASZYNKE! Teraz umre z niecierpliwosci....:-)

Link to comment
Share on other sites

:lol:Witam!
Mimoza ,nie umieraj ,życie jest piękne.
Kto będzie strzygł psa ?
Pamiętaj jak nie posmarujesz to nie ostrzyżesz.
A jak głowica się przytępi na filcach kaukaza, to dla Dogomaniaczki ostrzenie będzie za free.

Link to comment
Share on other sites

:laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:JA bede strzyc :evil_lol: (Mojego TZ potrafie ludzka maszynka, moze psa tez zdolam) .

Znaczy sie posmarowac ostrze oliwka uprzednio?
Sabina ma futro rozne, na karku i doopce twarde, ale na reszcie ma mieciutkie. Bo Sabinka to kundelek jest (z wygladu najbardziej podobna jest do rasy Sarplaninac). Ale tak naprawde to Sabinka jest "przyjacielskim przewodem pokarmowym" - jedzenie to rozkosz zycia Sabinki i dlatego moge ja opitolic jak chce i tak dlugo sie znecac nad nia, jak dlugo w zasiegu wzroku bedzie miala cos jadalnego:ylsuper: :loveu:

Grey, a Ty strzyzesz psy? I ostrzysz ostrza? I gdzie jest glowica, na milosc boska? To nie ostrze sie tepi?

I jeszcze jedno - czy potrzebuje nakladek dystansowych? Bo w tym, co kupilam to nie ma...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...