Jump to content
Dogomania

Ćwiczenia mięśni żuchwy.


Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='lapis']Monika ja Cię bardzo proszę :modla: Ty jeszcze nie wystawiaj tego łóżka bo jak stwierdzisz, że Ci zimno to za tydzień nas na tym tarasie ulokujesz, a sama na kanapie w ciepłym domku będziesz się grzała :lol:[/quote]

to by nie miało sensu, bo znów bym musiała spać z krwawiacą raciczką...no chyba, że Wy weźmiecie Bunię do łóżka na tarasie...O! to jest myśl! :angel:

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli Bunia miałaby spać z nami to scenariusz wyglądał by pewnie tak, że psiuty na łóżku, a my pod łóżkiem.

Choć z drugiej storny przygotoana jest konewka (1,75 l) złotego płynu więc jak dobrze będzie nam szło to pewnie nie będzie dla nas ważne gdzie będziemy spać :wink:

Oj wystawianie psa będzie sprawiało nam na drugi dzień trudności, tylko czy będzie wystawa, bo Kaczyński odwołał podobno wszystkie imprezy w Wawie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lapis']Choć z drugiej storny przygotoana jest konewka (1,75 l) złotego płynu więc jak dobrze będzie nam szło to pewnie nie będzie dla nas ważne gdzie będziemy spać :wink: [/quote]
osz kurka, to ja może i kanape na taras wystawię...
[quote name='lapis']
..tylko czy będzie wystawa, bo Kaczyński odwołał podobno wszystkie imprezy w Wawie[/quote]
ty mnie tu nie załamuj, bo ja Bunię szprycuję cukierkami na zatrzymanie cieczki, bo jej się wczoraj zachciało i że niby na darmo???? :-?

Link to comment
Share on other sites

Wszystkiego się dowiem w tygodniu. Ale z tego co wiem, to odwołano imprezy kulturalne, a czy do takich zalicza sie wystawa psów? wszak to impreza hodowlana...

A propos imprez: idę trenować przd waszym przyjazdem wlewanie złotego płynu :drinking:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...