Jump to content
Dogomania

Dogomaniacy z Lublina :)


Leanne

Recommended Posts

Dodatkowe atrakcje to takie że niedaleko zalewu mam działkę i będzie grill a także będzie można skorzystać z mini toru agility - własnoręcznie robiony. Narazie mam huśtawkę, tunel i slalom i do 10 lipca zrobię hopki i może inne przeszkody :multi:

Link to comment
Share on other sites

Szkoda że 10 :shake:

My byśmy z chęcią przyjechali - nad zalewem też rodzinka niedaleko ale byliśmy niedawno w Lublinie i za szybko będzie :eviltong:
A pod koniec lipca albo w sierpniu może drugi co ? ;) Wtedy bardzo chętnie byśmy przyjechali,Leanne a propozycja poćwiczenia na torze jest jeszcze bardziej kusząca :evil_lol:[ćwiczymy z Roniem ;)]

Ogółem mój 5 letni bokś lubi wszelkiego rodzaju psy pod warunkiem że nie będą chciały go zdominować - wtedy będzie burczał ale nie atakował w razie co zajmuję się nim sama tzn.pies jest przy mnie na smyczy ew.bez ale coś robimy by odwrócić jego uwagę.Nie jest agresywny,bardziej zaczepny w kierunku zabawy ;-)


A co do tematu - ja myślę żeby nie usuwać tego - tamten się cały zaśmiecił pytaniami "Kto jedzie na międzynarodową gdzieś tam" - ten dotyczy spotkań,chyba że do wszelkich rozmów o wystawach będzie inny temat w dziale Wystaw :]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_Roki']


A co do tematu - ja myślę żeby nie usuwać tego - tamten się cały zaśmiecił pytaniami "Kto jedzie na międzynarodową gdzieś tam" - ten dotyczy spotkań,chyba że do wszelkich rozmów o wystawach będzie inny temat w dziale Wystaw :][/quote]

no nie wiem. Przypomnij sobie kto chciał z boksiem jechać na wystawy lubelskie????
A co do spotkań - chyba pominęłaś kawał tamtego wątku - właśnie tym tematem też się zajmował.
Dla mnie nadal to te same wątki.
amen

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']no nie wiem. Przypomnij sobie kto chciał z boksiem jechać na wystawy lubelskie???? [/quote]

Jeśli już o tym piszesz - nie wiem co wystawA ma tu do rzeczy - pisałam wtedy o tym że będę tam z psem a pisałam w celu spaceru/spotkania.Pomijasz pewne fakty :p

Teraz tamten temat zaśmiecił się postami "Będziecie w Krakowie na wystawie","Będziecie na międzynarodówce" no sorry ale co to ma wspólnego z Lubelskim spacerem ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_Roki']Jeśli już o tym piszesz - nie wiem co wystawA ma tu do rzeczy - pisałam wtedy o tym że będę tam z psem a pisałam w celu spaceru/spotkania.Pomijasz pewne fakty :p

Teraz tamten temat zaśmiecił się postami "Będziecie w Krakowie na wystawie","Będziecie na międzynarodówce" no sorry ale co to ma wspólnego z Lubelskim spacerem ?[/quote]
a wbrew pozorom takie spotkania poza Lublinem mają dużo wspólnego z późniejszymi spotkaniami w Lublinie!!! Jak pamiętasz do spotkania w Ludowym i spaceru nie doszło, bo właściwie nikt się nie znał.... Na lubelskich wystawach już się trochę poznaliśmy. Poznajemy się nadal gdzieś w Polsce i czasem w świecie też. I co w tym złego? Dla mnie nic. I dzięki tym wyjazdom na wystawy możemy się już bez większych problemów spotkać w Lublinie lub okolicach. Niekoniecznie trzeba jechać z psem na wystawy. Wiem, że kilka osób z wątku jest Młodymi Prezenterami - i dlaczego mają się nie pochwalić swoimi sukcesami???? Mnie się to podoba że takie osoby są, bo na ewentualnym - jak na razie bardzo wirtualnym spacerze - mogą mnie podszkolić z wystawiania psa....
Do wirtualnego spotkania gdzieś w Lublinie!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]panbazyl,[/B] jeśli weszłaś tu aby zaśmiecać temat, to żegnamy :angryy:

Lecę do Grecji, wracam za tydzień w niedzielę ale jeśli macie jakieś pytania co do spotkania to piszcie tutaj lub PM a odpowiem jak tylko wrócę ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...